0:0
2:2
- : -

FBC ČPP OSTRAVA - Technology Florbal MB 3:7
20. Michal Sládek, 43. Wojciech Malajka, 49. Michal Sládek - 1. Jiří Curney, 9. Patrik Suchánek, 13. Jakub Bína, 14. Milan Tichý, 18. Mikuláš Komárek, 44. Patrik Suchánek, 52. Martin Tokoš; rozhodčí: Jiří Dolanský - Vojtěch Sýkora; vyloučení: 3:4; využití: 0:1; diváků: 264; zásahy brankářů: Štěpán Laja 10 - Lukáš Bauer 19; po třetinách: 1:5, 0:0, 2:2;
60:00
Střely ve 3. třetině: 9 - 5
60:00
Komentář trenéra domácích pana Tomáše Svačinky: V 1. třetině velká kvalita hráčů Boleslavi na míčku a naše ztráty ve středním pásmu rozhodly zápas. Zbývající třetiny z naší strany velmi dobré, ale bohužel jsme dnes nebyli produktivní. Děkuji hráčům za přístup k utkání a uvidíme, jak to vše dopadne. Díky soupeři, rozhodčím a divákům.
60:00
Komentář trenéra hostí pana Petra Novotného: Ostrava dnes hrála o vše a věděli jsme, že to pro nás bude extrémně těžký zápas, což se potvrdilo. Jsem rád, že jsme to výsledkově zvládli. Díky soupeři, rozhodčím a našim skvělým divákům, kteří přijeli až z Boleslavi.
60:00
59:00
Probíhá poslední minuta 3. třetiny.
58:56
Domácí hrají v plném počtu.
58:27
Lipový vyslal tvrdou střelu z první, ale Bauer opět nezklamal.
57:44
Ostrava vybojovala míček, ale rychle o něj přišla.
56:56
Timeout Technology Florbal MB
56:56
Vyloučen hráč Michal Sládek družstva FBC ČPP OSTRAVA na 2 minuty za bránění ve hře.
56:26
Nyní už je zápas až moc vyhrocený.
55:46
Timeout FBC ČPP OSTRAVA
54:24
Domácí mají plno možností, ale neumí je proměňovat.
52:49
Hosté hrají v plném počtu.
52:31
Jasný gól na poslední chvíli vyráží Bauer nohou.
51:56
Branku družstva Technology Florbal MB vstřelil Martin Tokoš, asistoval Filip Zakonov (3:7).
51:14
Hosté hrají ve čtyřech.
50:49
Vyloučen hráč Patrik Suchánek družstva Technology Florbal MB na 2 minuty za nedovolené vrážení.
50:31
Kotilainen z první netrefuje svatyni hostí.
49:21
FBC to zkouší v šesti.
49:14
Vyloučen hráč Martin Tokoš družstva Technology Florbal MB na 2 minuty za bránění ve hře.
49:11
Šebek běžel sám na Laju, ale střela mu vůbec nevyšla.
48:18
Branku družstva FBC ČPP OSTRAVA vstřelil Michal Sládek, asistoval Jan Daniš (3:6).
47:45
47:33
Bauer chtěl dvakrát střílet, ale pokaždé mu míček odskočil.
46:32
Přesilovka domácích zatím nic moc.
45:45
Vyloučen hráč Patrik Suchánek družstva Technology Florbal MB na 2 minuty za bránění ve hře.
45:07
Dnešní zápas sleduje 264 diváků, děkujeme.
43:38
Branku družstva Technology Florbal MB vstřelil Patrik Suchánek, asistoval Daniel Šebek (2:6).
42:50
Posselt se také dostal do veliké příležitosti. Od obdrženého gólu zachraňuje MB Gruber.
42:16
Branku družstva FBC ČPP OSTRAVA vstřelil Wojciech Malajka, asistoval Dominik Klimscha (2:5).
42:16
Nádherná akce Ostravy končí zaslouženě gólem.
41:48
Třetí třetina opět v obrovském tempu, Ostrava se snaží aktivně napadat.
40:14
Natov vypálil bombu od mantinelu, Laja vyráží rukou.
37:56
Kotilainen se zpoza brány snažil procpat míček na Klimschu, který čekal připravený před Bauerem, ale Chroust mu to překazil.
36:46
36:09
Kotilainen netrefuje z první prázdnou bránu.
35:27
První střela domácích končí v bloku Tomašíka.
