1:0
2:6
0:1

FAT PIPE FLORBAL CHODOV - TJ Sokol Královské Vinohrady 7:8p
3. Tom Ondrušek, 6. Daniel Maxa, 14. Martin Řezáč, 16. Jiří Koutný, 31. Martin Řezáč, 51. Petr Majer, 59. Daniel Maxa - 13. Jan Linhart, 49. Jan Svoboda, 50. Jan Svoboda, 54. Ondřej Stuchlík, 56. Petr Hartman, 58. Martin Skřivánek, 60. Lukáš Gregor, 64. Petr Hartman; rozhodčí: Jakub Furmánek - Vlastimil Šolc; vyloučení: 1:0; využití: 0:1; diváků: 131; zásahy brankářů: Vojtěch Šimůnek 14 - Martin Dejmal 35; po třetinách: 4:1, 1:0, 2:6, 0:1;
65:00
Střely na branku Chodov - Vinohrady: 4:2
63:18
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil Petr Hartman, asistoval Zbyněk Stuchlík (7:8).
60:00
Komentář trenéra hostí Michala Kotlase: Náš výkon měl dnes vzestupnou tendenci. V první třetině nás soupeř přehrával. Do druhé třetiny kluci reagovali na situace na hřišti a zlepšili jsme se ve všech činnostech. Chyběli nám jen proměněné šance. Ve třetí třetině se nám dařilo Chodov přehrávat a skórovat. Díky celému týmu, že to za stavu 5:1 pro Chodov nezabalil a zápas otočil. V prodloužení jsme byli šťastnějším týmem.
60:00
Komentář trenéra domácích Davida Podhráského: Strašná facka před play off. Dokud soupeř nekladl odpor, tak bylo vše v pohodě. Následně se nám hra rozsypala jako domeček z karet a nebyli jsme schopni se ničeho chytit. I tak jsme zápas mohli vyhrát, ale nestalo se.
60:00
59:46
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil Lukáš Gregor, asistoval Ondřej Stuchlík (7:7).
59:00
Právě probíhá poslední minuta 3. třetiny.
58:48
Timeout TJ Sokol Královské Vinohrady
58:21
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Daniel Maxa, asistoval Martin Pražan (7:6).
57:59
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil Martin Skřivánek, asistoval Pavel Hájek (6:6).
55:57
55:57
Vinohrady proměnili přesilovku.
55:39
Vyloučen hráč Michal Strnad družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV na 2 minuty za bránění ve hře.
54:48
Dejmal chytil Maxovu střelu.
53:25
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil Ondřej Stuchlík, asistoval Martin Skřivánek (6:4).
52:11
Řezáč trefil břevno.
50:59
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Petr Majer, asistoval Marek Vávra (6:3).
50:59
Majer po nahrávce Vávry proměnil šanci.
49:49
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil Jan Svoboda, asistoval Jan Linhart (5:3).
49:49
Svoboda proměnil šanci před bránou Chodova.
48:27
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil Jan Svoboda, asistoval Zbyněk Stuchlík (5:2).
48:27
Nahrávka Vinohrad před branku Chodova skončila gólem.
45:54
Plíhalova dorážka letěla vedle.
44:05
Ondruškova střela letěla kousek vedle branky.
42:55
Linhart trefil břevno.
40:54
Ondruškovu střelu do prázdné branky zblokoval hráč Vinohrad.
39:00
Právě probíhá poslední minuta 2. třetiny.
38:38
Ondrušek výborně udržel míček před třemi hráči.
37:17
Šimůnek chytil střelu na druhou stranu branky skokem.
36:00
Vinohrady zblokovali střelu na branku.
34:27
Šimůnek chytil kličku před brankou.
32:27
Vinohrady málem proměnili šanci před brankou.
30:05
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Martin Řezáč, asistoval Jiří Koutný (5:1).
30:05
Řezáč výborně zakončil po nahrávce Koutného.
19:00
Právě probíhá poslední minuta 1. třetiny.
18:51
Voštova střela byla zblokována.
15:55
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Jiří Koutný, asistoval Marek Švajný (4:1).
15:55
Jiří Koutný s krátkým výběhem střelil gól do levé šibenice.
13:19
13:19
Řezáč prostřelil Dejmala.
12:27
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil Jan Linhart, asistoval Radovan Vnuk (2:1).