2:1
3:3
0:1

Sokoli Pardubice - FBŠ Hummel Hattrick Brno 6:7p
11. Jan Kourek, 21. Jan Savický, 33. Petr Černý, 43. Jan Savický, 45. Martin Zozulák, 50. Jan Kourek - 5. Luděk Ondráček, 18. Jakub Procházka, 39. Dominik Dvořák, 45. Dominik Dvořák, 47. Jan Grábl, 55. Jakub Procházka, 63. Martin Nagy; rozhodčí: Jakub Nábělek - Radek Štengl; vyloučení: 0:1; využití: 1:0; diváků: 522; zásahy brankářů: Martin Haleš 17 - Filip Kejík 13; po třetinách: 1:2, 2:1, 3:3, 0:1;
62:32
62:32
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil Martin Nagy, asistoval Luděk Ondráček (6:7).
62:32
Nagy rozhoduje toto vyrovnané utkání a hosté si z Pardubic vezou 2 body.
62:32
Komentář trenéra hostů: V podstate od začiatku bol zápas prevažne o tom, kto urobí viac chýb a kto bude efektívnejší v zakončení. Viackrát nám chýbala vačšia priamočiarosť v útoku. Veľká vzprucha pre našu psychiku je, že vždy sme dokázali zrovnať a nakoniec v predĺžení zlomiť zápas na našu stranu. Dva body si vážime a ďakujeme súperovi a divákom za zápas.
62:32
Komentář trenéra domácích Ladislava Štancla: V zápase jsme vyrobili zbytečné chyby, které soupeř potrestal a využil toho, že jsme mu vždy dovolili srovnat skóre. Pro nás je takový zápas dalším krokem k tomu, co máme před sebou a na tom je potřeba to postavit. Dnes byl Hattrick šťastnější.
62:02
Hosté stále drží domácí pod tlakem, těm se ale podařilo vystřídat.
60:00
60:00
Buly vyhrávají hosté a jdou ihned hrát se 4 hráči bez brankáře.
60:00
59:59
Ani 3. třetina nerozhodla, kdo bude vítězem tohoto utkání a uvidíme tedy prodloužení.
59:27
Fuchs svůj tým poslat do vedení, ale z dobré pozice se mu nepodařilo trefit branku.
59:09
Hattrick trefuje další tyč.
56:24
Nagymu odskočila nahrávka a míček mají domácí.
54:03
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil Jakub Procházka, asistoval Luděk Ondráček (6:6).
54:03
Ondráček našel volného Procházku, který střelou z první srovnává utkání na 6:6.
53:03
Medek využil špatné rozehrávky domácích ale mířil vedle.
52:22
525 diváků sleduje dnešní utkání.
51:47
Ondráček ze středu mířil vedle.
49:39
Branku družstva Sokoli Pardubice vstřelil Jan Kourek, asistoval Radek Formánek (6:5).
49:39
Bílý zastavil brejk soupeře, míček se odrazil k Formánkovi, který našel na středu osamoceného Kourka, který upravuje stav utkání na 6:5.
47:33
Haleš si málem připsal asistenci, když výhozem poslal do brejku Kourka, tomu se však nepodařilo uklidnit skákající míček.
46:59
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil Jan Grábl, asistoval Martin Nagy (5:5).
46:59
Grábl střelou do šibenice znovu srovnává skóre.
45:43
Skvělý obranný zákrok hráče Hattricku zastavil brejk Savického.
45:05
Haleš předvedl další skvělý zákrok.
44:47
Branku družstva Sokoli Pardubice vstřelil Martin Zozulák, asistoval Radek Formánek (5:4).
44:47
Zozulák nekompromisní střelou do pravé šibenice zvyšuje skóre a posílá domácí opět do vedení.
44:08
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil Dominik Dvořák, asistoval Marek Fuchs (4:4).
44:08
Dvořák střelou ze středu překonal domácího Haleše a srovnává skóre zápasu.
42:51
Branku družstva Sokoli Pardubice vstřelil Jan Savický, asistoval Adam Šmíd (4:3).
