0:1
3:2
- : -

Tatran Teka Střešovice - FbŠ Bohemians 3:4
50. Patrik Šebek, 50. Martin Šindelář, 58. Jakub Kolísko - 17. Filip Forman, 24. Viktor Kopecký, 45. Jakub Šárka, 53. Pavel Čihák; rozhodčí: Jiří Dolanský - Vojtěch Sýkora; vyloučení: 3:1; využití: 0:1; diváků: 415; zásahy brankářů: Lukáš Kříž 17 - Michal Kotouček 24; po třetinách: 0:1, 0:1, 3:2;
60:01
Komentář trenéra domácích Milana Fridricha: První polovinu zápasu jsme nebyli v dobrém pohybu a nasazení. Bohužel technické provedení herních situací nás stálo nějaké body. Děkujeme fantastickým divákům a soupeři.
60:01
Komentář trenéra hostů (Martina Formana): Dneska dobrý vstup do zápasu, v druhé třetině potom polevení a zbytečné nahoru dolů. V třetí třetině jsme mohli jít do vysokého vedení a stejně tak mohl rozhodně Tatran srovnat, protože po vstřeleném gólu se dostali do zápasu. Jsem rád že jsme závěr zvládli, ale tolik neproměněných šancí si nemůžeme v dalších zápas dovolit. Pro diváky jak se říká "Slušnej zápas!"
60:00
Střely ve třetí třetině: Tatran 10 - Bohemians 7
60:00
Střely celkem: Tatran 27 - Bohemians 21
60:00
Děkuji všem za pozornost a budu se těšit zase někdy příště napočtenou.
60:00
59:59
To je pro dnešní utkání vše, domácím se nepodařilo srovnat a prohrávají o jediný gól 3:4.
57:55
Branku družstva Tatran Teka Střešovice vstřelil Jakub Kolísko, asistoval Martin Šindelář (3:4).
57:49
Šindelář těsně neprocpává míček skrz obranu.
56:40
Domácí v šesti.
56:39
Timeout Tatran Teka Střešovice
56:39
Domácí vybírají timeout, aby zkusili vymyslet řešení pro ně nepříliš dobře vypadající situace.
56:23
Langer těsně při skončení přesilovky míjí branku Kotoučka.
55:36
Bohemians ukrajují vteřinky ze svého oslabení na polovině Tatranu.
55:00
Dnešní TV utkání přímo v hale sleduje 415 skvěle fandících diváků! Děkujeme za podporu!
54:48
Melišovi střela nesedla, v tutovce spaluje šanci na stažení náskoku Bohemians.
54:21
Vyloučen hráč Vojtěch Zezulka družstva FbŠ Bohemians na 2 minuty za bránění ve hře.
54:21
Zezulka zkřížil výběh Langerovi, který si udělal letecký den a široce se rozplácl na palubovce. První přesilovka pro domácí.
53:56
Buršík dělovkou pálil na Kříže, který blokuje i následnou dorážku po zemi.
53:04
Tlapák neudržel míček na florbalce, přebírá mu ho Kuncman.
52:19
Havlasova střela ze středu hřiště zablokovaná.
52:09
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil Pavel Čihák, asistoval Filip Forman (2:4).
52:09
Hosté však odskakují do dvougólového vedení.
50:54
Teď má Kotouček skutečně velký zápřah. Jde na něj jedna střela za druhou, Tatran je při chuti a fanoušci též.
50:38
Langer těsně míjí branku.
50:27
Poslední dnešní komerční přestávka.
49:58
Branku družstva Tatran Teka Střešovice vstřelil Martin Šindelář, asistoval Milan Meliš (2:3).
49:58
Jako by první gól nabudil Tatran, hned po pěti vteřinách skóruje Šindelář po přihrávce Meliše.
49:53
Vlastní branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil Patrik Šebek (1:3).
49:53
Tak přece jen střelecká, nebo spíš gólová smůla Tatranu prolomena. První gól za Kotoučkova záda však dopravil jeho vlastní spoluhráč.
48:41
Toto oslabení Tatran ubránil.
48:25
Domácí lavičce se teď nelíbí posouzení situace a žádá dvouminutový trest.
47:37
Sádlo se při bránění střetl s Křížem, naštěstí přes tuto situaci společnými silami zabránili gólu.
47:06
I v oslabení však Kreysa dokázal vyvést míček za branku a za napadání si vysloužil rozehrávku po nedovoleném zákroku.
46:43
Domácí si to faulováním moc neulehčují. Podruhé bránění ve hře.
46:40
Vyloučen hráč Milan Meliš družstva Tatran Teka Střešovice na 2 minuty za bránění ve hře.
46:34
Kříž opět v akci, znovu vychytal hosty.
46:16
Tlapák obloučkem pálí těsně mimo růžek branky Kotoučka.
45:37
Křížsi teď vysloužil ovacetribun, kdy vychytal M. Formana v nájezdu po přečíslení.
