4:1
0:1
0:0

BLACK ANGELS - ACEMA Sparta Praha 5:6pn
8. Jakub Renčín, 21. Jan Hněvkovský, 30. Radek Hanák, 31. Jakub Renčín, 35. Matěj Boček - 7. Michal Zeman, 15. Josef Juha, 16. Milan Garčar, 28. Matěj Čermák, 57. Milan Garčar, N Marek Zouzal; rozhodčí: František Pangerl - Jiří Šedivý; vyloučení: 2:5; využití: 2:1; diváků: 264; zásahy brankářů: Daniel Körber 20 - Martin Beneš 17; po třetinách: 1:3, 4:1, 0:1, 0:0;

Ukončena trestná střílení.

Nájezd na branku provedl z družstva BLACK ANGELS hráč Jakub Renčín , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva ACEMA Sparta Praha hráč Marek Zouzal a vstřelil rozhodující gól (5:6).

Nájezd na branku provedl z družstva BLACK ANGELS hráč Jakub Boček , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva ACEMA Sparta Praha hráč Josef Juha , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva BLACK ANGELS hráč Jan Hněvkovský a vstřelil gól.

Nájezd na branku provedl z družstva ACEMA Sparta Praha hráč Radim Křenek , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva ACEMA Sparta Praha hráč Marek Zouzal a vstřelil gól.
65:03
Komentář vedoucího domácích Petra Pajera: Z naší strany myslím výborné a odmakané utkání. Velká škoda, že jsme ve třetí třetině nedali alespoň jednu z těch mnoha šancí a že jsme se nechali při naší přesilovce hloupě vyloučit. Dneska se to dalo bohužel vyhrát a mohlo být po sezóně, takto budeme muset morál z posledních čtyř zápasů přetavit do psychicky náročného play-downu. Díky soupeři a skvělým divákům .
65:02
Asistent trenéra hostů Radek Skalička: Dnešní náročné utkání bylo plné emocí. Z hlediska neherních věcí dobrá příprava na play off. Díky soupeři za utkání a našim fanouškům za skvělou atmosféru.
65:01
Zouzal mezi nohy Korbera. Renčín se bohužel zamotal do kliček a Blaci jdou bohužel do play down.
65:00
Zahájení trestná střílení.
65:00
Střely v prodloužení: Black Angels - 0, Sparta - 2.
65:00
64:55
Beneš podržel míček a prodloužení končí.
64:49
Domácí čekali až na konec prodloužení, ale Hromada střílí vedle.
64:09
Timeout BLACK ANGELS
64:00
Probíhá poslední minuta prodloužení.
63:22
Teďka domácí se snaží něco vymyslet bez brankáře.
62:30
Jakub Boček netrefil prázdnou branku.
62:10
Juha ve velké šanci vychytán Korber. Juha dostal krosovou nahrávku, ale byl až moc blízko Korbera a nedokázal míček trefit nahoru.
61:20
Oba týmy hráli chvíli bez brankáře dokud nepřišel faul hostů.
61:01
Hosté na míčku.
60:30
Garčar netrefuje odkrytou branku.
60:02
Hosté vyhráli buly a odvolávají brankáře.
60:01
Blaci potřebují vyhrát v prodloužení, aby nešli do play down.
60:00
60:00
Střely ve třetí třetině: Black Angels - 6 , Sparta - 6.
60:00
59:59
Třetí třetina nám končí. Uvidíme prodloužení.
59:01
Kolstrunk nepřešel přes Hromadu.
58:01
Zemanova rána byla nebezpečná, Korber dokázal vyrazit míček vedle.
57:43
Hosté budou rozehrávat standartku na domácí polovině.
57:04
Domácí se snaží dostat z sparťanského rohu.
56:16
Tomáš Hanák mohl dát hned gól už obíhal okolo Beneša, který ale dokázal vypíchnout Hanákovi míček.
56:10
Branku družstva ACEMA Sparta Praha vstřelil Milan Garčar, asistoval Radim Křenek (5:5).
56:10
Hosté neměli šanci v přesilovce, ale Garčar dokázal projít až na střed hřiště a propálit Korbera.
55:25
Hosté hrají v plném počtu.
55:14
Sparťané na míčku čekají až se vratí Kozák.
54:35
Zeman střílí z výběhu vedle.
