1:0
2:1
- : -

1. SC TEMPISH Vítkovice - FBŠ Hummel Hattrick Brno 4:1
7. Jan Šebesta, 29. Jan Šebesta, 43. Josef Rýpar, 56. Ondřej Sidunov - 41. Lukáš Vlach; rozhodčí: Libor Gavlas - Lukáš Mikula; vyloučení: 0:2; využití: 1:0; diváků: 223; zásahy brankářů: Petr Gurkovský 25 - Filip Létal 13; po třetinách: 1:0, 1:0, 2:1;
60:00
Střely ve 3. třetině 5:14, celkem 17:26
60:00
Nejlepší hráči: Vítkovice - 70 Gurkovský, Hattrick - 82 Hemerka
60:00
Vyjádření trenéra Hattricku, Marka Fialy:Veľkým pozitívom smerom k play down bola dnešná kvalitná práca v defenzíve. Samozrejme súper má vysokú kvalitu a potrestal drobné chyby, ktoré jednoducho proti takému súperovi spravíme. Škoda je, že sme nepremenili aspon 2 - 3 šance naviac. Súperovi ďakujeme za zápas a prajeme veľa štastia v play off.
60:00
Vyjádření trenéra Vítkovic, Pavla Bruse: Bohužel se na zápase podepsal fakt, že vůbec o nic nešlo. Teď už utáhneme šrouby a konečně je tady ta nejzábavnější část.
60:00
59:58
Ondráček vypracoval tutovku pro Fuchse ale ten jen demonstroval střeleckou nemohoucnost hostí
59:40
Broja na hřišti, Nehy na zemi, Hattrick v pěti.
55:55
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Ondřej Sidunov, asistoval Ondřej Firda (4:1).
50:34
Tak trochu uspávací pasáž. Ještě, že o sebe občas třísknou hokejky nebo něco zařvou domácí fanoušci.
46:45
Hronek sám na Gurkovského a trefuje jeho koleno
43:30
A Máček vzápětí do tyče.
43:14
Hned v dalším střídání parádní sejv Gurkovského!
42:54
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Josef Rýpar, asistoval Adam Delong (3:1).
42:54
A ještě víc ji brzdí gólem z křídla Rýpar!
42:11
Vyloučen hráč Matěj Hronek družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno na 2 minuty za držení.
42:11
Snahu Hattricku teď brzdí Hronek.
40:26
Hattrick to nevzdává. Koneckonců, když může fotbalová Sparta připravit Zlín o dva body, proč by Hattrick nemohl bodovat ve Vítkovicích, že??
40:25
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil Lukáš Vlach, asistoval Lukáš Jalový (2:1).
39:59
Stejně jako v první třetině i ve druhé pokračuje mezi oběma týmy těžká přestřelka, opět padl jeden gól a už to máme dokonce 2:0
39:50
Ondráček jen do Gurkovského a Rýpar ho za odměnu posílá k zemi ale není to nijak vyhrocené.
32:54
NO KONEČNĚ!! Delong to změnil a střílí nad..
31:46
Huby ze středu taky. Vedle je dneska nejoblíbenější místo, které si střelci v brance vybírají..
30:37
Hronek z výjezdu vedle.
28:21
Krátký bekhend nahoru a čau!
28:20
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Jan Šebesta z trestného střílení (2:0).
28:20
Kuczis faulován a Šeba jde na trestné střílení
27:50
Za chvíli leží Hrubý v bolestech na zemi, přímá souvislost mezi tím ale není.
23:56
Řezanina na zadní tyč na Hrubého a míček v rohu.
23:14
Bestičovi střela sjela, Deliho dělo vyrazil Létal.
22:00
Dobře odbráněné oslabení ze strany Hattricku
20:00
Vyloučen hráč David Medek družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno na 2 minuty za sekání.
19:14
Gurkovský chytil střelu Jalového a za odměnu dostal naloženo ve svém brankovišti
18:27
Delong pálil, do jeho střely strčil hokejku Bräuer ale balón je za manťákem.
17:21
Hemerka znovu do Gurkovského
16:30
Chlapi z Vítkovic si v posledním střídání dali cca tak dvacet krosů. V podstatě místo dopředu hráli zleva doprava a nazpět.
12:42
Hemerka dvakrát během 0,74 sekund do Gurkovského.
11:04
Brom pálí z první a Gurkovský dobře zasahuje.
10:30
Do zakončení se vymotal Rosťa Gattnar
09:23
Luďa Ondráček z úhlu do Gurkovského a pak po hlavě do mantinelů
06:28
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Jan Šebesta, asistoval Lukáš Hrubý (1:0).
06:28
Šebesta měl plno času zamířit na zadní tyč, tak to udělal.
05:49
Bestič obral o míček Broma a pak mu ho zadovkou nahrál zpátky, Brom už ho ale nechtěl.
04:57
Maleček to zkusil z dálky a Gurkovský poprvé zasahuje
04:11
Huby se trochu šmajdnul po krosovce od Hájka
02:44
Firďas se pěkně uvolnil a prověřil znovu pozornost Létala.
00:43
Létal si připsal první zákrok, i když míček chytal jak horký brambor.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Libor Gavlas a Lukáš Mikula.
00:00
00:00
Line-up hostů FBŠ Hummel Hattrick Brno: brankář: Filip Létal; hráči v poli: Tomáš Brom, Lukáš Jalový, Filip Horák, Lukáš Vlach, Marek Fuchs
00:00
Line-up domácích 1. SC TEMPISH Vítkovice : brankář: Petr Gurkovský; hráči v poli: Martin Nehera, Josef Rýpar, Marek Bräuer, Adam Delong, Jiří Besta
00:00
Začíná poslední kolo superligy a souboj dvou druhých týmů, Vítkovic a Hattricku. Vítky okupují druhou příčku a Hattrick třináctou, která je druhá od konce. Ať skončí dnešní zápas jakkoli, na postavení obou týmů v tabulce se nic nezmění, takže bychom to vlastně klidně mohli zabalit a jít domů ale vypadá to, že oba týmy i přesto nastoupí..