44:50
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil Jakub Šárka, asistoval Matyáš Krebner (0:3).
44:50
Přesilovou hru zakrátko nato využívá Šárka. 0:3 pro Tatran.
44:22
Vyloučen hráč Martin Pánek družstva Tatran Teka Střešovice na 2 minuty za hrubost.
44:22
Pořadatelský stolek teď poznal tvdrost hry, kdy nám tady po jednom hráči z každého týmu zbourali zázemí. Na trestné lavici ale sedí jenom domácí Pánek. Tatranskému kotli se tento verdikt samozřejmě nelíbí.
43:35
Teď Kříž výkopem balonku nahrál Šebkovi, který málem skóroval.
43:09
Kopecký pálil z boku na Kříže, ten střelu vyráží do bezpečí.
42:59
Langer přehodil Šárku přes mantinel na střídačku Tatranu.
42:06
Kříž v pádu chytá "žblabuňku".
41:45
Tatran své oslabení ubránil.
40:51
Domácí poctivě brání přesilovou hru soupeře.
40:01
Poslední buly v regulérní době hry vybojovali píšťalkou rozhodčích Bohemians.
40:00
40:00
Střely ve druhé třetině: Tatran 9 - Bohemians 7
40:00
39:59
První část oslabení Tatran přežil, větší část ale bude zbývat do poslední třetiny. Povede se domácím prolomit střeleckou smůlu? Uvidíme ve třetí třetině zápasu.
39:44
Vyloučen hráč Martin Šindelář družstva Tatran Teka Střešovice na 2 minuty za bránění ve hře.
39:44
Máme tu první přesilovku v tomto utkání. Frustrace domácích ze ztráty míčku neunesl Šindelář, který hostujícímu hráči bránil ve hře nedovoleným způsobem.
38:58
Ani dva útočníci Bohemians nedokázali propasovat míček za Kříže na bližší tyčce.
38:42
Havlasovu střelu blokuje F. Forman.
38:18
Meliš pálí do rukou připraveného Kotoučka.
37:30
Sládeček v tutovce nedokázal vystřelit z první, následný pokus o střelu neměl úspěch.
36:42
Sádlo nepřesně přihrával krosovku na Langera, který skončil po souboji na zemi u pobouraného mantinelu.
36:14
Na hřišti se kupí brejkové situace a přečíslení, avšak ani jeden tým jich nedokázal plně využít.
35:03
Kotouček chytá střelu, Kříž na druhé straně po chvilce také.
34:28
Cabejšek se mírně prolétl vzduchem a skončil na zemi, tento zákrok na něj též v pořádku.
33:47
Langer vytáhl na zteč do přečíslení, zákrok hráče Bohemians zezadu byl podle rozhodčích v mezích pravidel.
32:59
Brautferger taktéž těsně míjí branku, Kotouček stihl natáhnout nohu, ale míček zřejmě ani špičkou boty nezasáhl.
32:20
Šindelář těsně míjí tyčku branky Bohemians.
31:47
Kreysa z boku pálí do náruče Kotoučka.
31:07
Sládeček jenom těsně nad roh brány Kotoučka. Střela končí v autu.
30:39
Buršík zpoza brány na Šebka, kterému střela vylétla příliš vysoko.
30:14
Opět reklamní pauza.
30:07
Havlas promachuje v poměrně zajímavé střelecké pozici.
29:47
Pánek po souboji skončil na zemi a dlouho se nemohl zvednout, protože v jeho těsné blízkosti byla spousta hráčů bojující o míček.
29:13
Kopecký v souboji s Mühlfaitem vybojoval pro Bohemians nedovolený zákrok.
28:16
Kupící se nepřesnosti v přihrávkách a zpracování míčku stojí Tatran nějakou tu střeleckou příležitost.
27:38
Sládečkovu střelu zablokoval Dobisík.
26:47
Krbcova zablokovaná střela vylétla do autu.
26:31
Havlas nastřeluje holeň Kotoučka.
25:27
Vojtíšek clonil před Křížem, možná mu ještě těsně před ním zkoušel tečovat střelu, ale Kříž vyblokoval míček.
24:50
Třískání florbalek o sebe je slyšet i přes hromové fandění na protější tribuně.
24:16
Kříž chytil neskutečným zákrokem v podstatě nájezd v podání Bohemians.
23:47
Šebkovu střelu chytá Kříž do rukou.
23:07
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil Viktor Kopecký, asistoval Matyáš Krebner (0:2).
23:07
Nedáš, dostaneš. Kopecký navyšuje náskok Bohemians na 2:0
22:48
Spálená šance Tatranu, kdy nedokázali nadvakrát dát gól. Taková škoda!
21:41
Kreysa vyváží míček podél mantinelu, život mu značně ztěžují hráči v zeleno-černé.
20:52
Kříž je od začátku třetiny v plném zápřahu, když se jeho spoluhráčům úplně nedařila přihrávaná na vlastní polovině.
