3:1
2:3
- : -

FbŠ Bohemians - Sokoli Pardubice 10:5
1. Kryštof Krbec, 10. Viktor Kopecký, 11. Matěj Pěnička, 14. Pavel Čihák, 20. Vojtěch Zezulka, 24. Jakub Šárka, 26. Mikuláš Forman, 40. Jakub Šárka, 42. Matyáš Krebner, 51. Filip Forman - 12. Ivo Teichman, 35. Ivo Teichman, 46. Lukáš Kučera, 55. Jan Savický, 58. David Petržela; rozhodčí: Jiří Müller - Matouš Novosad; vyloučení: 3:5; využití: 2:0; diváků: 182; zásahy brankářů: Tomáš Hyršl 24 - Martin Haleš 26; po třetinách: 5:1, 3:1, 2:3;
60:00
Nejlepší hráči utkání: #91 Jakub Šárka a #21 Ivo Teichman
60:00
Střely ve 3. třetině: FbŠ Bohemians 9 - Sokoli Pardubice 8. Střely celkem: FbŠ Bohemians 36 - Sokoli Pardubice 29.
60:00
Komentář trenéra domácích: Dneska to byl tak nějak celkově slabý zápas a to z mnoha ohledů. Nic moc šťáva ani z jedné strany. Z naší strany chvílemi zbytečné nahoru-dolu, špatné řešení situací a slabé nasazení. Prostě play-off klepe na dveře a tam to bude trochu o něčem jiném! Děkujeme za zápas a příští týden v Liberci.
60:00
Komentář trenéra hostí: Kdybychom my i Bohemka proměnili další vyložené šance a brejky, které v zápase byly, bylo by skóre ještě divočejsí. Ráz utkání dala první třetina. Pak už si to Bohemka pohlídala.
60:00
59:59
A skóre už se nijak měnit nebude.
59:58
Vyloučen hráč Adam Šmíd družstva Sokoli Pardubice na 2 minuty za bránění ve hře.
59:36
Teichmanova střela od mantinelu pouze olízla ruku Hyršla.
58:32
A ještě jedna příležitost na úpravu skóre pro Pardubice...
58:25
Vyloučen hráč Jakub Buršík družstva FbŠ Bohemians na 2 minuty za držení.
57:08
Branku družstva Sokoli Pardubice vstřelil David Petržela, asistoval Jan Savický (10:5).
57:08
Na další protiútok, tentokrát 3 na 1, byl Dobisík krátký, Sokoli snižují na 10:5 zásluhou ze středu střílejícího Petržely.
54:43
Branku družstva Sokoli Pardubice vstřelil Jan Savický, asistoval David Žáček (10:4).
54:43
Pardubice snižují z protiútoku.
54:15
Kopecký přihrávkou vzduchem našel Folaufa, ten míček sráží do brány, avšak vysokou holí.
53:12
Bohemians zatím dobře čtou přesilovou hru soupeře, Pardubice nijak výrazně Hyršla neohrozily.
51:47
Vyloučen hráč Matyáš Krebner družstva FbŠ Bohemians na 2 minuty za blokování hokejky.
51:47
Sokoli dostávají další šanci ke snížení.
51:28
Trestné střílení družstva Sokoli Pardubice neproměnil Lukáš Prix.
51:28
Dobisík zabránil gólu takzvaným zalehnutím soupeře, následné nařízené trestné střílení Pardubice nevyužívají.
50:26
Timeout Sokoli Pardubice
50:26
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil Filip Forman, asistoval Jakub Šárka (10:3).
50:26
Bohemka využívá druhou přesilovou hru, po nahrávce Šárky se z vrcholu přesilovkové formace přesnou dělovkou prosazuje Filip Forman.
50:03
Vyloučen hráč Lukáš Prix družstva Sokoli Pardubice na 2 minuty za nedovolené vrážení.
48:40
Pardubice protiútok 3 na 2 řeší střelou do rohu hřiště.
47:03
Dobisík místo zakončení dostal naloženo, upadl na všechny 4, Bohemka z následné standardní situace střílí pouze do zdi.
46:04
Pardubice po vstřeleném gólu trochu ožily a dvakrát vyzkoušely pozornost domácího brankáře.
45:09
Branku družstva Sokoli Pardubice vstřelil Lukáš Kučera, asistoval Lukáš Prix (9:3).
45:09
Kučera z výběhu krásnou střelou do vzdálenějšího růžku snižuje na 9:3.
42:00
Pardubice se v přesilové hře neprosadily.
41:08
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil Matyáš Krebner, asistoval Daniel Cabejšek (9:2).
41:08
A domácím nevýhoda nevadí, góly střílí dál. V oslabení se prosazuje Krebner a navyšuje na 9:2.
40:01
Domácí se zdrželi v salónku, poslední část tak zahájí v oslabení. I u třetího zahajovacího buly byli úspěšnější hosté.
40:00
Vyloučen hráč Mikuláš Forman družstva FbŠ Bohemians na 2 minuty za zdržování hry.
40:00
40:00
Dnešní utkání sleduje 182 skvělých diváků, děkujeme!
40:00
Střely na bránu ve 2.třetině: FbŠ Bohemians 12 - Sokoli Pardubice 9.
40:00
39:59
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil Jakub Šárka, asistoval Filip Forman (8:2).
39:59
Po krosové přihrávce Filipa Formana ještě upravuje skóre druhé třetiny Šárka.
38:26
Viděli jsme několik nepřesností a šancí na obou stranách.
35:55
Šmíd se teď snažil zpoza brány zasunout, Hyršl si však svoje tyčky poctivě hlídá.
