1:4
3:1
- : -

FBC ČPP OSTRAVA - FAT PIPE FLORBAL CHODOV 5:9
8. Michal Sládek, 28. Marek Lipový, 48. Jiří Bauer, 53. Jiří Bauer, 58. Wojciech Malajka - 15. Daniel Maxa, 15. Mikuláš Krbec, 17. Tomáš Sýkora, 19. Ondřej Vošta, 23. Jiří Koutný, 29. Jiří Koutný, 30. Tom Ondrušek, 33. Ondřej Mikeš, 57. Marek Vávra; rozhodčí: Libor Gavlas - Lukáš Mikula; vyloučení: 0 + Jiří Bauer (OST) 5:0; využití: 0:0; diváků: 362; zásahy brankářů: Štěpán Laja 9 - Michal Rebro 15, Karel Pergler 0; po třetinách: 1:4, 1:4, 3:1;
60:00
Střely ve 3. třetině: 8 - 4
60:00
Střely celkem: 20 - 17
60:00
Komentář trenéra domácích pana Tomáše Svačinky (1): V prvních 2 třetinách jsme udělali strašně hodně individuálních chyb, které soupeř nekompromisně trestal. Nutno podotknout, že byli hodně silní na míčku a z toho ty chyby pramenily. Trošičku mě mrzí 3. lajna, která podala ve 3. třetině super výkon, rozhýbali to a v prvních dvou třetinách měli tu smůlu, že hráli pokaždé s jinou obranou.
60:00
Komentář trenéra domácích (2): Za mě s 3. třetinou spokojenost, z prvních dvou se poučíme a jdeme se vztyčenou hlavou dál. Díky soupeři, rozhodčím a fantastickým divákům.
60:00
Komentář trenéra hostů Davida Podhráského: "V uplynulém bezzápasovém období jsme velmi dobře pracovali a dnes jsme to prodali. Přijeli jsme se zdravým respektem a na začátku to bylo vidět, pak jsme se uvolnili a především v prvních dvou třetinách hráli pěkný florbal."
60:00
59:59
Vyloučen hráč Jiří Bauer družstva FBC ČPP OSTRAVA na 5 minut za hrubost.
59:00
Probíhá poslední minuta 3. třetiny.
58:37
Střídání brankáře. Nový brankář Karel Pergler družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV
58:21
Svou chybu si Kotilainen sám napravil, ale poté fauloval a Ostrava přichází o míček.
57:02
Branku družstva FBC ČPP OSTRAVA vstřelil Wojciech Malajka bez asistence (5:9).
57:02
Malajka parádně z otočky zakončuje za záda Rebra.
56:10
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Marek Vávra bez asistence (4:9).
55:52
FBC opět v šesti.
55:15
Po ztrátě míčku se Ostrava zatím jen brání.
53:36
Ostrava to zkouší v šesti.
53:34
Timeout FBC ČPP OSTRAVA
53:12
Ostrava asi chytla druhý den a hraje velmi dobře.
52:02
Branku družstva FBC ČPP OSTRAVA vstřelil Jiří Bauer, asistoval Michal Sládek (4:8).
51:58
Ondrušek v samostatném úniku nic nevymyslel, protože mu odskočil balónek.
50:27
Výkon třetí ostravské lajny je zatím velmi dobrý, Chodov má problémy na ně hrát.
48:21
Zápas začíná být velmi vyhrocený.
47:31
Branku družstva FBC ČPP OSTRAVA vstřelil Jiří Bauer, asistoval Jan Daniš (3:8).
47:09
Kotilainen s Malajkou vymysleli krásnou akci, druhý jmenovaný však ve finále netrefil bránu.
45:11
Sládek bohužel nedává další jasnou šanci.
44:47
Sládek zastavuje počínání Majera a bere svůj tým do protiútoku.
43:51
Nyní se hraje ze stany na stranu.
42:29
Na scénu se dostává i třetí lajna Ostravy, zatím se drží.
41:32
Bauer vyslal ránu, která však letí mimo.
37:46
Zajímavý pokus Šindlera Rebro zkušeně vyráží.
36:58
Ostrava se ještě nevzdává a chce s výsledkem ještě něco udělat.
35:38
Chodov nikam nespěchá, pražští obránci si nahrávají v pohodě na své polovině.
34:22
Ostrava obléhá útočnou polovinu, snad něco vymyslí.
33:24
Lipový zkusil stejnou střelu, ale z druhého mantinelu. Tentokrát to bohužel gól nebyl.
32:01
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Ondřej Mikeš, asistoval Marek Matejčík (2:8).
31:38
Přečíslení Ostravy zablokoval M. Koutný.
29:49
Malajka nešťastně rozeznívá pouze tyč.
29:23
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Tom Ondrušek, asistoval Tomáš Sýkora (2:7).
29:23
Ondrušek začal kouzlit a lehce překonal gólmana po zemi.
28:10
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Jiří Koutný, asistoval Ondřej Vošta (2:6).
28:10
Chodov na sebe nenechal dlouho čekat.
27:28
Branku družstva FBC ČPP OSTRAVA vstřelil Marek Lipový, asistoval Michal Sládek (2:5).
27:15
Teď se nějakou dobu hrálo pouze na středu hřiště, kde probíhaly souboje o míček.
25:33
Sládek nedává 100%ní šanci, kdy přestřeluje úplně prázdnou bránu.
24:04
Hosté mají velmi účinné přechody do útoku a lehce se dostávají přes ostravskou obranu.
22:56
Chodov velmi dobře brání, domácí nemají šanci se k Rebrovi dostat,
22:21
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Jiří Koutný, asistoval Martin Řezáč (1:5).
21:32
Rebro parádně vychytal pokus Sládka, který zkoušel trefu ze vzduchu.
20:53
Domácí jsou pod tlakem od začátku třetiny.
18:09
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Ondřej Vošta, asistoval Martin Řezáč (1:4).
18:09
Vošta zakončoval takzvaně do prázdné kuchyně, Laja neměl moc šancí.
17:33
Ostrava se nyní drží zkrátka, kombinuje na vlastní polovině a nechce udělat chybu.
16:20
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Tomáš Sýkora, asistoval Martin Koutný (1:3).
15:44
Další těžké chvíle pro Ostravu, nakonec z pokusů Chodova nic nebylo.
14:15
Dva rychlé góly a rázem vede Chodov.
14:14
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Mikuláš Krbec, asistoval Martin Koutný (1:2).
14:04
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Daniel Maxa, asistoval Ondřej Vošta (1:1).
13:11
Protiútok se Ostravě vůbec nepovedl, Sládkovi sjel míček z hole a nakonec si balónek přivlastnili hosté.
11:39
Chybu Juhaňáka hasí Lipový.
10:24
Rychlý přechod Chodova šikovně přerušil Posselt.
09:02
Domácí pod tlakem na vlastní polovině.
07:38
Branku družstva FBC ČPP OSTRAVA vstřelil Michal Sládek, asistoval Jiří Bauer (1:0).
07:38
Náramná akce domácích končí zaslouženě brankou.
07:01
Hraje se opravdu nahoru dolů ve velmi vysokém tempu.
05:56
Nyní je na míčku Chodov a kombinuje ve svém obranném pásmu.
04:41
Ostrava drží míček na vlastní polovině.
03:44
Kašovský hrdinsky blokuje střelu Posselta.
02:42
Pořádná bomba Bauera z první letěla bohužel nad.