1:3
3:4
- : -

Tatran Teka Střešovice - FBC ČPP OSTRAVA 4:9
36. Milan Meliš, 41. Jakub Kolísko, 51. Milan Meliš, 58. Filip Langer - 12. Panu Kotilainen, 16. Panu Kotilainen, 24. Michal Sládek, 28. Dominik Klimscha, 35. Michal Sládek, 51. Jiří Bauer, 53. Panu Kotilainen, 54. Matyáš Šindler, 60. Michal Sládek; rozhodčí: Jakub Nábělek - Radek Štengl; vyloučení: 1:3; využití: 2:0; diváků: 650; zásahy brankářů: Martin Frühbauer 12, Lukáš Kříž 2 - Štěpán Laja 21; po třetinách: 0:2, 1:3, 3:4;
60:00
Střely na bránu ve třetí třetině - 11:5
60:00
Komentář trenéra domácích Milana Fridricha: Na rozdíl od Ostravy jsme na začátku utkání nebyli v módu, že jde úplně o vše. Později jsme si v průběhu hry vytvořili řadu příležitostí. V jejich využívání byla dnes Ostrava výrazně lepší. Děkujeme skvělým divákům a soupeři, připravíme se na další utkání.
60:00
Komentář trenéra hostí Tomáše Svačinky (1/2): Dneska zodpovědný výkon do obrany podpořený velice dobře řešenými protiútoky a velký morál celého týmu. Musím kluky pochválit, že jsme zápas zvládli v hlavách a ke konci nepustili Tatran do zápasu.
60:00
Komentář trenéra hostí Tomáše Svačinky (2/2)Když se podívám zpětně na celou sezónu, tak je škoda, že jsem takhle nehráli pořád. Ale je to sport. Příští týden nás čeká zápas sezóny, žijeme, jedeme dál. Díky soupeři, fantastickým divákům a rozhodčím za zápas.
60:00
59:59
Branku družstva FBC ČPP OSTRAVA vstřelil Michal Sládek, asistoval Matyáš Šindler (4:9).
59:01
Ostravští odklepávají poslední minutu, ví, že z dnešního zápasu si odvezou plný počet bodů.
57:30
Sládek se na trestné moc dlouho neohřál, Langer přesilovku využil rychle a Tatran ztrácí "pouze" čtyři góly.
57:10
Branku družstva Tatran Teka Střešovice vstřelil Filip Langer, asistoval Milan Meliš (4:8).
56:52
Vyloučen hráč Michal Sládek družstva FBC ČPP OSTRAVA na 2 minuty za nedovolené vrážení.
54:53
Nedaří se jim však pořádně dostat Ostravu pod tlak a vyrovnání bude těžké.
54:11
Domácí zkouší hru v šesti.
53:51
Ostrava zkušeně kontroluje zbytek zápasu.
53:50
Timeout Tatran Teka Střešovice
53:50
Branku družstva FBC ČPP OSTRAVA vstřelil Matyáš Šindler, asistoval Michal Sládek (3:8).
52:56
Panu Kotilainen je prvním hráčem, kterému se podařilo dát v dnešním zápase hat-trick a výrazně si říká a nejlepšího hráče Ostravy.
52:55
Branku družstva FBC ČPP OSTRAVA vstřelil Panu Kotilainen, asistoval Wojciech Malajka (3:7).
52:42
Sládek potřebuje na hat-trick další šanci, protože se mu nepodařilo proměnit ani tento samostatný brejk.
51:12
Tatran našel rychlou odpověď, Meliš od mantinelu našel skulinku v bráně a snižuje.
50:58
Branku družstva Tatran Teka Střešovice vstřelil Milan Meliš, asistoval Adam Tlapák (3:6).
50:32
Bauer prošel hřištěm jako nůž máslem a v oslabení posílá Ostravu opět do čtyřbrankového vedení.
