6:3
5:7
- : -

FAT PIPE FLORBAL CHODOV - BLACK ANGELS 14:10
9. Jiří Koutný, 11. Ondřej Vošta, 15. Martin Řezáč, 22. Marek Vávra, 27. Marek Matejčík, 27. Martin Koutný, 31. Tom Ondrušek, 37. Marek Matejčík, 39. Jiří Koutný, 46. Martin Koutný, 48. Tom Ondrušek, 50. Ondřej Plíhal, 54. Martin Koutný, 58. Tom Ondrušek - 23. Jakub Hromada, 27. Jakub Boček, 28. Jan Pícha, 42. Radek Hanák, 46. Filip Neklan, 50. Radek Hanák, 53. Martin Obuškevič, 53. Jakub Hromada, 56. Matěj Boček, 57. Vojtěch Ježek; rozhodčí: Lukáš Čížek - Lukáš Laštovička; vyloučení: 0:0; využití: 0:0; diváků: 162; zásahy brankářů: Michal Rebro 20 - Ondřej Matiášek 26, Daniel Körber 13; po třetinách: 3:0, 6:3, 5:7;
60:00
Střely na branku Chodov - Black Angels 18:14
60:00
Komentář trenéra Black Angels Petra Pajera: Věřím, že kdybychom dali v první třetině nějaký gól, tak by ten zápas vypadal trochu jinak. To se ale nepovedlo a když jsme pak dostali hned na začátku druhé tř.gól na 0:4 , tak to napomohlo té zběsilosti, která se odehrávala po zbytek zápasu. 7 gólů Chodovu ve třetí třetině sice může vypadat hezky, ale i tam jsme nasekali tolik chyb, že jsme si dneska body rozhodně nezasloužili. díky soupeři a divákům.
60:00
Komentář trenéra domácích Davida Podhráský: "Máme za sebou náročný týden týden a ve 3. třetině to bylo hodně znát na nohách i hlavě. Když odečtu bramboračku z poslední části hry, tak to bylo celkem fajn."
60:00
59:48
Chodov neproměnil střelu.
59:30
Chodov ubránil akci Black Angels.
59:00
Právě probíhá poslední minuta 3. třetiny.
58:15
Rebro málem dostal gól když vyjel z branky.
57:55
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Tom Ondrušek, asistoval Tomáš Sýkora (14:10).
57:15
Chodov nemůže proměnit střely ze středu.
56:58
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil Vojtěch Ježek, asistoval Jan Kopecký (13:10).
55:34
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil Matěj Boček, asistoval Jakub Boček (13:9).
55:19
Voštva střela o kousek minula branku.
53:41
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Martin Koutný, asistoval Tom Ondrušek (13:8).
52:58
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil Jakub Hromada, asistoval Matěj Boček (12:8).
52:23
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil Martin Obuškevič, asistoval Jakub Hromada (12:7).
51:43
Novotnému uletěla čepel.
49:36
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Ondřej Plíhal, asistoval Petr Majer (12:6).
49:36
Po Majerově nahrávce před bránu, Plíhal proměnil střelu.
49:09
Timeout FAT PIPE FLORBAL CHODOV
49:09
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil Radek Hanák, asistoval Vojtěch Novotný (11:6).
47:35
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Tom Ondrušek, asistoval Jiří Koutný (11:5).
47:35
Ondrušek naznačil a poslal střelu do branky hostů.
45:30
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil Filip Neklan, asistoval Lukáš Studený (10:5).
45:19
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Martin Koutný, asistoval Tomáš Sýkora (10:4).
44:26
Chodov neproměnil akci 3 na 1.
42:51
Rebro chytil situaci 2 na1.
42:00
Trestné střílení družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV neproměnil Marek Vávra.
39:00
Právě probíhá poslední minuta 2. třetiny.
38:13
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Jiří Koutný, asistoval Tom Ondrušek (9:3).
36:33
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Marek Matejčík, asistoval Martin Pražan (8:3).
36:03
Chodovu se nedaří protlačit balón do branky.
34:34
Hosté zachytili nahrávku na středu, ale situaci 2 na 1 neproměnili.
31:54
Pícha zkouší střílet z půlky ale netrefil branku.
30:29
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Tom Ondrušek, asistoval Martin Koutný (7:3).
30:29
Ondrušek proměnil dorážku.
30:02
Řezákova dorážka trefila golmana.
27:54
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil Jan Pícha, asistoval Tomáš Straka (6:3).
27:54
Píchova střela z půlky prošla přes 3 hráče a skončila v síti.
27:20
Vávra trefil tyčku.
26:41
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Martin Koutný, asistoval Jiří Koutný (6:2).
26:36
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil Jakub Boček, asistoval Matěj Boček (5:2).
26:16
25:42
Matejčík si prohodil dva hráče a uklidnil hru.
23:51
Majer neproměnil dorážku.
22:43
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil Jakub Hromada, asistoval Jakub Boček (4:1).
21:15
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Marek Vávra, asistoval Ondřej Mikeš (4:0).
21:15
Po nahrávce zpoza branky Vávra proměnil střelu.
15:09
Chodovská standartka na půlce Black Angels leťela nad bránu.
14:47
Šanci Black Angels 2 na 1 Chodov ubránil.
14:13
Rebro chytá 4 střely Black Angels.
14:01
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Martin Řezáč, asistoval Ondřej Plíhal (3:0).
14:01
Řezáč po krátké kombinaci zavěsil.
10:55
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Ondřej Vošta, asistoval Marek Švajný (2:0).
10:55
Vošta si obehrál 3 hráče Black Angels a pak zakončil střelou pod břevno.