2:1
1:1
- : -

K1 Florbal Židenice - KM automatik FBK Jičín 7:2
9. Eva Nečasová, 13. Eva Filipová, 15. Silvia Tomová, 20. Kamila Pravcová, 33. Kamila Pravcová, 34. Kamila Pravcová, 58. Šárka Staňková - 23. Nikola Kuchařová, 50. Nikola Kuchařová; rozhodčí: Ondřej Benačan - Patrik Šaroch; vyloučení: 0:4; využití: 0:0; diváků: 50; zásahy brankářů: Lenka Remešová 14 - Veronika Samková 29; po třetinách: 4:0, 2:1, 1:1;
60:00
Komentář hrající asistentky hostí Lucie Paulovičové: 'Soupeř nás dnes přehrál ve všech aspektech, nejvíce však tím, že chtěly hrát, narozdíl od nás. My jsme se asi zatím ládovaly salátem a řízkama. Děkujeme soupeři za zápas, snad to příště už bude lepší.'
60:00
Komentář asistenta trenéra domácích Jiřího Starého: Dnes rozhodla první třetina, kdy jsme získali rozhodující náskok. V dalším průběhu jsme se bohužel poněkud trápili v zakončení jinak mohl být výsledek ještě výraznější. Díky soupeři za zápas.
60:00
Počet střel ve 3. třetině: Židenice - 16, Jičín - 5.
60:00
Počet střel celkem: Židenice - 36, Jičín - 16.
60:00
59:47
Domácí jsou na míčku, ale Jičín bojuje a nepouští domácí k zakončení.
59:00
Poslední minuta utkání.
58:23
Jičín dostává Remešovou pod tlak, ale ta zkušeně v přečíslení vychytává míček.
57:40
Janečková se pokusila o střelu na bránu hostí, ale míček šel vně pravé tyčky.
57:04
Branku družstva K1 Florbal Židenice vstřelil Šárka Staňková, asistoval Lucie Romančáková (7:2).
56:43
Hostí jsou v plném počtu.
55:56
Hubáčková se pokusila vystřelit na bránu, ale střelu zblokovala obránkyně hostí Dlouhá.
55:25
Drápalová se pokusila o střelu na bránu, ale míček nekompromisně chytá golmanka.
54:43
Vyloučen hráč Kristýna Bachmaierová družstva KM automatik FBK Jičín na 2 minuty za hrubost.
54:43
Již podruhé v utkání je vyloučena hráčka hostí Bachmaierová, tentokrát za hrubost.
54:12
Domácí vystavují stále Jičín velkému tlaku.
53:11
Domácím se nepodařilo využít přesilové hry k další skórované brance. Hostí jsou v plném počtu.
53:06
Domácí tlakují Jičín, ten ale brání poctivě a nedovolí jedinou střelu.
52:06
Domácí už kombinují v přesilovkovém rozestavení.
51:11
Vyloučen hráč Sára Čelišová družstva KM automatik FBK Jičín na 2 minuty za držení.
49:44
Branku družstva KM automatik FBK Jičín vstřelil Nikola Kuchařová bez asistence (6:2).
49:44
Na branku domácích se vydala Kuchařová a zakončuje střelou k pravé tyčce.
49:22
Hostí Paulovičová střílí na bránu domácích, ale trefuje Remešovou.
48:26
Střelu hostí Bachmaierové blokuje Indrová.
46:38
Hostí rozehrávají v pravém rohu domácích, ale míček ztrácí. Do útoku se dostávají domácí. Po přerušení hry rozehrávají domácí na útočné polovině. Jičín je dostává pod tlak.
45:25
Domácí rozehrávají z poloviny hřiště. Na míčku trpělivě vyčkávají na příležitost.
44:21
Jičín se dostává do útoku, ale Drápalová blokuje nahrávku.
42:43
Drápalová dostává nahrávku a z velkého brankoviště trefuje masku golmanky.
41:35
41:00
Bachmaierová na velkém brankovišti trefuje Hubáčkovou míčkem do obličeje. Hra je přerušena.
40:10
Míček získávají hosté, ale nevytvořily si žádnou gólovou akci.
40:00
40:00
Střely na branku v 2. třetině: Florbal Židenice - 8, FBK Jičín - 5.
40:00
39:35
Vyloučen hráč Lucie Růžičková družstva KM automatik FBK Jičín na 2 minuty za bránění ve hře.
39:25
Domácí jsou na míčku, ale ztrácí ho po střele na bránu hostí.
39:00
Do konce druhé třetiny zbývá poslední minuta.
38:36
Obránkyně domácích Valehrachová vyráží míček z velkého brankoviště.
37:55
Utkání sleduje na tribunách haly 50 diváků.
36:43
34:43
Vyloučen hráč Kristýna Bachmaierová družstva KM automatik FBK Jičín na 2 minuty za sekání.
34:25
Hostí Bachmaierová trefuje ze vzduchu míček a střílí na bránu. Remešová má vše pod kontrolou.
