2:1
4:2
- : -

Technology Florbal MB - ACEMA Sparta Praha 9:4
11. Tadeáš Chroust, 16. Tadeáš Chroust, 18. David Ježek, 23. Mikuláš Komárek, 24. Daniel Šebek, 50. Jakub Gruber, 51. Martin Tokoš, 53. Marek Korych, 57. Jiří Curney - 6. Jakub Gruber, 31. Jakub Kolstrunk, 44. Michal Zeman, 56. Jakub Kolstrunk; rozhodčí: Jakub Nábělek - Radek Štengl; vyloučení: 4:3; využití: 0:1; diváků: 565; zásahy brankářů: Lukáš Bauer 12 - Martin Beneš 28; po třetinách: 3:1, 2:1, 4:2;
60:00
Střely ve třetí třetině 9:6.
60:00
Komentář trenéra domácích Petra Novotného: "Dneska jsem viděl z obou stran velmi kvalitní utkání. Sparta byla hodně agresivní a předvedla výborný výkon. Jsem rád za přístup, který jsme k zápasu měli. Děkuji výborným divákům, rozhodčím a soupeři."
60:00
Komentář trenéra hostí Marka Vojty: "V pěkném zápase soupeř vyhrál zaslouženě i přes naše dobré pasáže, jež jsme měli především v první a druhé třetině. My jsme dnes často neměli dobré provedení proti pressingu soupeře a naopak v našem napadání jsme nebyli tak důslední. I proto hrála Boleslav až moc na balonu a mohla mít větší kontrolu nad tempem hry. Děkuji za zápas."
60:00
59:47
Šebek znovu sám před brankou, do jeho rány ale sáhl jeden z obránců.
59:47
Hosté v plném počtu.
59:10
Faul Tokoše, hosté se drží u branky Boleslavi.
58:52
Svižná bomba Suchánka proletěla kolem tyče.
58:35
Tomašík faulovaný Kolstrunkem.
58:05
Šebek se ocitl na brankovišti, ale nedokázal pořádně zakončit.
57:47
Vyloučen hráč Kristián Kozák družstva ACEMA Sparta Praha na 2 minuty za hrubost.
57:07
Burian zastavil Šebka v rozporu s pravidly florbalu.
56:49
Branku družstva Technology Florbal MB vstřelil Jiří Curney, asistoval Jakub Gruber (9:4).
56:49
Ve vzduchu visí desítka! Curney si povodil Beneše a nakonec pod ním poslal míček do sítě.
55:37
Branku družstva ACEMA Sparta Praha vstřelil Jakub Kolstrunk, asistoval Marek Zouzal (8:4).
55:37
Hosté snižují, v přesilovce dotlačil míček za Bauera Kolstrunk.
55:09
Vyloučen hráč Marek Korych družstva Technology Florbal MB na 2 minuty za sekání.
54:24
Tomašík zavezl míček k mantinelu a počkal si na faul Pažáka.
52:57
Branku družstva Technology Florbal MB vstřelil Marek Korych, asistoval Tadeáš Chroust (8:3).
52:57
Teď už to Korychovi vyšlo, po nahrávce Chrousta si roztáhl Beneše do bekhendu a s přehledem poslal míček na místo určení.
52:39
Po Komárkově nabídce se do skákajícího balonku tenisově trefil Korych, ale Beneš situaci ustál.
52:16
Tokoš obral o míček Bartoše, leč pomohl si přitom faulem.
51:56
Kolstrunk střílí z hranice brankoviště vedle.
51:26
Tentokrát měl nabito Tomáš Chroust, ale po nahrávce Natova trestuhodně minul volný kout branky.
51:01
Honba za hattrickem pokračuje, Chrousta tentokrát Beneš vychytal.
50:22
Branku družstva Technology Florbal MB vstřelil Martin Tokoš, asistoval Daniel Šebek (7:3).
50:22
Další zvýšení náskoku! Šebek nabil doprava Tokošovi, který z voleje napálil míček pod horní tyčku.
49:55
Branku družstva Technology Florbal MB vstřelil Jakub Gruber, asistoval Petr Krzyžanek (6:3).
49:55
Gruber se uvolnil na levém mantinelu a rychlou akci zakončil ranou do šibenice.
49:43
Nedovolený zákrok Pažáka.
49:29
Chybu Marvánka domácí nepotrestali, Korychova nahrávka před odkrytou část klece nenašla Chroustovu čepel.
48:42
Hodně nepřesná rána Kozáka z levé strany.
48:13
Tokoš v obležení rudách dresů udržel balonek a nakonec jej přesila obránců musela zastavit faulem.
47:37
Krzyžanek zahrál vysokou holí.
