5:2
3:1
- : -

FAT PIPE FLORBAL CHODOV - Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE 13:6
2. Jiří Koutný, 3. Ondřej Mikeš, 11. Martin Koutný, 15. Martin Koutný, 15. Marek Matejčík, 23. Petr Majer, 27. Petr Majer, 32. Ondřej Mikeš, 34. Daniel Maxa, 38. Tomáš Sýkora, 41. Marek Vávra, 48. Tom Ondrušek, 52. Marek Vávra - 4. Filip Hrabal, 7. Ladislav Gál, 11. Lukáš Kvapil, 24. Filip Hrabal, 35. Filip Hrabal, 55. Filip Hrabal; rozhodčí: Martin Both - Vladimír Černín; vyloučení: 2:2; využití: 1:0; diváků: 205; zásahy brankářů: Michal Rebro 15 - Radovan Michajlovič 21, Kevin Majrich 4; po třetinách: 5:3, 5:2, 3:1;
60:00
Střely na branku Chodov - Otrokovice: 11:6.
60:00
Komentář trenéra Otrokovic Michal Kvapil: Chodov ukázal v dnešním utkání připravenost na play off. Přijeli jsme dnes hrát víc od zadu a čekat na šance. Udělali jsme hodně individuálních chyb, které domácí potrestali. I přes bojovný výkon hráčů jsme dnes neměli šanci na výhru. Musíme vyléčit nemocné a zraněné a připravit se na novou výzvu v play off. Gratulujeme domácím k výhře.
60:00
Komentář trenéra Chodova Davida Podhráského: "Dnes to bylo hodně uvolněné. V obraně nás to stálo inkasované branky, ale naopak v útoku bylo mnoho povedených věcí. Každopádně je to za námi a teď se jdeme chystat na play off!"
60:00
59:19
Otrokovice neproměnili situaci 3 na 1.
59:00
Právě probíhá poslední minuta 3. třetiny.
57:55
Otrokovice zblokovali nahrávku před branku.
57:02
Vávrův únik neskončil gólem.
54:40
Branku družstva Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE vstřelil Filip Hrabal, asistoval Lukáš Pešat (13:6).
51:46
Koutný netrefil prázdnou branku, ale trefil tyč.
51:04
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Marek Vávra, asistoval Marek Matejčík (13:5).
51:04
Vávra proměnil šanci ze středu.
50:04
Střídání brankáře. Nový brankář Kevin Majrich družstva Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE
50:00
Michajlovič chytá nahrávku zpoza branky.
49:11
Chodovu se nepodařilo proměnit šanci.
48:35
Střela Otrokovic neprošla přes obranu.
47:22
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Tom Ondrušek, asistoval Petr Majer (12:5).
46:45
Rebro výborně chytil střelu i dorážku Otrokovic
44:33
Vyloučen hráč Ondřej Plíhal družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV na 2 minuty za sekání.
40:56
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Marek Vávra, asistoval Martin Pražan (11:5).
39:53
Vyloučen hráč Denis Zimmer družstva Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE na 2 minuty za sekání.
39:00
Právě probíhá poslední minuta 2. třetiny.
37:50
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Tomáš Sýkora, asistoval Petr Majer (10:5).
35:17
Vyloučen hráč Martin Pražan družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV na 2 minuty za sekání.
34:27
33:30
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Daniel Maxa, asistoval Marek Vávra (9:4).
31:03
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Ondřej Mikeš bez asistence (8:4).
30:39
Pražan zabránil nahrávce na střed.
29:33
Ondruškova rána z voleje trefila Michajloviče do nohy.
27:38
Michajlovič chytil střelu ze středu.
26:56
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Petr Majer, asistoval Tomáš Sýkora (7:4).
26:48
Koutný netrefil dorážku.
25:04
Chodov neproměnil přesilovku.
23:21
Branku družstva Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE vstřelil Filip Hrabal bez asistence (6:4).
23:21
Otrokovice dali gól v oslabení.
22:57
Vyloučen hráč Pavel Jurčík družstva Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE na 2 minuty za blokování hokejky.
22:07
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Petr Majer, asistoval Tom Ondrušek (6:3).
20:01
20:00
20:00
Střely na branku Chodov - Otrokovice: 16:9.
20:00
19:00
Právě probíhá poslední minuta 1. třetiny.
18:58
Střela Otrokovic si našla prvního útočníka.
18:11
Michajlovič výborně vychytal dorážky Chodova.
17:52
Maxova střela byla zblokována.
14:54
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Marek Matejčík, asistoval Daniel Maxa (5:3).
14:05
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Martin Koutný, asistoval Tomáš Sýkora (4:3).
14:05
Po nahrávce Sýkory na Koutného to skončilo gólem.
10:38
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Martin Koutný, asistoval Petr Majer (3:3).
10:25
Branku družstva Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE vstřelil Lukáš Kvapil, asistoval Petr Koláčný (2:3).
09:32
Pražan přestřelil branku.
08:09
Chodov zblokoval střelu ze středu.
07:41
Chodovu se nepodařilo dorazit míček do branky.
06:52
Branku družstva Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE vstřelil Ladislav Gál, asistoval Michal Nagy (2:2).
04:46
Rebro chytil střelu ze středu.
03:33
Branku družstva Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE vstřelil Filip Hrabal, asistoval Lukáš Kvapil (2:1).
02:48
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Ondřej Mikeš, asistoval Marek Vávra (2:0).
01:06
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Jiří Koutný, asistoval Martin Řezáč (1:0).
01:06
Střela Koutného prošla pod nohami Michajloviče a je z toho 1. gól utkání.
00:28
Majerovi se nepodařilo proměnit šanci před brankou.
00:01
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Martin Both a Vladimír Černín.
00:00
00:00
Line-up hostů Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE: brankář: Radovan Michajlovič; hráči v poli: Lukáš Kvapil, Denis Zimmer, Filip Hrabal, Lukáš Pešat, Petr Koláčný
00:00
Line-up domácích FAT PIPE FLORBAL CHODOV: brankář: Michal Rebro; hráči v poli: Tomáš Sýkora, Dan Kašovský, Martin Koutný, Tom Ondrušek, Petr Majer