1:3
3:0
- : -

BLACK ANGELS - FBŠ Hummel Hattrick Brno 6:3
14. Filip Neklan, 18. Jakub Renčín, 25. Vojtěch Novotný, 47. Ondřej Vaculík, 59. Vojtěch Novotný, 59. Jakub Boček - 34. Lukáš Vlach, 35. Luděk Ondráček, 37. Lukáš Vlach; rozhodčí: Martin Valenta - Michal Žďárský; vyloučení: 5:6; využití: 1:0; diváků: 105; zásahy brankářů: Daniel Körber 21 - Filip Kuhn 20; po třetinách: 2:0, 1:3, 3:0;
60:00
Střely ve třetí třetině 11:8
60:00
Komentář trenéra domácích p. Petra Pajera: Je škoda, že si vždycky odmakaný bojovný výkon stížíme hloupostma, které nás dostanou do třígolového výpadku. Každopádně pokud to po druhé třetině bylo vyrovnané, tak za třetí třetinu jsme si výhru jednoznačně zaslouzili. Docela i potěšil ten time-out při naší standardce.. :-). Takže díky soupeři a taky peerfektním divákům! AHU !!!
60:00
Komentář trenéra hostí pana Fialy.: Množství neproměněných šancí a naopak šťastné goly, které nás vrátily do zápasu. Rozhodovalo s eve třtetí třetině, která byla z pohledu počtu hráčů hodně divoká. Soupeř dal rozdílový gol a nám už se nepodařilo zareagovat. Děkuji soupeři za utkání.
60:00
58:28
Vyloučen hráč Tomáš Hanák družstva BLACK ANGELS na 2 minuty za sekání.
58:28
Po sekeře Tomáše Hanáka jdou hosté do přesilovky šesti proti čtyřem.
58:19
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil Jakub Boček, asistoval Jakub Renčín (6:3).
58:19
Pouze devatenáct sekund dělilo další gól Black Angels. Boček posílá domácí už do tříbrankového vedení.
58:00
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil Vojtěch Novotný, asistoval Radek Hanák (5:3).
58:00
Radek Hanák přihrál ze středu hřiště Novotnému, který proměňuje.
57:54
Timeout FBŠ Hummel Hattrick Brno
56:28
Závěr přesilovky byl velmi hektický. Hosté trefili tyč.
54:59
Trestné střílení družstva BLACK ANGELS neproměnil Jakub Renčín.
54:59
Boček v samostatném úniku faulován a byl z toho nájezd. Renčína ale neproměnil.
54:28
Vyloučen hráč Matěj Boček družstva BLACK ANGELS na 2 minuty za nedovolená vzdálenost.
54:28
Boček vystartoval brzo proti standartce a dává tak možnost hostům proměnit z přesilovky.
52:51
Novotný z druhé vlny střílí, ale míjí odkryrou bránu.
51:30
Hosté v plném počtu.
49:30
Vyloučen hráč Marek Fuchs družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno na 2 minuty za hrubost.
49:30
A další vyloučení za hrubost na straně Hattricku.
46:15
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil Ondřej Vaculík, asistoval Jakub Renčín (4:3).
46:15
Vaculík v přesilovce trefil šibenici a posílá domácí do vedení.
44:57
Vyloučen hráč David Sládeček družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno na 2 minuty za hrubost.
44:45
Sládeček hrubě srazil Tomáše Hanáka a domácí si zahrají další přesilovku.
43:48
Hosté hrají v plném počtu.
41:48
Vyloučen hráč Jan Grábl družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno na 2 minuty za nedovolená vzdálenost.
41:48
Při standartce domácích blízko branky hostů se grábl postavil blízko a jde si proto sednout na trestnou lavici.
41:27
Jakub Boček přihrál svému bratrovi, který střílí z první. Kuhn ale chytá.
36:23
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil Lukáš Vlach, asistoval Lukáš Jalový (3:3).
36:23
Nedůraz před brankou způsobil vyrovnávací gól Hattricku Brno.
34:05
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil Luděk Ondráček, asistoval Jan Grábl (3:2).
34:05
Gráblova nepovedená střela trefila Ondráčka, od kterého se nechtěně odrazil balonek za záda Körbera.
33:31
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil Lukáš Vlach, asistoval Filip Horák (3:1).
33:31
Vlach se dokázal zorientovat před bránou a posílá míček pod ruku Körbera.
32:32
Domácí v plném počtu.
30:32
Vyloučen hráč Jaroslav Král družstva BLACK ANGELS na 2 minuty za bránění ve hře.