33:26
Branku družstva K1 Florbal Židenice vstřelil Kamila Pravcová, asistoval Kateřina Rybníčková (6:1).
33:26
Golmanka Jičínu neměla dostatečně pokrytou levou tyčku. Toho domácí využily a přesně do těchto míst umístily míček.
32:15
Branku družstva K1 Florbal Židenice vstřelil Kamila Pravcová, asistoval Eva Urbášková (5:1).
32:15
Urbášková s Pravcovou vzaly hru do svých rukou a skórovaly nádhernou brankou i přes obranu Jičínu.
31:15
Jičín se dostává do útoku a hostí Mrázková střílí na bránu, Remešová vychytává.
29:30
Indrová se pokusila o střelu z backhandu, ale bránu těsně míjí.
28:54
Hostí ztrácí míček. Domácí rozehrávají nahozením míčku z poloviny hřiště na bránu, nikdo ale nedoráží.
28:18
Domácí rozehrávají na své polovině a dostávají Jičín pod tlak. Hubáčková faulovala a rozehrávají hostí.
26:47
Domácí hrají klidnou rozvážnou hru, ale ztrácí míček na polovině hostí.
25:26
Hubáčková se uvolnila na velkém brankovišti hostí a pokusila se o střelu na bránu, ale trefuje golmanku.
24:39
Domácí rozehrávají na polovině hostí, ale nedostaly se ke střele.
23:47
Filipová střílí na bránu hostí, ale střela letí nad bránou.
23:38
V běhu souboj na rameno na rameno při dobývání brány hostí Hubáčkovou.
22:55
Hostí Paulovičková dává dlouhou přihrávku na velké brankoviště domácích. Neproměňuje.
22:16
Branku družstva KM automatik FBK Jičín vstřelil Nikola Kuchařová, asistoval Kristýna Bachmaierová (4:1).
21:37
Za bránou domácích vybojovala míček Hubáčková, nahrála na Drápalovou, ale té se nepodařilo prostřelit přes golmanku.
20:27
Domácí se dostávají pod tlak na velkém brankovišti, ale hosté neskórují.
20:00
20:00
Střely na branku v 1. třetině: Florbal Židenice - 12, FBK Jičín - 6.
20:00
19:50
Romančáková se vytočila zpoza brány, ale nezakončuje.
19:20
Branku družstva K1 Florbal Židenice vstřelil Kamila Pravcová bez asistence (4:0).
19:20
Pravcová střílí nádhernou branku z otočky.
18:53
Situace na hřišti je velmi napnutá, oba týmy bojují o míček, ale ani jeden se nedostává k zakončení.
17:11
Domácí byly velmi blízko gólové situaci, ale neproměnily.
15:47
Hostí Paulovičová rozehrává na velkém brankovišti, ale střela neprošla do brány.
14:51
Branku družstva K1 Florbal Židenice vstřelil Silvia Tomová, asistoval Eva Filipová (3:0).
14:51
Branku vstřelila z velkého brankoviště Tomová, kdy jí krásně asistovala Filipová.
13:38
Domácí dostávají Jičín opět pod tlak.
12:58
Branku družstva K1 Florbal Židenice vstřelil Eva Filipová, asistoval Jitka Drápalová (2:0).
12:50
Hubáčková se pokouší střílet branku, ale míček letí příliš vysoko.
12:23
Janečková ohrozila bránu hostí, ale golmanka míček vyráží.
11:37
Hostí rozehrávají na polovině domácích. Hostí Kuchařová se pokusila vystřelit, ale střela byla zblokována obranou domácích.
11:00
Hra se přesouvá z poloviny na polovinu, domácí rozehrávají z rohu hostí.
08:55
Branku družstva K1 Florbal Židenice vstřelil Eva Nečasová, asistoval Natálie Janečková (1:0).
07:35
Domácí dostávají Jičín pod tlak.
06:30
Hostí Čelišová šla sama na bránu, ale obrana domácích ji zastavuje.
04:37
Hostí Růžičková střílí z poloviny hřiště, ale bránu netrefuje.
03:46
Janečková rozehrála z roku, ale míček odevzdala přímo do rukou golmanky.
01:47
Ke střele se dostává Staňková, ale střela je zblokována Růžičkovou.
01:10
Domácí se drží na útočné polovině. Zatím se jim nedaří dostat ke střele.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Ondřej Benačan a Patrik Šaroch.
00:00
00:00
Line-up hostů KM automatik FBK Jičín: brankář: Veronika Samková; hráči v poli: Lucie Růžičková, Sára Čelišová, Zuzana Svobodová, Kristýna Bachmaierová, Nikola Kuchařová
00:00
Line-up domácích K1 Florbal Židenice: brankář: Lenka Remešová; hráči v poli: Kamila Pravcová, Šárka Staňková, Eva Nečasová, Lucie Romančáková, Eva Urbášková