54:17
Vyloučen hráč Jakub Hromada družstva BLACK ANGELS na 2 minuty za hra rukou.
54:17
Hostující výhoz zastavuje Hromada rukou.
53:59
Domácí se snaží ohrozit Beneše.
53:25
Vyloučen hráč Kristián Kozák družstva ACEMA Sparta Praha na 2 minuty za vysoká hokejka.
53:25
Korberův výhoz hrál Kozák vysokou holí.
53:13
Nahrávka na Čermáka zablokována.
52:54
Krosová nahrávka hostů byla zablokována. Míček se dostal k Juhovi, který netrefuje branku.
52:13
Hněvkovský našel jenom Beneše.
51:34
Kolstrunk se snažil hledat někoho před brankou, ale jeho nahrávku zachytil Korber.
51:14
Tomáš Hanák střílí jenom do Beneše.
50:34
Jakub Boček to vzal v přečíslení na sebe, ale bohužel netrefuje branku.
49:50
Kolstrunkova střela neprošla na Korbera.
49:23
Domácí měli standratku na polovině hřiště.
48:54
Oba týmy hrají ve velkém tempu.
48:04
Zouzal střílí vedle.
47:03
Rychlý protiútok domácí. Matěj Boček se otočil s míčkem a vystřelil vedle, ten se odrazil k Jakubovi Bočkovi, který dokázal vrátit bráchovi míček. Matějova střela byla bohužel zablokvána.
46:23
Novotný střílí jenom do Benešovy masky.
46:10
Studený dobře vybojval míček pro Tomáše Hanáka, který trefuje dřevno Benešovi branky.
45:56
Novotný neměl čas na zakončení a nedokázal vystřelit na Beneše.
45:23
Domácí se dostali jenom do rohu.
44:56
Pruner si naběhl na střed na nahrávku, ale jeho zakončení končí v rohu.
44:12
Čermák nejprve jenom do Hromady, poté se dostal z úhlu ke Korberovi, ale zakončit už nedokázal.
43:40
Korbrovi skákal míček u těla. Nakonec dokázal míček zkrotit.
43:12
Jakub Boček má míček, ale nenachází nikoho ze svých spoluhráčů.
43:08
Matěj Boček se snažil střílet, ale bohužel florablka letí do vzduchu.
42:54
Rychlý výpad Kolstrunka končí střelu, kterou kryje Korber.
42:15
Juha za brankou hledal někoho ze svých spoluhráčů. Našel Garčara, který nahrál jenom na domácí florablky.
41:40
I hosté se snažili něco vymyslet, obrana domácích pozorná.
41:02
Domácí přicházejí o míček a jejich útok končí.
40:01
Hosté vyhráli buly a dokázali se dostat k míčku.
40:00
40:00
Střely ve druhé třetině: Black Angels - 10, Sparta - 12.
40:00
39:40
Oba týmy hrají v plném počtu.
39:00
Veselého střelu vyráží Korber jenom ke Kolstrunkovi, který netrefuje branku.
38:40
Zatím sparťané hrají lépe ve čtyřech.
38:03
Střela hostů končí vedle.
37:40
Vyloučen hráč Jakub Hromada družstva BLACK ANGELS na 2 minuty za nesportovní chování.
37:40
Vyloučen hráč Michal Pažák družstva ACEMA Sparta Praha na 2 minuty za nesportovní chování.
37:40
Faul domácí v rohu. Rozhodčí během přerušení viděl roztržku dvou hráčů a oba posílá na trestnou lavici.
37:01
Domácí se teďka jenom brání.
36:23
Hosté teďka hrají na útočné polovině. Jejich další střelu dokázal Korber vyrzait vysko do vzduchu a Straka poté zabránil hostujícímu útočníkovi dorážet.
36:10
Kolstrunk se dokázal dostat z rohu hřiště a vystřelit na Korbera. Ten teďka drží domácí.
35:45
Garčar nedokázal vyzrát na Korbera.
35:34
Korber chytá Juhův nához.
35:02
Marvánek se ocitl na zemi a to rozvášnilo hostujcí lavičku.
34:12
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil Matěj Boček, asistoval Jakub Boček (5:4).
34:12
Jakub Boček vybojoval míček v rohu hřiště a nahrál ho svému bratrovi Matějovi, který prošel hostující obranou a domácí otáčejí skóre.
