2:3
1:0
FBC Liberec

FBC Liberec - TJ Sokol Královské Vinohrady 7:6p
7. Radek Valeš, 12. Vojtěch Hejduk, 29. Jakub Kopecký, 40. Radek Valeš, 53. Tomáš Dlesk, 57. Lukáš Lhota, 65. Radek Valeš - 7. Ondřej Stuchlík, 11. Jan Svoboda, 32. Lukáš Gregor, 43. Martin Skřivánek, 52. Martin Skřivánek, 53. Jan Svoboda; rozhodčí: Jakub Nábělek - Radek Štengl; vyloučení: 0:2; využití: 0:0; diváků: 195; zásahy brankářů: Vít Vaníček 10 - Rastislav Mazák 21; po třetinách: 2:2, 2:1, 2:3, 1:0;
65:00
Nejlepší hráči dnešního utkání: Liberec: Petr Kološ ; Vinohrady: Lukáš Gregor.
65:00
Střely po prodloužení: Liberec: 5 ; Vinohrady: 2
65:00
Střely celkem: Liberec: 27 ; Vinohrady: 16
65:00
Děkujeme dnešnímu soupeři za přispění do kasičky pro Lukáše Hávu, který si prohází těžkým životním obdobím, ještě jednou MOC DĚKUJEME!
65:00
Komentář trenéra hostí(Boleslav Kytka): Měli jsme nervozní vstup do utkání, což se nám povedlo překonat až ve třetí třetině. V závěru utkání jsme nedokázali proměnit několik slibných šancí a soupeři gólově odskočit. Po nedorozumění v prodloužení bere dva body soupeř z Liberce. Díky soupeři, rozhodčím i pořadatelům za utkání.
65:00
Komentář trenéra domácích (Filip Hanžl): Trochu hledám slova. Co se odehrálo na naší střídačce poslední minuty by si přál každý trenér. Morál týmu a víra. Navíc se opravdu poštěstilo a otočili jsme to. Náročný program pokračuje a už teď se těšíme na Tatran! Díky soupeři, rozhodčím i divákům.
64:50
64:50
Branku družstva FBC Liberec vstřelil Radek Valeš, asistoval Jakub Kopecký (7:6).
64:50
Deset vteřin před koncem prodloužení rozhodl Valeš do prázdné brány.
64:30
Půl minuty do konce, Liberec nedokázal na 2x umístit míček do brány.
61:05
Liberec pořád kombinuje, ale zatím žádná střela.
60:10
Liberec o jednoho hráče navíc.
60:01
Oba dva týmy si berou po jednom bodu..kdo získá ten druhý?
59:06
Kološ to zkouší mezi nohy Mazáka, ale ten tam měl zavřeno.
58:10
Probíhají poslední dvě minuty třetí třetiny.
56:19
Branku družstva FBC Liberec vstřelil Lukáš Lhota, asistoval Jakub Kopecký (6:6).
56:19
Střela Kopeckého se odrazila a našla Lhotu a ten se trefuje přímo do prostřed brány.
54:34
Lhota na Kopeckého, ten se do střely opřel, ale nedokázal míček usměrnit podle svých představ.
52:20
Branku družstva FBC Liberec vstřelil Tomáš Dlesk, asistoval Vojtěch Hejduk (5:6).
52:20
Premiérovou branku v dresu Liberce zaznamenal Tomáš Dlesk, prostřelil vše co mu stálo v cestě.
52:16
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil Jan Svoboda, asistoval Lukáš Gregor (4:6).
51:39
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil Martin Skřivánek, asistoval Petr Hartman (4:5).
51:39
Vaníček si na střelu sáhl a pak míček stejně zaplul do brány.
50:50
Lhota krásně a čistě odebral míček.
48:56
Balatka zkoušel tečovat střel z půlky, neúspěšně.
48:10
Gregor z výběhu trefuje břevno.
46:40
Jak Liberec tak i Vinohrady si nenechají kousek hřiště, perou se obují o každý centimetr hřiště.
44:00
Dnešní zápas si nenechalo ujít 195 diváků.
42:18
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil Martin Skřivánek, asistoval Zbyněk Stuchlík (4:4).
42:18
Únik Vinohrad a následné přehození Vaníčka zajišťuje na začátku třetí třetiny srovnání skóre.
40:01
Buly třetí třetiny vyhrává domácí tým a snaží se rozehrát na své polovině.
40:00
40:00
Střely po druhé třetině: Liberec: 10 ; Vinohrady: 3
40:00
39:45
Branku družstva FBC Liberec vstřelil Radek Valeš, asistoval Petr Kološ (4:3).
39:45
Výběh Valeše na konci třetiny zajišťuje jednobrankové vedení nad pražskými Vinohrady.