50:24
Branku družstva FBC ČPP OSTRAVA vstřelil Jiří Bauer, asistoval Matyáš Šindler (2:6).
49:45
Dohnal si svého soupeře lehce přidržel a nabídl Tatranu přesilovou hru.
49:23
Vyloučen hráč Ivo Dohnal družstva FBC ČPP OSTRAVA na 2 minuty za držení.
49:20
Máme tady odložené vyloučení.
48:47
Langer nejdříve osamocený promáchl, následovala střela Kolíska, která však bránu netrefila.
48:03
Havlas opět, tentokrát dorážel skákající míček a Laja vytáhl skvělý zákrok.
46:57
Sládek mířil na hat-trick, míček mu před bránou z čepele ale sjel a střela se nevydařila.
44:21
Havlas osamocený před bránou, skákající míček se mu však trefit nepodařilo. To byla velmi pohledná akce.
43:11
Tři minuty a jedenáct sekund k tomu a hostující golman si vyžádal čas na ošetření. Bude to zřejmě na delší dobu.
41:43
Kreysa se ocitl sám před bránou, bekhendovým blafákem však na Laju nevyzrál.
40:41
Lepší start do třetiny si Střešovice přát nemohly, Jakub Kolísko stahuje rozdíl na tři góly.
40:33
Branku družstva Tatran Teka Střešovice vstřelil Jakub Kolísko, asistoval Filip Langer (2:5).
40:01
Kolísko s Juhaňákem zahajují třetí třetinu, první jmenovaný úspěšně a Tatran je na balonku.
38:30
Na dnešní zápas si našlo cestu 650 diváků.
38:10
Lipový si zahrál fotbal a uvidíme i přesilovku domácích.
37:33
Vyloučen hráč Marek Lipový družstva FBC ČPP OSTRAVA na 2 minuty za hra bez hokejky.
36:31
Meliš prudkou střelou překonal Laju a dává první gól Střešovic v dnešním zápase.
35:34
Branku družstva Tatran Teka Střešovice vstřelil Milan Meliš, asistoval Pavel Sládeček (1:5).
34:51
Tak to byla paráda, co teď předvedl Sládek. Přehodil golmana a Ostrava vede již 5:0
34:03
Branku družstva FBC ČPP OSTRAVA vstřelil Michal Sládek, asistoval Jan Daniš (0:5).
34:03
Střídání brankáře. Nový brankář Lukáš Kříž družstva Tatran Teka Střešovice
32:23
Kotilainen míchal, míchal, až přemíchal a Tatran tentokrát vyvázl bez obdržené branky.
32:22
Trestné střílení družstva FBC ČPP OSTRAVA neproměnil Panu Kotilainen.
32:22
Ostrava pojede trestné střílení.
32:01
Jan Kolísko na středu dostal balonek nehlídaný, branku hostů ovšem už poněkolikáte za Tatran přestřelil.
29:34
Wojciech Malajka měl k dispozici volnou cestu na bránu, po dlouhém balonku se však musel natahovat a nedostal se k pořádnému zakončení.
27:29
Nikdo až na jednoho ze sudích nevěděl, že padl gól, míček se však odrazil od zadní spodní tyče ven z brány a Ostrava má náskok již čtyř gólů.
27:28
Branku družstva FBC ČPP OSTRAVA vstřelil Dominik Klimscha, asistoval Panu Kotilainen (0:4).
25:24
Tlapák běžel s Langerem v nadějné situaci do brejku, branku Ostravy ovšem trestuhodně přestřelil.
23:38
Ostrava odskakuje na rozdíl tří gólů, střelou téměř z brankoviště se prosazuje Michal Sládek
23:20
Branku družstva FBC ČPP OSTRAVA vstřelil Michal Sládek, asistoval Jiří Bauer (0:3).
22:35
Tlapákovu chybu musel hasit Langer, naštěstí pro Střešovice úspěšně a hosté své vedení navýšit prozatím nedokázali.