34:41
Branku družstva Sokoli Pardubice vstřelil Ivo Teichman, asistoval Petr Černý (7:2).
34:41
Teichman se po přesné přihrávce ocitá nikým nehlídán před Hyršlem a z dorážky ho překonává.
32:16
I tato přesilovka zůstala bez využití.
30:15
Vyloučen hráč Lukáš Prix družstva Sokoli Pardubice na 2 minuty za sekání.
30:15
Krebner se po Prixově sekeře zakutálel jak Neymar a je z toho další přesilová hra domácího celku.
28:28
Druhou přesilovou hru Bohemians nevyužívají, Sokoli hrají v plném počtu.
27:45
Šebkova střela pouze orazítkovala tyč.
26:28
Vyloučen hráč Jan Bílý družstva Sokoli Pardubice na 2 minuty za hrubost.
26:28
Bílý složil v rohu k zemi Šebka a nabízí tak Bohemce druhou možnost hry v početní výhodě, využijí ji domácí i tentokrát?
25:08
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil Mikuláš Forman, asistoval Jakub Šárka (7:1).
25:08
Šárka vyslal do úniku Mikuláše Formana, ten s přehledem překonává Haleho a navyšuje na 7:1.
24:02
Pardubičtí se teď řítili na bránu 3 na 2, Pakostovi však sjel balón, který v klidu sebral Hyršl.
23:05
23:05
Šárka vzal zodpovědnost na sebe, pohrál si s golmanem a blafákem využívá přesilovou hru.
22:53
Střely domácích zatím míří pouze do bloků pardubické obrany,
21:51
Vyloučen hráč Vojtěch Klein družstva Sokoli Pardubice na 2 minuty za sekání.
21:51
A máme tu první dnešní přesilovku domácích.
21:34
Další střela mimo bránu, tentokrát z hole Filipa Formana. Kdo si první seřídí mířidla?
21:12
Ze standardky od mantinelu střílí Čihák, těsně vedle.
20:49
První střela druhé třetiny vyšla z hole Zozuláka, vysoko nad.
20:01
I druhé zahajovací buly pro hostující celek, Sokoli rozehrávají.
20:00
20:00
Střely v 1. třetině: FbŠ Bohemians 15 - Sokoli Pardubice 13.
20:00
19:27
Hyršl teď vytáhl parádní zákrok proti střele Šmídy.
19:06
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil Vojtěch Zezulka, asistoval Patrik Šebek (5:1).
19:06
Zezulka vyvezl míček z obrany, prodloužil do rohu na Šebka, ten mu míček vrátil před bránu a je to 5:1 pro domácí.
17:57
Dlouhé nahození si těsně před Hyršlem zpracoval Petržela, ale opět pouze do Hyršla.
16:55
Pardubičtí z protiútoku střílí pouze do náruče připraveného Hyršla.
15:20
Krebnerovu přihrávku vypíchl na velkém brankovišti Kourek, avšak přestřeluje.
13:26
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil Pavel Čihák, asistoval Jakub Šárka (4:1).
13:26
A máme tu další využitou standardku Bohemky, po přiťuknutí Šárky šel do výběhu Čihák, těžko říct, jestli chtěl střílet po zemi, každopádně to není podstatné, díky němu domácí odskakují opět na rozdíl tří branek.
11:15
Branku družstva Sokoli Pardubice vstřelil Ivo Teichman bez asistence (3:1).
11:15
Po několika dorážkách se do (spadlé) brány trefují i hosté.
10:54
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil Matěj Pěnička, asistoval Pavel Čihák (3:0).
10:54
A po chvilce domácí odskakují už na rozdíl tří gólů.
09:38
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil Viktor Kopecký, asistoval Adam Růžek (2:0).
09:38
Druhý gól Bohemians střílí Viktor Kopecký po perfektní Růžkově nahrávce.
07:40
Na velkém bránkovišti domácích se k míčku dostává Savický, kdyby místo výběhu zvolil nahrávku, možná z toho mohlo vzejít něco jiného, než ztráta míčku a protiútok Bohemians.
06:01
Ke střele ze střední vzdálenosti se teď dostal Filip Forman, místo golmana však vylekal pouze časomíru pár metrů nad bránou.
05:14
Hra trochu zrychlila, k vidění jsou šance na obou stranách.
04:29
Pardubická obrana nahazuje až na osamoceného Kourka před klokaní svatyní, ten však z první přestřeluje.
03:25
Tempo hry zatím udávají hráči Bohemians, kteří jsou zatím i více na balónu.
01:22
Zezulka ztratil balón při rozehrávce, Pardubice jeho chyby nedokázaly využít.
00:35
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil Kryštof Krbec, asistoval Jakub Šárka (1:0).
00:35
Bohemians mělo možnost dvou standardních situací na polovině soupeře a z druhé, z rohu, se prosazuje Krbec.
00:01
První buly pro tým hostí a ti můžou rozehrávat.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jiří Müller a Matouš Novosad.
00:00
00:00
Line-up hostů Sokoli Pardubice: brankář: Martin Haleš; hráči v poli: Jan Bílý, Lukáš Prix, Adam Šmíd, Jan Savický, Přemek Pakosta
00:00
Line-up domácích FbŠ Bohemians: brankář: Tomáš Hyršl; hráči v poli: Vojtěch Zezulka, Michal Vojtíšek, Patrik Šebek, Matyáš Krebner, Jakub Buršík
00:00
Vážení diváci, vítáme Vás u textového online přenosu z 25. kola Superligy mužů mezi domácím týmem FbŠ Bohemians a hostujícím, aktuálně posledním týmem tabulky, Sokoli Pardubice.