46:34
Chyba Tichého končí naštěstí pro domácí nepřesnou ranou Pažáka.
45:51
Tokoš ukořistil balonek Garčarovi a domácí už oslabení dohráli v držení balonku.
45:15
Další faul hostů, těm tato přesilovka zatím nevychází.
45:09
Juha poslal k zemi Natova.
44:56
Teď už ale míček vyvezl Tomašík a byl faulován.
44:27
Tokoš sice vystihl rozehrávku soupeře, ale jeho únik neměl dlouhého trvání.
43:51
Vyloučen hráč Jiří Curney družstva Technology Florbal MB na 2 minuty za hra rukou.
43:34
Branku družstva ACEMA Sparta Praha vstřelil Michal Zeman, asistoval Michal Pažák (5:3).
43:34
Pažák předložil míček do prázdně Zemanovi a ten se nemohl mýlit, rýsuje se nám ještě drama!
43:06
Míček se odrazil směrem ke Garčarovi, který ale promáchl.
42:51
Štiplavá rána Tichého sviští těsně nad.
42:37
Beneš vytáhl Šebkovu ránu.
42:10
Nedovolený zákrok Zakonova, hosté se stále drží v útočném pásmu.
41:57
Gruber v rohu srazil k zemi Krejču.
41:03
Suchánkův faul.
40:42
Přesilovka Sparty končí, Šebek zpátky na hřišti.
40:00
40:00
Střely ve druhé třetině 11:4.
40:00
39:37
Sparta dlouho obehrávala polovinu domácího týmu, nakonec pálil Garčar. Jeho rána se ale od oblouku brány odrazila ven ze hřiště.
38:42
Vyloučen hráč Daniel Šebek družstva Technology Florbal MB na 2 minuty za hrubost.
38:39
Oba týmy v plném počtu.
38:25
Natov nastartoval Grubera, který se protlačil do koncovky, nadvakrát ale Beneše nepropálil.
37:32
Šebek se protáhl před Beneše, ten ho ale skvěle vyčapal.
36:39
Vyloučen hráč Milan Tomašík družstva Technology Florbal MB na 2 minuty za hrubost.
36:39
Vyloučen hráč Milan Garčar družstva ACEMA Sparta Praha na 2 minuty za hrubost.
35:12
Natov už už mohl zakončovat do prázdné branky, jeho bekhend ale zablokoval pozorný obránce Marvánek.
34:51
Pruner poslal přes mantinel Komárka, sudí ale faul nepískají. Hrát bude i nadále Sparta.
34:15
Tokoš se protáhl před branku, jednoručním bekhendem ale nemohl Beneše překonat.
33:24
V permanenci byl na druhé straně i Bauer, který ale prokázal dobrou připravenost.
33:03
Beneš vyčapal další velkou šanci Natova.
32:33
Komárek z úhlu trefuje dobře postaveného Beneše.
32:03
Nepřesnost v kombinaci zahnala domácí tým až zpátky k Bauerovi.
31:04
Natov se vytočil z rohu až do palebné pozice, mířil ale těsně vedle horního růžku.
30:26
Tomašík neudržel balonek pod kontrolou a Pruner byl následně faulován.
30:26
Utkání bylo přerušeno.
30:26
Ošetřování jednoho z fanoušků v hledišti dopadlo dobře, můžeme pokračovat v krasojízdě.
30:08
Branku družstva ACEMA Sparta Praha vstřelil Jakub Kolstrunk bez asistence (5:2).
30:08
Kolstrunk využil chybu v rozehrávce domácího týmu a nadvakrát překonal Bauera.
28:35
Gruber složil Čermáka, hrají hosté.
27:49
Chroustovu ránu vyrazil dobře postavený Beneš, který následně zlikvidoval i pohotovou dorážku Korycha.
26:57
Po chybě Marvánka se před Beneše dostal Tokoš, na gólmana Pražanů ale nevyzrál.
25:43
Chroustovi to dneska chutná! Střelec dvou gólů zakončoval další souhru třetí domácí formace, jeho pokus se ale tentokrát mezi tyčky nevešel.
24:58
Zakonov proběhl celé hřiště, jeho ránu ale Beneš ztlumil.
24:03
Rychlou souhru zakončil Zouzal, jeho rána míří po teči obránce nad.
24:00
Garčarovu kolmici zpracoval Juha, který byl při převzetí míčku faulován.
23:18
Branku družstva Technology Florbal MB vstřelil Daniel Šebek, asistoval Martin Tokoš (5:1).
23:18
Tokoš parádními jesličkami obránci uvolnil nalevo Šebka, který nekompromisně zavěsil.
23:11
Další nedovolený zákrok ze strany domácího mužstva.
22:59
Gruber v rohu fauloval, standardka pro Spartu.
