2:1
2:1
- : -

BLACK ANGELS - TJ Sokol Královské Vinohrady 6:4
10. Tomáš Straka, 13. Jakub Boček, 27. Jakub Renčín, 33. Tomáš Hanák, 47. Radek Hanák, 49. Matěj Boček - 16. Martin Skřivánek, 17. Marian Jelínek, 23. Milan Bína, 56. Petr Hartman; rozhodčí: Filip Drápal - Jakub Pospíšil; vyloučení: 1:2; využití: 1:0; diváků: 115; zásahy brankářů: Ondřej Matiášek 15 - Rastislav Mazák 10; po třetinách: 2:2, 2:1, 2:1;
60:00
Střely ve třetí třetině 4:6.
60:00
Komentář trenéra domácích p. Pajera: konečně bojovný a zodpovědný výkon. Bylo důležité ustát krizi na začátku druhé třetiny, což se povedlo. Za zbytek zápasu jsme si myslim dneska 3 body zasloužili. Díky soupeři a divákům.
60:00
Komentář asistenta trenéra hostů Miroslava Purkrábka: "Dnes jsme do zápasu vstoupili slibně, ale výkon rozhodně neměl vzestupnou tendenci. Soupeř byl agresivnější v soubojích a především důslednější v zakončení. Hra v šesti na závěr sice kontrolovaná, ale 5 minut bez gólu zápasy nevyhrává. Děkujeme soupeři i divákům za zápas."
60:00
59:41
Tomáš Hanák ušetřil domácím deset sekund.
58:24
Vyloučen hráč Matěj Boček družstva BLACK ANGELS na 2 minuty za sekání.
58:24
Black Angels čekají dvě nárocčné minuty.
58:16
Black Angels trefují tyč prázdné branky Vinohrad.
58:00
Dvě minuty do konce třetí třetiny.
55:59
Hosté snižují adostávají se na rozdíl dvou branek.
55:08
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil Petr Hartman, asistoval Zbyněk Stuchlík (6:4).
55:00
Král se dostal do samostatného úniku, ale míjí brankovou konstrukci.
54:21
Obuškevič přeběhl celé hřiště, nakonec ale ztrácí míček.
53:45
Obrana Black Angels je teď opravdu pevná.
50:44
Matiášek dnes opravdu prožívá svůj den.
48:16
Timeout TJ Sokol Královské Vinohrady
48:16
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil Matěj Boček, asistoval Jakub Boček (6:3).
48:16
Další bratrská souhra, tentokrát Jakub přihrává před branku Matějovi Bočkovi a ten zakončuje přesně.
46:03
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil Radek Hanák, asistoval Tomáš Hanák (5:3).
46:03
Tomáš Hanák přihrává Radkovi Hanákovi před branku. Ten prostřeluje golmana Vinohrad a posílá domácí do dvoubrankového vedení.
45:08
Závar před brankou Mazáka.
41:56
Hanák na Boučka, který střílí pouze do tyčky.
40:01
Úvodní buly třetí třetiny pro Black Angels.
40:00
40:00
Střely po druhé třetině: Black Angels - Vinohrady 5:7
40:00
39:59
A přesilovka bude pokračovat i v třetí třetině.
38:58
Vyloučen hráč Jan Hanák družstva TJ Sokol Královské Vinohrady na 2 minuty za sekání.
38:58
Black Angels bude mít další přesilovku.
32:42
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil Tomáš Hanák bez asistence (4:3).
32:42
Tomáš Hanák prožívá debut snů. Před bránou se dokázal jako jediný zorientovat a posílá balonek nad rameno Mazáka.
29:58
Matiášek dnes drží Angels. Po krosové přhrávce vyráží za svou branku.
29:06
Boček zpoza branky přihrává Hromadovi, ten ale přestřeluje.
26:56
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil Jakub Renčín, asistoval Matěj Boček (3:3).
26:56
Po rychlé rozehrávce končí střela Renčína z velkého brankoviště v brance.
25:16
Fantastický zákrok Matiáška.
22:02
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil Milan Bína, asistoval Zbyněk Stuchlík (2:3).
22:02
Po rychlém útoku hostů se Vinohrady dostávají do vedení.
21:09
Pěkná série přihrávek z první od domácích.
20:01
Zahajovací buly druhé třetiny pro Black Angels.
20:00
20:00
Střely po první třetině: Black Angels - Vinohrady 6:6
20:00
16:36
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil Marian Jelínek, asistoval Lukáš Gregor (2:2).
16:36
Střelu Jelínka tentokrát tečuje obránce domácích a máme srovnáno.
15:19
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil Martin Skřivánek, asistoval Jan Svoboda (2:1).
15:19
Střílenou nahrávku Gregora tečuje Skřivánek a hosté snižují.
12:42
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil Jakub Boček, asistoval Jakub Hromada (2:0).
12:41
Black Angels dlouho kontrolovali míček. Při rychlém přechodu do útoku Hromada vystřelil. Jeho střelu tentokrát ztečoval Jakub Boček a míček končí v síti.
09:28
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil Tomáš Straka, asistoval Tomáš Hanák (1:0).
09:28
Pár sekund před koncem přesilovky Straka natáhl od půlky. Jeho střelu ztečoval obránce Sokola, míček proto doskákal až za záda Mazáka.
07:30
Vyloučen hráč Radovan Vnuk družstva TJ Sokol Královské Vinohrady na 2 minuty za bránění ve hře.
07:30
Vnuk při protiútoku Angels nedovoleně bránil střele. Domácí si proto zahrají první přesilovku v utkání.
06:29
Domácí teď předvádí spoustu chyb na středu hřiště, z čehož pramení nebezpečné protiútoky Vinohrad.
04:20
Tomáš Hanák se ukazuje před svými novými fanoušky v dobrém světle.
02:08
První střelu Angels vysílá Obuškevič. Mazák vyráží.
01:22
Nebezpečnou střelu Vinohrad od mantinelu Matiášek vyrazil před sebe. Dorážka ale míří vysoko nad brankovou konstrukci.
00:01
Zahajovací buly pro Vinohrady.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Filip Drápal a Jakub Pospíšil.
00:00
00:00
Line-up hostů TJ Sokol Královské Vinohrady: brankář: Rastislav Mazák; hráči v poli: Ondřej Stuchlík, Pavel Hájek, Martin Skřivánek, Radovan Vnuk, Petr Hartman
00:00
Line-up domácích BLACK ANGELS: brankář: Ondřej Matiášek; hráči v poli: Martin Obuškevič, Jakub Boček, Matěj Boček, Jakub Renčín, Jakub Hromada
00:00
Vážení diváci, vítám vás u dnešního zápasu mezi domácími Black Angels a hostujícím Sokolem Vinohrady. Dnešním zápasem vás bude provázet Kryštof Kasha.