39:42
Stejně jako na konci první třtiny se na míčku drží Liberec.
39:10
Probíhá poslední minuta druhé třetiny.
38:36
U střely opět Valeš, tentokrát jeho pokus byl zablokován.
37:47
Valeš trefuje brankovou konstrukci.
37:19
Liberec má další početní výhodu.
37:18
Vyloučen hráč Jan Otta družstva TJ Sokol Královské Vinohrady na 2 minuty za sekání.
35:34
Moc pěkné tři nahrávky na jeden dotek, míček skočil u Valeše, který nedokázal kuličku vhodně umístit.
33:57
Ferdan po křižné nahrávce střílel vysoko nad Mazákovu bránu.
33:30
Baudisch pouze do Lencova bloku.
32:17
Klucho ve velké šanci, ale míček skončil na zadním mantinelu.
31:09
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil Lukáš Gregor bez asistence (3:3).
31:09
Akce dva na jednoho končí nešťastným gólem.
28:35
Branku družstva FBC Liberec vstřelil Jakub Kopecký, asistoval Lukáš Lhota (3:2).
28:35
Lhotova nahrávka na Kopeckého nebyla ideální, Kopecký se zpracováním měl velké problémy..jednoduše míček odpálil a vypadalo na něm, že ani neví kam to odpaluje..
27:41
Hosté mají delší dobu míček na svých hokejkách.
26:20
Valešovi nesedla střela a je z toho útok hostů.
25:47
Vinohrady se ubránily.
24:29
Valešova střela došla až k bráně, odrazem od hokejek našla jednoho z vinohradských hráčů a ten šel sám na Vaníčka.
23:46
Vyloučen hráč Marian Jelínek družstva TJ Sokol Královské Vinohrady na 2 minuty za bránění ve hře.
23:36
Lhota nedomáčkl míček za Mazákova záda.
22:22
Dleskova střela od mantinelu mířila na zadní tyč.
21:02
Kárníkova střela z půlky sice doplachtila k bráně, ale neměla vhodné parametry na to, aby dolétla do brány.
20:01
Bule pro hosty, začínají ihned zakládat postupný útok.
20:00
20:00
Střely po první třetině: Liberec: 8 ; Vinohrady: 5
20:00
19:47
Na konci třetiny mají míček na hokejkách domácí a snaží se trefit zařízení.
19:20
Probíhá poslední minuta první třetiny.
17:56
Šoltys pouze do Mazáka.
15:56
Moc střel zatím nevidíme, hráči střely buď zachytávají, blokují a nebo se trefují mimo bránu.
11:44
Branku družstva FBC Liberec vstřelil Vojtěch Hejduk, asistoval Tomáš Dlesk (2:2).
11:44
Hejduk nejdříve trefil tyč a následně míček doputoval za záda Mazáka.
10:48
Rozkovec a Čermák si vytvořili šanci a přečíslili hosty, Rozkovec nedokázal prostrčit míček na osamoceného Čermáka.
10:24
10:24
Vinohrady se dostávají do vedení.
06:46
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil Ondřej Stuchlík, asistoval Zbyněk Stuchlík (1:1).
06:46
Brácha na bráchu..Zbyněk přihrál na osamoceného Ondřeje, který stál na zadní tyčce nikým nehlídaný.
06:15
Branku družstva FBC Liberec vstřelil Radek Valeš, asistoval Petr Kološ (1:0).
06:15
Kološ na mantinelu našel Valeše, který dokázal zavěsit a otvírá dnešní brankové skóre.
06:05
Rozkovec narazil..snažil se obejít Richtra, ten to skvěle ustál.
05:33
Pěkná akce mezi Lhotou a Kárníkem bohužel skončila v rohu hřiště.
03:01
Utkání začalo ve vysokém tempu, , oba dva týmy dobře obrání, ale v útoku to rychle ztratí a valí se to opět na druhou stranu..
00:25
První střeleckou šanci dnešního zápasu si vytvořil Liberec.
00:05
Hosté ihned vysoko napadají rozehrávku Liberce.
00:01
Úvodní bule dnešního zápasu vyhrává domácí tým.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jakub Nábělek a Radek Štengl.
00:00
00:00
Line-up hostů TJ Sokol Královské Vinohrady: brankář: Rastislav Mazák; hráči v poli: Lukáš Lanc, Ondřej Stuchlík, Petr Hartman, Martin Entlicher, Martin Skřivánek
00:00
Line-up domácích FBC Liberec: brankář: Vít Vaníček; hráči v poli: Jakub Kárník, Prokop Ferdan, Adam Balatka, Jakub Kopecký, Lukáš Lhota