3:2
- : -
FBC Liberec

FBC Liberec - FbŠ Bohemians 4:2
27. Radek Valeš, 42. Tomáš Dlesk, 47. Lukáš Lhota, 58. Adam Balatka - 47. Patrik Šebek, 48. Marek Ďopan; rozhodčí: Jakub Nábělek - Radek Štengl; vyloučení: 3:3 + Patrik Šebek (BOH) OS; využití: 0:0; diváků: 302; zásahy brankářů: Vít Vaníček 20 - Michal Kotouček 19; po třetinách: 0:0, 1:0, 3:2;
60:00
Hráči utkání: Liberec: Vít Vaníček, Bohemians: Filip Forman.
60:00
Střely po třetí třetině: Liberec: 6, Bohemians: 12.
60:00
Střely celkem: Liberec: 22, Bohemians: 22.
60:00
Komentář trenéra domácích (Filip Hanžl): na závěr sezony parádní výkon. Bohužel spousta ztracených bodů tam, kde se měly získat. Hráčům díky za celou sezonu. Dík i rozhodčím za match.
60:00
Komentář hostujícího trenéra(Martin Forman):Naprosto jednoduše - tvrdý florbal, výborné nasazení Liberce a od nás 2 góly, to už se prostě ve florbale nevyhrává. Trápili jsme se v zakončení, ale příští týden bude úplně o něčem jiném. Gratuluji soupeři. Všem nad námi přeji kvalitní volbu soupeře!
60:00
59:59
Vyloučen hráč Jan Šoltys družstva FBC Liberec na 2 minuty za nedovolené vrážení.
59:01
Probíhá poslední minuta třetí třetiny.
59:00
Vyloučen hráč Patrik Šebek družstva FbŠ Bohemians na 2 minuty za nesportovní chování.
59:00
Vyloučen hráč Patrik Šebek družstva FbŠ Bohemians - osobní trest.
58:02
Hostující tým v přesilovce zkouší hru bez brankáře.
57:54
Branku družstva FBC Liberec vstřelil Adam Balatka, asistoval Radek Valeš (4:2).
57:54
Vyloučen hráč Adam Balatka družstva FBC Liberec na 2 minuty za nesportovní chování.
56:49
Hostující tým hraje bez brankáře.
55:47
Hostující Čihák se dostal ke střele ze střední vzdálenosti, ale jeho rána šla mimo branku.
55:03
Dnešní utkání sleduje 302 diváků.
54:15
Obrana Liberce teď brání útok Bohemky vším možným způsobem.
52:07
Tentokrát se ke střele dostal hostující kapitán Krbec, ale jeho rána šla mimo branku.
50:15
K dorážce, před domácím brankářem se dostal Forman, ale jeho rána šla mimo branku.
47:44
Bohemka snižuje na rozdíl jediné branky, schyluje se nám na drama?
47:43
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil Marek Ďopan, asistoval Jakub Šárka (3:2).
46:57
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil Patrik Šebek, asistoval Mikuláš Forman (3:1).
46:11
Branku družstva FBC Liberec vstřelil Lukáš Lhota, asistoval Jakub Kopecký (3:0).
42:06
Další parádní zákrok předvedl domácí Vaníček, a i po 42 minutách hry drží čisté konto.
41:03
Branku družstva FBC Liberec vstřelil Tomáš Dlesk, asistoval Jan Bitman (2:0).
40:01
Úvodní buly vyhrává tým hostujícího celku.
40:00
40:00
Střely po druhé třetině: Liberec: 10, Bohemians: 6.
40:00
39:02
Probíhá poslední minuta druhé třetiny.
37:59
Parádní zákrok předvedl hostující brankář, když domácímu Čermákovi vychytal krásnou střelu do podpaží.
37:25
Hostující hráči se snaží vyrovnat, ale obrana Liberce funguje na výbornou.
33:32
Další parádní zákrok předvedl domácí Vaníček, když v protiútoku zastavil tak tak prudkou střelu Bohemky.
33:03
Vyloučen hráč Matyáš Krebner družstva FbŠ Bohemians na 2 minuty za nedovolené vrážení.
31:42
Domácí zvládli oslabení.
30:10
Parádní zákrok předvedl domácí brankář Vaníček, když rukou míček poslal do rohu hřiště.
29:40
Vyloučen hráč Tomáš Dlesk družstva FBC Liberec na 2 minuty za nedovolené vrážení.
29:32
Bohemka se snaží vyrovnat, ale obrana Libercezatím funguje na jedničku.
26:57
Branku družstva FBC Liberec vstřelil Radek Valeš, asistoval Adam Balatka (1:0).
26:00
Ke střele z blízké vzdálenosti se dostal hostující Krebner, ale minul branku.
24:20
Oba týmy hrají více opatrněji jak v první třetině, a obrany fungují na výbornou.
22:15
Hostující Šárka vypálil z dálky, ale jeho prudká rána šla mimo branku.
20:01
Úvodní buly druhé třetiny vyhrává tým domácích.
20:00
20:00
Střely po první třetině: Liberec: 6, Bohemians: 4.
20:00
19:01
Probíhá poslední minuta první třetiny.
17:53
Domácí Kopecký vyslal tvrdou ránu, ale hostující brankář si s ní v klidu poradil.
16:42
Uvidíme první přesilovou hru v zápase.
16:41
Vyloučen hráč Jan Dobisík družstva FbŠ Bohemians na 2 minuty za sekání.
16:24
Parádní zákrok tentokrát předvedl opět domácí Vaníček, na brankové čáře zachránil míček.
15:00
V této části utkání jsme ještě neviděli branku, obě obrany fungují na jedničku.
12:49
Parádní zákrok teď předvedl domácí brankář Vaníček, když prudkou ránu vyrazil.
12:24
Hosté hrají naplno a snaží se vstřelit první branku v utkání.
09:59
Domácí Balatka šel sám proti jednomu obránci, vystřelil, ale jeho rána šla mimo branku.
07:58
Tentokrát to byl hostující Šebek, který se řítil sám na branku, ale po krásné kličce, už střela mířila mimo branku.
06:48
Hostující Forman vyslal střelu z poloviny hřiště, ale mířila mimo branku.
04:37
Domácí se snaží dát branku, ale obrana Bohemky je zatím neprostupná.
02:29
Ke střele se dostal domácí Ferdan, ale trefil obránce.
01:28
V úvodu utkání vidíme živý vstup od obou celků.
00:01
Úvodní buly dnešního utkání vyhrává tým domácích.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jakub Nábělek a Radek Štengl.
00:00
00:00
Line-up hostů FbŠ Bohemians: brankář: Michal Kotouček; hráči v poli: Daniel Cabejšek, Vojtěch Zezulka, Michal Vojtíšek, Adam Růžek, Matyáš Krebner
00:00
Line-up domácích FBC Liberec: brankář: Vít Vaníček; hráči v poli: Lukáš Lhota, Jakub Kárník, Prokop Ferdan, Jakub Kopecký, Jan Světlík