7:1
- : -
FBC Liberec

Tatran Teka Střešovice - FBC Liberec 10:3
12. Filip Langer, 22. Matěj Havlas, 39. Martin Pánek, 42. Petr Brautferger, 52. Milan Meliš, 53. Jakub Kolísko, 55. Matěj Havlas, 56. Jakub Kolísko, 60. Filip Langer, 60. Filip Langer - 1. Jan Světlík, 7. Vojtěch Hejduk, 44. Jakub Kárník; rozhodčí: Lukáš Čížek - Lukáš Laštovička; vyloučení: 3 + Milan Meliš (TAT) OS:3; využití: 1:0; diváků: 103; zásahy brankářů: Lukáš Kříž 14 - Jan Král 37; po třetinách: 1:2, 2:0, 7:1;
60:00
Střely po třetí třetině Tatran - 17, Liberec - 5.
60:00
Komentář trenéra domácích p. Fridricha - Dnes od nás vlažný vstup do zápasu až teprve branka na 0:2 nás dostala do správné zápasové teploty. Od té chvíle práce celého týmu a společné nasazení pro nás dnes znamenalo důležité tři body. Děkují týmu, soupeři a divákům.
60:00
Komentář trenéra hostí p. Hanžla - Velká škoda, že jsme nebyli v možnostech odehrát celé utkání tak, jako v první třetině. Zraněnému hráči domácích přeji rychlé uzdravení. Dík za zápas.
60:00
59:30
Branku družstva Tatran Teka Střešovice vstřelil Filip Langer, asistoval Martin Pánek (10:3).
59:30
A je konec. Pánek přesnou nahrávkou ze stažení našel Langera a ten si poradil s Králem střelou na přední tyč.
59:18
Branku družstva Tatran Teka Střešovice vstřelil Filip Langer bez asistence (9:3).
59:18
Langer si vybojoval míček a samostatný únik zakončil jednou rukou backhandem.
59:00
Hosté si zatím nevytvořili jedinou pořádnou šanci.
58:24
Vyloučen hráč Adam Tlapák družstva Tatran Teka Střešovice na 2 minuty za sekání.
57:29
Vyloučen hráč Milan Meliš družstva Tatran Teka Střešovice na 2 minuty za nesportovní chování.
57:29
Vyloučen hráč Radek Valeš družstva FBC Liberec na 2 minuty za sekání.
57:29
Vyloučen hráč Milan Meliš družstva Tatran Teka Střešovice - osobní trest.
55:50
Branku družstva Tatran Teka Střešovice vstřelil Jakub Kolísko, asistoval Jonáš Kreysa (8:3).
55:50
Pohledná akce z čepelí domácích končí dalším gólem.
54:39
Branku družstva Tatran Teka Střešovice vstřelil Matěj Havlas, asistoval Ondřej Sádlo (7:3).
54:39
A zdá se, že domácí ztrhli vývoj zápasu na svou stranu, Sádlo na poslední chvíli nahrál na úplně volného Havlase a ten už si s prázdnou brankou poradil.
53:07
Meliš našel Kreysu na brankovišti, ale Král rychlým skokem dokázal zneškodnit jeho střelu.
52:27
Branku družstva Tatran Teka Střešovice vstřelil Jakub Kolísko, asistoval Milan Meliš (6:3).
52:27
A máme tu další gól pro Tatran, Melišovu střelu Král vyrazil, ale na Kolískovu dorážku už nedosáhl.
51:09
Branku družstva Tatran Teka Střešovice vstřelil Milan Meliš, asistoval Martin Pánek (5:3).
51:09
A domácí opět navyšují svůj náskok. Pánek nahodil míček směrem na bránu a Meliš ze vzduchu trefuje za záda Krále.
50:31
Vyloučen hráč Vojtěch Hejduk družstva FBC Liberec na 2 minuty za sekání.
48:34
Teď už za mantinelem odkulhává pryč z haly,
48:33
Tohle nevypadalo vůbec hezky, Šindelář se chtěl prosmýknout mezi dvěma hráči a nejspíš špatně došlápl na kotník. Momentálně leží na zemi a je kolem něj hodně lidí.
48:08
Pánkovu střelu ze středu zablokoval Kopecký.
46:00
Teď tvrdý souboj Meliš vs Valeš, Meliš s přehledem odrazil Valeše na zem.
44:49
Teď se Tlapák vydal do útoku a nevypadalo to vůbec špatně, jeho střela zápěstím se však jen otřela o břevno a odletěla za mantinel.
43:39
Branku družstva FBC Liberec vstřelil Jakub Kárník, asistoval Prokop Ferdan (4:3).
43:39
Ferdan zpoza brány nahrává Kárníkovi, který následnou střelou vrací zápasu rozdíl jedné branky.
43:00
Langer ze středu jen těsně minul Kralovu bránu.