33:53
Zeman dokázal vystřelit na Korbera. Vaculík dobře zabránil dorážce.
33:20
Tomáš Hanák dokázal přejít svého strážce, ale je mu pískán počáteční faul.
32:30
Beneš se dokázal natáhnout a sebrat míček, který letěl do branky.
31:23
Křenek střelou z výběhu střílí vedle.
30:45
Další akce domácích, která zaváněla gólem, bohužel přišla nepřesná střela od Matěje Bočka.
30:07
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil Jakub Renčín, asistoval Ondřej Vaculík (4:4).
30:00
Zatím sledujeme napínavé utkání, hlavně ve druhé třetině obě mužstva předvádí dobrý výkon.
29:40
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil Radek Hanák bez asistence (3:4).
29:40
Domácí rozebrali sparťanskou obranu, ale Hanák nedokázal napoprvé trefit prázdnou branku, ale nakonec svým důrazem posílá míček do branky.
28:53
Znova první lajna domácí vybojovala míček. Bohužel Matěj Boček střílí jenom do hráče.
27:30
Hned hosté mohli přidat druhý gól za sebou, ale domácí v obraně jsou pozornější.
27:23
Branku družstva ACEMA Sparta Praha vstřelil Matěj Čermák, asistoval Marek Zouzal (2:4).
27:23
I když domácí vyhráli buly, sparťané dokázali vybojovat míček a Zouzal našel zcela volného Čermáka před bránou, který se nemýlí. Sparta znova vede.
27:17
Renčín dobře napadal rozehrávku Sparty. Poté nahrál Matěji Bočkovi, který mu vrátil míček a Renčín tefuje odkrytou branku.
27:08
Akce domácích ve které měli prsty bratři Hanákové.
25:03
Juha se dostal k míčku a uháněl na Korbera. Domácí ho dokázali ozbrojit.
24:40
Vyloučen hráč Jan Marvánek družstva ACEMA Sparta Praha na 2 minuty za bránění ve hře.
24:40
Marvánek zastavil Tomáše Hanáka a půjde si sednout.
24:12
Zase vidíme emoce na obou stranách.
23:43
Hněvkovský byl faulován. Domácí rychle rozehráli, ale Král střílí jenom do Beneše.
22:13
Hromada na středu hřiště střílí jenom do bloku.
21:55
Nebezpečná akce hostů končí střelou vedle.
21:34
Bratři Hanákovi dokázali dostat míček až před Beneše, který dokázal chytit míček.
21:23
Korber dokázal dobře pokrýt střelu hostů a drží domácí.
20:33
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil Jan Hněvkovský, asistoval Jakub Boček (2:3).
20:33
Jakub Boček střílenou nahrávkou našel Hněvkovskévského, který zblíka dává gól.
20:01
První buly ve druhé třetině vyhrávají hosté, ale domácí hned napadají.
20:00
20:00
Střely v první třetině: Black Angels - 6, Sparta - 5.
20:00
19:59
Poslední akce domácích také končí střelou vedle branky.
19:44
Hromadova střela z vrchu vedle.
19:17
Vyloučen hráč Dominik Bartoš družstva ACEMA Sparta Praha na 2 minuty za sekání.
19:17
Domácí dokázali vybojovat míček, Renčín si dokázal pokrýt míček, a tak Bartoš ho dokázal zastavit jenom za cenu faulu.
19:00
Probíhá poslední minuta první třetiny.
18:30
Jednoduchá kombinace hostů končí tečovanou střelou vedle. Sparta bude rozehrávat z rohu.
17:51
Hra přerušena, hosté si přišlápli míček.
17:30
Hněvkovský bohužel nenašel Ježka, který byl pokryt hostující obranou.
17:15
Domácí jsou faulováni na vlastní polovině. Oba týmy střídají.
16:25
Hra přerušena, hostujícímu Bartošovi vylétla hokejka nad povolenou mez.
15:45
Branku družstva ACEMA Sparta Praha vstřelil Milan Garčar, asistoval Lukáš Ujhelyi (1:3).
15:45
Garčar si naběhl na střed hřiště a dokázal propálit všechno před sebou.
15:04
Teďka vidíme emoce na obou stranách hřiště.
