1:2
3:1
- : -

ACEMA Sparta Praha - FAT PIPE FLORBAL CHODOV 4:5
28. Matěj Pruner, 49. Michal Pažák, 54. Kristián Kozák, 57. Josef Juha - 3. Marek Matejčík, 8. Martin Pražan, 24. Martin Řezáč, 35. Martin Koutný, 48. Marek Vávra; rozhodčí: Martin Valenta - Michal Žďárský; vyloučení: 5:1; využití: 0:2; diváků: 411; zásahy brankářů: Martin Beneš 22 - Michal Rebro 14; po třetinách: 0:2, 1:2, 3:1;
60:00
Střely ve třetí třetině: SPA: 8 CHO: 6
60:00
Střely celkem: SPA: 18 CHO: 27
60:00
Komentář trenéra hostí Davida Podhráského: "Myslím, že dnes jsme zvítězili zaslouženě. Minimálně 50 minut jsme měli zápas pod kontrolou. Od prvního do posledního hráče jsme dnes byli disciplinovaní ve hře i chování a to byl jeden z klíčových prvků."
60:00
Komentář trenéra domácích pana Kašpárka: V první třetině jsme se zbytečně vyhodili ze sedla zbytečnými nesportovními vyloučeními a zataženou ruční brzdou. Ve druhé a třetí třetině jsme ukázali, že můžeme přehrávat úplně každého, jen nám bohužel chybělo přesné zakončení. Hráčům děkuji za to, že druhou polovinu zápasu odmakali a divákům za podporu až do posledních vteřin.
60:00
59:10
Sparta ohrožuje branku Chodova ze všech směrů.
57:56
Sparta opět v šesti.
56:56
Branku družstva ACEMA Sparta Praha vstřelil Josef Juha z trestného střílení (4:5).
56:56
Juha po naznačení na jednu stranu poslal míček lehoučce do šibenice na straně druhé.
55:38
Sparta jde do šesti.
55:37
Timeout ACEMA Sparta Praha
55:37
Zeman z větší vzdálenosti z otočky zkusil ohrozit branku Chodova. Míček po teči skončil za mantinelem.
53:29
Branku družstva ACEMA Sparta Praha vstřelil Kristián Kozák, asistoval Jan Marvánek (3:5).
53:29
Kozák, po delší kombinaci Sparty, zakončil ze středu z první přímo pod břevno.
52:20
Vyloučen hráč Marek Matejčík družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV na 2 minuty za nedovolené vrážení.
52:10
Marvánek se výborně uvolnil na střed od mantinelu. Svůj dlouhý výběh nezakončil úplně nejpřesněji bohužel.
51:39
Vyloučen hráč Jakub Kolstrunk družstva ACEMA Sparta Praha na 2 minuty za držení.
51:39
Kolstrunk si moc okatě a silně podržel protihráče, který se snažil uvolnit na střed.
49:19
Beneš vyšel z 1v1 s Řezáčem vítězně.
48:18
Branku družstva ACEMA Sparta Praha vstřelil Michal Pažák, asistoval Radim Křenek (2:5).
48:18
Křenek výborně svým jestřábím okem viděl Pažáka na úrovni malého brankoviště. Po precizní přihrávce následovalo precizní zakončení a Sparta snižuje.
47:56
Křenek z výběhu trefuje blok. Míček se odrazil za mantinel.
47:09
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Marek Vávra, asistoval Tom Ondrušek (1:5).
47:09
Ondrušek našel křižnou přihrávkou Vávru a ten se trefil přesně do odkryté branky.
46:46
Vyloučen hráč Michal Zeman družstva ACEMA Sparta Praha na 2 minuty za nesportovní chování.
46:40
Koutný netrefuje prázdnou branku.
45:11
Marvánek dobře zabránil přečíslení dva na jedna už v zárodku.
44:20
Garčar si teď poradil se dvěma protihráči a vyvezl míček z obranného pásma.
42:36
Beneš teď obětavě podržel svůj tým. Bohužel si přivodil lehké zranění, ale vypadá to, že bude v pořádku.
41:17
Beneš si zahrál na fotbalistu a přihrál nohou balónek svému spoluhráči.
40:50
Beneš vychytal střelu Koutného ze středu.
40:01
Úvodní buly třetí třetiny vyhrává Sparta.
40:00
40:00
Střely ve druhé třetině: SPA: 7 CHO: 7
40:00
37:58
Zeman vyslal střílenou přihrávku na Juhu. Míček ale dolétl na nohu, nikoliv na čepel.