42:51
Šmíd našel před brankou volného Savického, který se do odkryté branky nemýlil a posílá domácí do vedení.
41:07
Pardubice soupeře zatím nepustily k míčku a pomalou rozehrávkou se dostávají na útočnou polovinu.
40:00
40:00
Čeká nás poslední třetina velmi vyrovnaného utkání.
40:00
38:40
Ondráček se ocitl sám před domácí svatyní, ale mířil vedle.
38:04
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil Dominik Dvořák bez asistence (3:3).
37:46
Horákova střela, kterou trefil ze vzduchu, letěla mimo domácí branku.
37:10
Haleš zachránil Pardubice od obdrženého gólu.
36:00
Haleš zachytil další brejk.
34:40
Střela Hattricku mířila mimo.
32:10
Branku družstva Sokoli Pardubice vstřelil Petr Černý, asistoval Lukáš Kučera (3:2).
32:10
Kučera vyslal do samostatného úniku Černého a ten zvyšuje skóre na 3:2.
31:11
Haleš pokryl únik 2 na 1.
29:06
Smola na středu v souboji míček neztratil, a nedal tak Hattricku možnost k útoku.
28:27
Kučera trefil jen clonícího obránce.
26:32
Tyč právě zachránila domácí od inkasovaného gólu.
23:44
Šmíd se ocitl sám před brankářem Hattricku, ale svou kličkou se mu ho nepodařilo překonat.
22:32
Poprvé v tomto zápase vidíme v akci talentovaného juniora domácích Sokolů - Michaela Smolu.
22:00
Žáček zachytil přihrávku, která mířila na hranici velkého brankoviště.
20:18
Branku družstva Sokoli Pardubice vstřelil Jan Savický bez asistence (2:2).
20:18
Savický zachytil nahrávku Hattricku a střelou tahem srovnává skóre na 2:2
20:00
20:00
Úvodní buly 2. třetiny vyhrává Hattrick.
20:00
18:47
Oubrecht o kousek minul branku Hattricku.
18:32
Nagy mířil mimo pardubickou branku.
17:49
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil Jakub Procházka, asistoval Marek Fuchs (1:2).
17:49
Procházka z dorážky překonává Haleše.
17:22
Obrana Hattricku jen tak tak zabránila gólu.
15:36
Haleš vyrazil střelu Procházky.
14:50
Pakosta se svou kličkou dostal až před gólmana, ten však jeho střelu pokryl.
13:28
Kaluža si počínal nedovoleně a rozehrávat z rohu budou hosté.
11:27
Domácí na středu míček ztratili, ale Procházka pálil mimo.
10:56
Bílý zkusil z poměrně velké vzdálenosti překonat gólmana Hattricku. Ten byl však připravený.
10:03
Branku družstva Sokoli Pardubice vstřelil Jan Kourek, asistoval Adam Šmíd (1:1).
10:03
Kourek dorazil Šmídovu střelu a je vyrovnáno.
09:25
Vyloučen hráč Oliver Gold družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno na 2 minuty za hrubost.
09:25
Pardubice si zahrají přesilovku.
07:40
Hattrick držel Sokoly pod tlakem, ale gól z toho nebyl.
05:32
Kučera hledal před bránou Žáčka, ale obrana hostů si s touto nahrávkou poradila.
04:40
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil Luděk Ondráček, asistoval Filip Kejík (0:1).
04:40
Ondráček z brejku překonal Haleše.
02:20
Kaluža skvělým zákrokem zastavil útok hostujícího celku.
01:00
Dvořák špatně zpracoval míček a k míčku se konečně dostali domácí.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jakub Nábělek a Radek Štengl.
00:00
00:00
Line-up hostů FBŠ Hummel Hattrick Brno: brankář: Filip Kejík; hráči v poli: Lukáš Jalový, Filip Horák, Marek Fuchs, Luděk Ondráček, Jakub Procházka
00:00
Line-up domácích Sokoli Pardubice: brankář: Martin Haleš; hráči v poli: Václav Oubrecht, Lukáš Prix, Adam Šmíd, Jan Savický, Přemek Pakosta