34:46
Vyloučen hráč Petr Krzyžanek družstva Technology Florbal MB na 2 minuty za nedovolené vrážení.
34:24
Rychlý přechod Bauera vedl k pěkné akci domácích, která byla nakonec zatavena faulem Krzyžanka.
32:39
Samostatný únik Sládka k dalšímu gólu taky nevede, Bauer ukázal, že takové situace zvládat umí.
31:19
Natov perfektně vykryl střelu Lipového.
29:46
Bauer uklidňuje hru za vlastní bránou.
28:12
Obránce Bolky si nahrávají na vlastní polovině už asi půl minuty.
26:49
25:56
Dobrou minutu drželo FBC míček na svých holích, nyní už přesilovka v podání MB.
24:49
Vyloučen hráč Jan Daniš družstva FBC ČPP OSTRAVA na 2 minuty za nedovolené vrážení.
24:19
Sládek se ocitl v obrovské šanci, když si objel bránu a chtěl zakončovat zpoza, Bauer ale nápad pochopil a nedovolil Sládkovi ho zrealizovat.
23:38
Kotilainen si vyjel na střed s míčkem, ale obrana MB byla pohotová a tak ke střele ani nedošlo.
22:10
Klimscha si nyní vybral střelu z dálky, míček však končí mimo bránu.
20:53
Bauer vytáhl krásný sejf proti jedovaté střele Klimschy.
19:44
Branku družstva FBC ČPP OSTRAVA vstřelil Michal Sládek, asistoval Matyáš Šindler (1:5).
19:00
Probíhá poslední minuta 1. třetiny.
17:30
Domácí se sice dostanou na útočnou polovinu, ale ke střele je MB už nepustí.
17:03
Branku družstva Technology Florbal MB vstřelil Mikuláš Komárek, asistoval Tadeáš Chroust (0:5).
16:08
V zápase jsou nejvíce vidět nepříjemné souboje Bauera s Tokošem, které jsou v každém střídání, kdy se jmenovaní potkají.
14:37
Bolka obléhá polovinu domácího týmu.
13:39
Branku družstva Technology Florbal MB vstřelil Milan Tichý, asistoval Tomáš Chroust (0:4).
12:54
Tokoš měl nabito, ale skoro 100%ní možnost nevyužil.
12:02
Branku družstva Technology Florbal MB vstřelil Jakub Bína, asistoval Jakub Gruber (0:3).
12:02
Velmi nešťastný gól nyní obdrželo FBC. Míček jen tak tak doskákal za záda Laji.
11:34
Hosté drží míček ve svém obranném pásmu.
09:42
Chyba Bauera málem stála FBC další obdržený gól, Curney však vystřelil mimo.
08:58
Rychlý protiútok hostů končí střelou, která míří do boční síťky.
08:09
Branku družstva Technology Florbal MB vstřelil Patrik Suchánek, asistoval Jiří Curney (0:2).
08:09
Stačila jedna střela a MB proměňuje přesilovku.
08:07
Vyloučen hráč Jan Daniš družstva FBC ČPP OSTRAVA na 2 minuty za sekání.
06:32
Laja vytáhl perfektní zákrok proti střele Grubera.
05:10
Hra se přelévá ze strany na stranu, zatím nemá ani jeden tým úplně navrch.
03:54
FBC dostalo výhodnou standardku kousek od brány, ale střela končí jen v bloku.
03:08
Tokoš se objevil sám před bránou, jeho pokus bekhendem však končí nad.
02:06
Domácí kombinují na vlastní polovině.
01:14
Zápas je od začátku velmi vyhrocený a ve vysokém tempu.
00:08
Branku družstva Technology Florbal MB vstřelil Jiří Curney, asistoval Jan Natov (0:1).
00:08
Ztráta z buly vede k prvnímu gólu MB.
00:01
Úvodní buly pro domácí tým.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jiří Dolanský a Vojtěch Sýkora.
00:00
00:00
Line-up hostů Technology Florbal MB: brankář: Lukáš Bauer; hráči v poli: Petr Krzyžanek, Jakub Gruber, Jiří Curney, Jakub Bína, Jan Natov
00:00
Line-up domácích FBC ČPP OSTRAVA: brankář: Štěpán Laja; hráči v poli: Marek Lipový, Jiří Juhaňák, Dominik Klimscha, Panu Kotilainen, Wojciech Malajka