14:45
Dobrá práce první lajny domácích, která dokázala přehrát hostující obranu, ale Jakub Boček nedokázal přesně zakončit.
14:17
Branku družstva ACEMA Sparta Praha vstřelil Josef Juha, asistoval Michal Zeman (1:2).
14:17
Korber bohužel nezachytil míček a bohužel ho daroval Juhovi, který využil volné branky a vrací Spartě vedení.
13:37
I domácí fanoušci se ozývají.
13:14
Zouzal nahrával na naběhnutého Kolstrunka, který ale byl pokryt domácí obranou.
12:54
Zouzal o Hněvkovského hokejku posílá míček mimo hřiště.
12:14
Hosté na balónku a snaží se najít skuliny v domácí obraně.
11:28
Sparťané dokázali přečíst standartku domácích.
11:20
Hromada se dostal ke střele, ale bohužel tato střela letí vedle.
10:34
Garčar měl odkrytou branku, ale trefuje jenom boční konstrukci.
10:07
Vaculík našel krosovou nahrávkou zcela volného Renčína, který trefuje odkrytou branku.
09:50
Střela domácích zablokována.
09:25
Vyloučen hráč Matěj Pruner družstva ACEMA Sparta Praha na 2 minuty za nesportovní chování.
09:25
Pruner neudržel nervy na uzdě a půjde si sednout.
09:04
Boček se snažil překvapit Beneše zpoza branky.
08:30
Ježek je dneska aktivní a další střelou se snaží vstřelit gól.
08:13
Kolstrunkova střela není nebezpečná a Korber si připisuje zákrok.
07:23
Garčar šel sám od mantinelu, ale nedokázal se dostat na střed hřiště a nebezpečně vystřelit.
07:17
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil Jakub Renčín, asistoval Jakub Boček (1:1).
06:51
Branku družstva ACEMA Sparta Praha vstřelil Michal Zeman, asistoval Radim Křenek (0:1).
06:51
Hosté se snažili sklidnit hru a najít místo v domácí obraně. Křenek nahrál na mantinel Zemanovi, který se trefuje pod ruku Korbera.
06:04
Renčín si naběhl na nahrávku z rohu hřište. Poté ale trefuje jenom Beneše.
05:30
Zatím domácí dobře brání velké brankoviště a Korber nemá moc práce.
04:01
Ježek dvakrát dobře sebral míček sparťanským hráčům a při te druhé se dokázal dostat až k brance, ale poté jeho nahrávka byla zablokována hostující obranou.
03:34
Už druhá nahrávka domácích letí až moc vysoko.
03:20
Juha se snažil něco vymyslet u Korberovi branky, ale domácí ho k ničemu nepustili.
02:20
Blaci měli standartku v rohu hřiště. Hromada byl obranou dobře pokryt a nedokázal vystřelit na Beneše.
01:44
Hostující skupinka šesti aktivních fanoušků zde děla atmosféru. Ale i domácí přiznivci se snaží fandit.
01:22
Beneš chytá Královu střelu bez problémů.
00:34
Další šance první lajny domácích, bohužel pokus Matěje Bočka zablokován.
00:17
Renčín získal míček a nahrál ho Matějovi Bočkovi, který netrefuje branku.
00:01
Na první buly se proti sobě postaví domácí Matěj Boček a za hosty Pepa Juha. Buly vyhrál Juha.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou František Pangerl a Jiří Šedivý.
00:00
00:00
Line-up hostů ACEMA Sparta Praha: brankář: Martin Beneš; hráči v poli: Jakub Burian, Jan Krejča, Matěj Pruner, Josef Juha, Kristián Kozák
00:00
Line-up domácích BLACK ANGELS: brankář: Daniel Körber; hráči v poli: Ondřej Vaculík, Jakub Hromada, Jakub Boček, Matěj Boček, Jakub Renčín
00:00
Vážení fanoušci flobralu, vítejte u tohoto online přenosu. Jestli Blaci dneska získají nějaký bod a v dalších utkání se nebude dařit na osmém až dvanáctém místě (vyjma Blackům), vyhnou se play down.
00:00
Za to Sparta ta už asi nebude moct záshnout do první trojky a tak bude čekat, jakého soupeře do play off dostane.
00:00
Ještě je tu šance pro domácí, že může skončit v první osmičce, ale první podmínkou je dneska vyhrát za tři body.