20:57
V kabině Tatranu zřejmě proběhla o přestávce bouře a domácí hned v úvodu několikrát zahrozili. Naposledy Havlas po nabídce Langera.
20:00
20:00
Střely na bránu v první třetině - 4:8
20:00
Na hrací ploše v první přestávce probíhají přátelská utkání mládežnických týmů Tachova, Horšovského Týny a plzeňského FbC a Slavie.
20:00
19:46
Havlas zklesle odchází na střídačku. Snad se mu další střídání vydaří lépe
19:01
Právě začala poslední minuta první periody.
17:25
Aktivnějším týmem na hřišti je zatím Ostrava, která si vypracovává i více gólových šancí. Hostující Laja moc prověřen zatím nebyl.
15:38
Branku družstva FBC ČPP OSTRAVA vstřelil Panu Kotilainen, asistoval Jiří Juhaňák (0:2).
15:38
Panu Kotilainen přidává druhý gól a v zápase a je tak zatím jediným střelcem.
15:23
Hosté se nyní dožadovali odpískání přestupku, toho se však nedočkají, jelikož se o faul nejednalo.
14:55
Langer se snažil projít celé hřiště sám, zkolaboval však hned na prvním hráči a bude muset zamakat zpět.
13:07
Ostrava sice zamkla Tatran, ale nijak zásadně neohrozila bránu Martina Frühbauera. Domácí v plném počtu.
11:08
Langer nejdříve na středu zatáhl za záchrannou brzdu a následně byl v samostatném úniku faulován hráč Ostravy a trestné střílení zkušeně proměnil Panu Kotilainen
11:07
Branku družstva FBC ČPP OSTRAVA vstřelil Panu Kotilainen z trestného střílení (0:1).
11:07
Vyloučen hráč Filip Langer družstva Tatran Teka Střešovice na 2 minuty za sekání.
11:07
Uvidíme trestné střílení a přesilovku Ostravy.
10:17
Jan Daniš teď nesmyslně přiostřil u mantinelu, vyvázl pouze s napomenutím sudího Štengla. Takhle by to nešlo.
09:32
Ostravská lajna se nyní dostala do dobrých několika šancí, tu největší měl Jiří Juhaňák, jeho střela byla ale na poslední chvíli zblokovaná.
08:03
Již nyní je vidět, že návštěvnost na zápase v Plzni bude opět velmi dobrá, sportovní hala na Slovanech je parádně zaplněná a to i přes současně hrané utkání hokejové extraligy.
06:38
První dobrá šance přišla z hole ostravského Patrika Posselta, míček ovšem branku Tatranu přeletěl.
06:11
Zatím není příliš o čem psát, nebezpečné situace k vidění nejsou, velmi opatrný začátek z obou stran.
04:19
První přerušení ve prospěch Ostravy, volný úder od mantinelu.
04:15
Týmy se střídají na balonu jako v házené, jeden protiútok a na balon se dostane soupeř.
03:38
Svižný začátek zápasu, již více než tři minuty hrajeme bez přerušení.
00:01
Úvodní vhazování pro Ostravu, utkání právě začalo.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jakub Nábělek a Radek Štengl.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC ČPP OSTRAVA: brankář: Štěpán Laja; hráči v poli: Marek Lipový, Jiří Juhaňák, Dominik Klimscha, Panu Kotilainen, Wojciech Malajka
00:00
Line-up domácích Tatran Teka Střešovice: brankář: Martin Frühbauer; hráči v poli: Martin Mühlfait, Pavel Sládeček, Martin Pánek, Jakub Kolísko, Milan Meliš
00:00
Krásný nedělní podvečer, z městské sportovní haly v Plzni Vás vítám u zápasu 25. kola Superligy florbalu mezi týmy Tatran Teka Střešovice a FBC ČPP OSTRAVA. Začínáme přesně v 17 hodin. Přeji příjemné počtení.