20:01
Buly ve druhé třetině patří po důkladném a dlouhém souboji Tatranu.
20:00
20:00
Střely v první třetině zápasu: Tatran 8 - Bohemians 7
20:00
19:59
Chvilková přesilovka k navýšení skóre nevedla, a tak jdou hráči do šaten za stavu 0:1 z pohledu Tatranu.
19:55
Hosté zkouší při rozehrávce z rohu hru v šesti.
19:02
Kříž hasí dorážky Buršíka ve všech možných pozicích, jaké snad lze předvést.
18:51
Trenér hostů se teď rozčiluje nad pozdním verdiktem rozhodčích.
18:32
Teď už byla rozehra Tatranu lepší, Šindelář pálí Kotoučkovi do náručí.
18:05
Honza Kolísko z boku do Kotoučka, který střelu vyráží pryč.
17:02
Melišova šance zablokovaná hostující obranou.
16:15
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil Filip Forman, asistoval Patrik Šebek (0:1).
16:15
Tak tahle rozehrávka se Tatranu absolutně nepovedla! Nedohoda mezi hráči vedla k tomu, že po dotyku míček sebrali hosté a šli do přečíslení. Filip Forman ve spolupráci s Čihákem zavěšují za Kříže.
15:51
Šebek z protější strany hřiště pálí diagonálně do autu.
14:51
Langer ve velké šanci dostal příliš prudkou přihrávku.
14:16
Mühlfait dalekonosnou střelou hledal Pánka, tomu ale míček těsně neskončil na čepeli.
13:39
Švéda vybojoval nedovolený zákrok.
12:27
Čihák střelou z poloviny hřiště těsně netrefuje branku Tatranu.
11:37
Šindelář napadán hosty, až se musel vrátit zpět na svoji polovinu.
10:34
Růžek chtěl rychle využít volný úder, který ale přerušuje hvizd píšťalky rozhodčích. Kříž i tak v akrobaticko-gymnastickém zákroku zabránil gólu.
10:16
Komerční přestávka
09:30
Mezitím se hra přesunula na druhou stranu, Kříž chytá v zákroku na zemi nepříjemnou střelu na bližší tyč.
09:07
Několikanásobné střely Tatranu, poslední v akci pálil Pánek, Kotouček připravený.
08:07
M. Forman prověřil pozornost Kříže, který jeho střelu dobře viděl a chytá ji do náruče.
07:22
V šanci byli i domácí, ale jejich akce byla zastavena faulem.
06:43
Buršíkova střela rozezněla helmu Kříže. Domácí brankář zatím pozorný.
06:00
Šárka doklepával na Kopeckého, kterému střelu zblokovala domácí obrana a následně i náruč Kříže.
04:47
Novák mířil nepřesně za Kotoučkovu branku.
04:20
Brejkovou situaci na polovině Tatranu pálí Růžek.
03:57
Tlapák pálí do bloku Šebka.
03:35
Zezulka ze strany hřiště míjí branku Kříže i hrací plochu.
02:46
První prošláplý míček zastavuje hru.
02:08
Kuncmanovi se zasekl míček na ploše, málem z toho byla gólová situace pro Tatran.
01:25
Brautferger napadal F. Formana, ale míček zůstává v držení Bohemians.
00:31
Krebner se propletl až na domácí půlku, Vojtíšek vystřelil do bloku Tatranu, Kříž v brance chytá vysoký odražený míček.
00:01
Úvodní buly dnešní hry získávají hráči Bohemians.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jiří Dolanský a Vojtěch Sýkora.
00:00
00:00
Line-up hostů FbŠ Bohemians: brankář: Michal Kotouček; hráči v poli: Vojtěch Zezulka, Michal Vojtíšek, Jakub Šárka, Matyáš Krebner, Viktor Kopecký
00:00
Line-up domácích Tatran Teka Střešovice: brankář: Lukáš Kříž; hráči v poli: Martin Mühlfait, Martin Pánek, Martin Šindelář, Jakub Kolísko, Milan Meliš
00:00
Krásný večer, výjimečně nikoliv ze Střešovic, ale z UNYP ARENY na Podvinném mlýně. Důvodem pro přesun je skutečnost, že dnešní zápas je zároveň TV utkáním. Střetnou se v něm týmy Tatran Teka Střešovice a FbŠ Bohemians.
00:00
Domácí Tatran Teka Střešovice se v tabulce nachází na 7. místě s 28 body. Jejich dnešní soupeř Fbš Bohemians jsou na 5. místě se 39 body. Bodový zisk domácích či hostů nepřinese posun týmu v tabulce, ale spíše upevní dosavadní postavení.
00:00
Dnešní utkání je nazváno PSN Game. Na hale je bohatý program, ať už možnost vyfotit se ve fotokoutku s medailemi a poháry, nebo například přispět na maskota v rámci akce "Zachraňte T-Rexe". V přestávkách se utkají mládežnické kategorie Tatranu, které mají mezi hráči mužů několik patronů.