30:32
Král dal útočícímu hráči Hattricku nohu do běhu a jde se posadit na trestnou lavici.
29:37
Körber právě předvedl sérii neskutečných monstersavů
27:50
Po neúspěšné standartce hostů přešli Black Angels do útoku. Král zakončil pouze do břevna.
27:12
Vyloučen hráč Jan Grábl družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno na 2 minuty za sekání.
27:12
Na trestnou lavici se posadí Grábl za sekání.
26:21
A bude se vylučovat, tentokrát na straně Hattricku.
26:04
Körber teď fantasticky zakročil proti střele Hattricku.
24:32
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil Vojtěch Novotný, asistoval Tomáš Hanák (3:0).
24:32
Tomáš Hanák zavezl balónek za bránu Hattricku, přirává před bránu na Novotného, od kterého se míček odrazil za záda Kuhna.
21:57
21:40
Důležitý blok právě předvedl Hromada.
20:05
Vzapětí ale ztrácejí.
20:01
Úvodní buly druhé třetiny pro Black Angels.
20:00
20:00
Střely po první třetině: Black Angels - Hattrick Brno 7:6
20:00
19:57
Vyloučen hráč Matěj Boček družstva BLACK ANGELS na 2 minuty za bránění ve hře.
19:57
Po standartce Hattricku Matěj Boček vystartoval proti a nedovoleně bránil ve hře.
17:20
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil Jakub Renčín, asistoval Jakub Boček (2:0).
17:20
Jakub Boček se v rohu hřiště zahlédl Jakuba Renčína, kterému dává fantastickou přihrávku. Ten už jenom snadno zametá do odkryté brány.
15:51
Standartka domácích metr od velkého brankoviště míří vysoko nad bránu.
13:37
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil Filip Neklan, asistoval Jan Hněvkovský (1:0).
13:37
Standartku domácích rozehrál Hněvkovský nakrátko na Neklana, který střelou tahem prostřelil Kuhna.
12:27
Po střele domácích přišla i dorážka. Kuhn chytá.
10:56
Přesilovka domácích je zatím dost bezzubá. Hosté v plném počtu.
08:56
Vyloučen hráč Jakub Procházka družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno na 2 minuty za zdržování hry.
08:56
Jakub Procházka po drobném přestupku ještě vystřelil na branku a Black Angels si zahrají další přesilovku.
07:17
Hattrick je v plném počtu.
05:17
Vyloučen hráč Lukáš Jalový družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno na 2 minuty za blokování hokejky.
05:17
Oslabení si teď zahrají i hosté. Lukáš Jalový se jde posadit za blokování hokejky.
04:35
Hned po návratu Neklana z trestné lavice se domácí dostali do povedené akce.
03:12
Bauman teď předvedl důležitý blok před odkrytou brankou domácích.
02:27
Vyloučen hráč Filip Neklan družstva BLACK ANGELS na 2 minuty za sekání.
02:27
Po dlouhé výhodě se šel Neklan posadit na trestnou lavici za jeho sekeru.
01:28
Bude se poptvé vylučovat a to na straně BA.
00:43
Mnohem nebezpečnější akce se ale odehrála na opačné straně hřiště. Matěj Boček střílel po krosové přihrávce z velkého brankoviště, ale Kuhn fantasticky chytá.
00:19
První střelu zápasu Körber vykrývá.
00:01
První buly utkání pro Hattrick.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Martin Valenta a Michal Žďárský.
00:00
00:00
Line-up hostů FBŠ Hummel Hattrick Brno: brankář: Filip Kuhn; hráči v poli: Tomáš Brom, Lukáš Jalový, Filip Horák, Marek Fuchs, Lukáš Vlach
00:00
Line-up domácích BLACK ANGELS: brankář: Daniel Körber; hráči v poli: Martin Obuškevič, Jakub Hromada, Jakub Boček, Matěj Boček, Jakub Renčín
00:00
Vážení fanoušci kvalitního florbalu, vítám Vás u zápasu mezi pražskými Black Angels a brněnským Hattrickem. Jedná se o duel mezi týmy z dvanácté a třinácté příčky tabulky a zároveň o duel nováčků. Obě mužstva se již v sezóně jednou potkali a to v televizním utkání. Hattrick tehdy vyhrál 7:3. Uvidíme tedy, zda Black Angels dokáží hostům oplatit starou porážku a odskočí na rozdíl pěti bodů. Zápasem vás bude provázet Kryštof Kasha.