36:52
Řezáč netrefil prázdnou branku neboť mu utekl míček.
34:30
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Martin Koutný, asistoval Tom Ondrušek (1:4).
34:30
Chodov využil nepřesnosti při rozehrávce Sparty a situaci dva na gólmana vyřešili jak se patří.
33:17
Marvánek při rozehrávce vyřadil ze hry dva hráče. (kličkou ne hitem)
31:09
Juha našel na středu před brankou Garčara. Tomu se přes hokejku protihráče nepodařilo přesně zakončit.
30:20
Mikeš orazítkoval břevno na brance Sparty.
30:00
Krbec to zkusil jako Čermák zpoza branky. Také neúspěšně.
29:09
Matejčík proběhl přes celou šířku v útočném pásmu jakoby se nechumelilo.
27:38
Branku družstva ACEMA Sparta Praha vstřelil Matěj Pruner, asistoval Jan Lang (1:3).
27:38
Tak za tenhle ťukec by se nemuseli stydět ani ve Švédsku. Na konci akce byl chladnokrevný Pruner, který se trefil přesně k tyči.
26:04
Čermák to lišácky zkoušel zakončit zpoza branky. Rebro byl pozorný a včas na svém místě.
25:30
Krejče dostal dobrou křižnou přihrávku. Střele chyběla ale potřebná razance a přesnost.
24:07
K Čermákovi se dostal míček před branku. Chyběl kousíček a mohli jsme být svědky prvního gólu Sparty.
23:06
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Martin Řezáč, asistoval Ondřej Vošta (0:3).
23:06
Tak to byl povedený signál z rohu. Vošta dobře našel odskočeného Řezáče a ten se nemýlil.
22:20
Juha po buly v útočném rohu vybojoval faul.
20:58
Pražan proběhl velký kus hřiště s balonkem a následně vystřelil. Svůj rychlý pohyb však neubrzdil a schytal to Beneš.
19:00
Kolstrunk z dobrého místa netrefuje branku.
17:28
Chodov nevyužil přečíslení 3 na 1. Míček skončil za mantinelem.
16:27
Sparta přežila oslabení 5 na 3 a je v plném počtu.
14:55
Rebro si běžel pro vyhozený balonek do rohu, ale Josef Juha předvedl velmi rychlý sprint a míček Rebrovi sebral. Juha byl následně obklíčen a míček mu byl odebrán.
14:27
Vyloučen hráč Martin Beneš družstva ACEMA Sparta Praha na 2 minuty za nesportovní chování.
14:07
Vyloučen hráč Milan Garčar družstva ACEMA Sparta Praha na 2 minuty za nesportovní chování.
13:01
Krbec získal při napadání balonek a dobře se vymanil na střed. Branku však netrefil.
12:14
Pruner si šikovně obhodil Voštu.
08:24
Křenek ze svého typického postavení trefuje pouze blok.
07:10
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Martin Pražan, asistoval Tomáš Sýkora (0:2).
07:10
Tento gól padl velmi obdobně jako předchozí gól Chodova. Zase zpoza branky na střed a prásk, gól.
06:44
Vyloučen hráč Marek Zouzal družstva ACEMA Sparta Praha na 2 minuty za zdržování hry.
06:27
Bartoš trefuje z první tyč.
05:29
Krejča ze středu trefuje blok a míček končí za mantinelem.
04:03
Zeman si vybil svojí frustraci po neuznaném faulu tím, že strčil protihráče na zem.
02:53
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Marek Matejčík, asistoval Marek Vávra (0:1).
02:53
Matejčík výtečně zúročil dobrou přihrávku zpoza branky. Beneš byl bez šance.
01:55
Ondrušek se neprosadil přes blok sparťanského hráče.
01:24
Bartoš z první od mantinelu vyslal první projektil zápasu.
01:09
Beneš sebral střílenou přihrávku, která šla přes jeho brankoviště.
00:35
Juha šikovně naznačil střelu tahem a shodil míček na své obránce.
00:01
Úvodní buly vyhrává Sparta.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Martin Valenta a Michal Žďárský.
00:00
00:00
Line-up hostů FAT PIPE FLORBAL CHODOV: brankář: Michal Rebro; hráči v poli: Tomáš Sýkora, Dan Kašovský, Martin Koutný, Tom Ondrušek, Mikuláš Krbec
00:00
Line-up domácích ACEMA Sparta Praha: brankář: Martin Beneš; hráči v poli: Michal Zeman, Milan Garčar, Radim Křenek, Michal Pažák, Josef Juha