22:07
Branku družstva Technology Florbal MB vstřelil Mikuláš Komárek, asistoval Tadeáš Chroust (4:1).
22:07
Parádně vyřešené přečíslení dvou na gólmana! Komárek nahrál míček na Chrousta a ten mu ještě vrátil před úplně prázdnou branku.
22:00
Korych si dovolil proti dvěma napadajícím hráčům, ale vyšlo mu to.
20:01
Zajímavý pohled - Juhovo postavení na úvodním buly se sudím nelíbilo, takže místo klasické rozehrávky začala druhá část volným úderem Boleslavi.
20:00
20:00
Střely v první třetině 17:6.
20:00
19:41
Útočný faul Chrousta v souboji s Garčarem.
19:05
Gruber servíroval míček před otevřenou branku Tokošovi, ten se ale do zakončení nedostal.
18:04
Pažákovi ujel míček a na to konto se do koncovky dostal Chroust, jeho oblouček ale letí vysoko nad.
17:32
Vlastní branku družstva ACEMA Sparta Praha vstřelil David Ježek (3:1).
17:32
Další ryzí vlastenec, Tichého povedenou střelu tečoval nad rameno Beneše obránce Ježek.
16:57
Začínají planout emoce, Marvánek se nejprve dostal do klinče s Tokošem a následně si na středu palubovky našel Grubera.
15:57
Po chybě v rozehrávce se už už na branku hnal Natov, na poslední chvíli jej ale čistě odzbrojil Garčar.
15:09
Branku družstva Technology Florbal MB vstřelil Tadeáš Chroust, asistoval Mikuláš Komárek (2:1).
15:09
Domácí otáčí skóre, podruhé v zápase se prosadil Chroust.
14:47
Marvánek v rohu přetlačil Šebka a vyslal na zteč Čermáka, ten se ale přes Suchánka nedostal.
13:46
Bauer si poradil se svižnou jedovkou Pažáka, rozehrávat tak mohou domácí florbalisté.
13:08
Tečovaná Krzyžankova střela skončila na boční konstrukci sparťanské svatyně.
12:26
Fantastický Beneš! Gólman Pražanů se teď několikrát vyznamenal akrobatickými zákroky proti Šebkovi a Gruberovi.
11:40
Přetahovaná ve středu hrací plochy dopadla lépe pro hosty, kteří drží balonek.
10:29
Branku družstva Technology Florbal MB vstřelil Tadeáš Chroust bez asistence (1:1).
10:29
Domácí srovnávají, po kiksu Ježka se míčku zmocnil Chroust, bekhendovou kličkou roztáhl Beneše a zakončil pod břevno.
10:09
Útočný faul Tokoše.
09:18
Gruber se elegantně uvolnil na levém mantinelu, proti jeho ráně si ale Beneš povystoupil z branky a míček kryl.
08:31
Krejčovu ránu srazil blokující Tichý mimo.
08:01
Tichého ránu z dálky Beneš nakonec zkrotil.
06:58
Kolstrunk si odskočil od beka a nebezpečně pálil.
06:10
Curneyho rána letí podél brány až do vzdálenějšího rohu.
05:16
Vlastní branku družstva Technology Florbal MB vstřelil Jakub Gruber (0:1).
05:16
Do vedení jdou hosté, Ježkovu ránu si Gruber nešťastně srazil do vlastní brány.
04:55
Už od začátku se hraje ve strhujícím tempu.
04:24
Burian se vrátil z trestné a hned se hnal dopředu, Bauer proti jeho střele zasáhl levou rukou.
03:54
Suchánkovu tvrdou bombu odrazil Beneš maskou.
03:19
Do rány Curneyho zaklekl Bartoš.
02:57
První půlminutu oslabení Sparta zvládla skvěle, až teď rozehrává domácí tým.
02:20
Vyloučen hráč Jakub Burian družstva ACEMA Sparta Praha na 2 minuty za bránění ve hře.
02:01
Komárkův táhlý pokus z levé strany lapil pozorný Beneš.
01:19
Sparťané se hned v úvodu zmocnili míčku a trpělivě kombinovali. Po úniku Marvánka potom měli i první střelu zápasu, Bauer ale nemusel zasahovat.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jakub Nábělek a Radek Štengl.
00:00
00:00
Line-up hostů ACEMA Sparta Praha: brankář: Martin Beneš; hráči v poli: Michal Zeman, Milan Garčar, Michal Pažák, Josef Juha, Kristián Kozák
00:00
Line-up domácích Technology Florbal MB: brankář: Lukáš Bauer; hráči v poli: Petr Krzyžanek, Jakub Gruber, Tomáš Chroust, Jiří Curney, Jan Natov