41:11
Branku družstva Tatran Teka Střešovice vstřelil Petr Brautferger, asistoval Filip Langer (4:2).
41:11
Langer nejprve výborně přečetl rozehrávku Liberce a v následném brejku našel Brautfergera před prázdnou bránou a ten navyšuje náskok Tatranu.
40:03
Úvodní buly třetí třetiny nakonec vyhráli hosté.
40:00
40:00
Střely po druhé třetině Tatran - 13, Liberec - 6.
40:00
39:46
Tatran na konci druhé třetiny přehrává Liberec,
38:14
Branku družstva Tatran Teka Střešovice vstřelil Martin Pánek, asistoval Ondřej Sádlo (3:2).
38:14
A Pánek posílá tatran do vedení, hezky umístěná střela od mantinelu končí za zády Krále.
36:49
Vyloučen hráč Pavel Sládeček družstva Tatran Teka Střešovice na 2 minuty za hrubost.
36:49
Vyloučen hráč Tomáš Dlesk družstva FBC Liberec na 2 minuty za hrubost.
35:02
Mühlfait šel sám na Krále, bohužel mu míček ujel než stihnul vystřelit.
34:35
Kříž teď neskutečně vychytal Světlíka.
31:35
Teď nám starší z Kolísků ukázal příkladnou hru tělem, když v souboji u mantinelu čistě sundal jednoho z hostů.
29:00
Hostům dělá velký problém domácí pressing.
26:42
Domácí dlouho hledali škvíru v obraně hostů, nakonec ji našel Sládeček nahrávkou na Meliše, který vybojoval faul.
25:31
Kreysa obstřelil blokujícího hráče, ale Král jeho střelu dokázal zneškodnit.
24:30
Kříž výborně na dvakrát vychytal Valeše.
22:00
Pražští vstoupil do druhé třetiny mnohem lépe než seveřané.
21:49
Branku družstva Tatran Teka Střešovice vstřelil Matěj Havlas, asistoval Jan Kolísko (2:2).
21:49
Kolísko žabkou našel Havlase a ten s přehledem trefuje do odkryté branky.
21:30
Valeš vystřelil od mantinelu, ale míček skončil v rohu.
20:01
Úvodní buly druhé třetiny vyhrál Kuba Kolísko.
20:00
20:00
Střely po první třetině Tatran - 14, Liberec - 6.
20:00
19:02
Tlapák zatím hraje velmi dobře, už asi po páté obral soupeře a hned založil útočnou akci.
18:26
Langer se tlačil do střely, ale Valeš mu na poslední chvíli šťouchnul do balónku.
18:10
Teď domácí zamkli hosty na obranné polovině.
17:42
Meliš doběhl s míčkem až do rohu, kde alespoň vybojoval standartku.
16:44
Mühlfait to zkusil backhandem, ale obrana hostů zafungovala na jedničku.
15:21
V brejku se ocitli Meliš a Šindelář, první jmenovaný vystřelil první a druhý se pokoušel o dorážku, ale Král vychytal oba.
13:58
Pánkovu střelu ze středu ukázkově zablokoval Dlesk.
11:02
Branku družstva Tatran Teka Střešovice vstřelil Filip Langer, asistoval Dalibor Švéda (1:2).
11:02
Tak moje předchozí zpráva už úplně neplatí. Švéda předložil Langerovi a ten se nemýlil.
10:00
Tatran se v polovině zápasu dostává do hry a předvádí pohledné akce, ale zatím bez gólu.
07:32
Langer proběhl středem, ale střela mu úplně nesedla. K následné dorážce se dostal Brautferger, ale ani on nedokázal překonat Krále.
06:48
Branku družstva FBC Liberec vstřelil Vojtěch Hejduk, asistoval Tomáš Dlesk (0:2).
06:48
Brejk Liberce a ťukačka do prázdné brány v podání Hejduka a Dleska.
05:00
Baudisch z rohu brankoviště těsně přestřelil branku.
03:30
Langer výborně zablokoval Valešovu střelu.
01:49
Kreysa proběhl po mantinelu, ale bohužel nedokázal zakončit.
00:34
Branku družstva FBC Liberec vstřelil Jan Světlík, asistoval Jakub Kárník (0:1).
00:34
Světlík hned ze začátku zápasu trefuje hezky k tyči a hosté jdou do vedení.
00:01
Úvodní buly zápasu pro hosty.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Lukáš Čížek a Lukáš Laštovička.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC Liberec: brankář: Jan Král; hráči v poli: Jakub Kárník, Lukáš Kořínek, Prokop Ferdan, Jakub Kopecký, Jan Světlík
00:00
Line-up domácích Tatran Teka Střešovice: brankář: Lukáš Kříž; hráči v poli: Martin Mühlfait, Pavel Sládeček, Jakub Kolísko, Milan Meliš, Martin Šindelář