1:3
3:6
- : -

Crazy girls FBC Liberec - Panthers Praha 6:13
7. Markéta Valešová, 15. Tereza Syslová, 37. Klára Leierová, 48. Aneta Foffová, 49. Aneta Foffová, 51. Klára Leierová - 7. Tereza Syslová, 13. Nikola Staňková, 16. Viktorie Novotná, 17. Anežka Viplerová, 22. Barbara Jelínková, 26. Anežka Slaná, 28. Nikola Staňková, 43. Anežka Slaná, 44. Nikola Hamerníková, 47. Veronika Ljachová, 54. Nikola Hamerníková, 56. Kristýna Lochmannová, 56. Nikola Staňková; rozhodčí: Luděk Franc - Václav Patera; vyloučení: 0:2; využití: 0:0; diváků: 17; zásahy brankářů: Kateřina Dlouhá 20 - Eliška Egertová 17; po třetinách: 2:4, 1:3, 3:6;
60:00
Nejlepší hráčky utkání: Liberec: Klára Leierová ,Panthers: Nikola Staňková.
60:00
Střely po třetí třetině: Liberec: 10 ,Panthers: 14.
60:00
Střely celkem: Liberec: 23 ,Panthers: 33.
60:00
Komentář trenéra domácích(Tomáš Jakubík):Zápas opět po delší době a ještě po vánocích. Začátek celkem dobrý, prostřední část horor asi nejhorší zatím co jsme měli. Ke konci holky šli po morálu začali hrát více na míčku a hrozit. Bohužel tohle nestačí, do obrany by jsme měli hrát tak jak umíme se silnými soupeři. Děkuji soupeřkám za zápas a přeji hodně štěstí ve zbytku sezony.
60:00
Komentář trenéra hostů (Štěpán Weber): "Vánoční přestávka prospěla asi více domácím, než nám, i tak jsme ale potvrdili kvalitu a v první polovině utkání jsme se drželi pokynů a v druhé jsme pak těžili z náskoku. Pozitivem je, že jsme odehráli na tři formace, zapojili všechny hráčky a zlepšená hra Liberce. Díky všem za zápas a zdravíme trenéry do Švédska :-)"
60:00
59:34
Uvidíme přesilovou hru domácích.
59:33
Vyloučen hráč Kristýna Vranová družstva Panthers Praha na 2 minuty za sekání.
58:27
Šance na straně Liberce, ale neúspěšná, stav utkání zůstává stejný.
58:01
Probíhají poslední dvě minuty třetí třetiny.
56:25
Do šance se hnala domácí Bárková, ale její střela byla zablokována.
55:15
Hostující Staňková zaznamenává hattrick v dnešním utkání.
55:14
Branku družstva Panthers Praha vstřelil Nikola Staňková, asistoval Nikola Hamerníková (6:13).
55:06
Branku družstva Panthers Praha vstřelil Kristýna Lochmannová, asistoval Nela Havlíková (6:12).
54:39
Parádní obranný zákrok teď předvedla domácí Leierová, když na poslední chvíli vypíchla míček protihráčce.
53:48
Branku družstva Panthers Praha vstřelil Nikola Hamerníková, asistoval Nikola Staňková (6:11).
51:34
Parádně zafungovala obrana domácích, a z následného protiútoku bohužel pro domácí branka nepadla.
50:24
Branku družstva Crazy girls FBC Liberec vstřelil Klára Leierová, asistoval Markéta Valešová (6:10).
49:50
Další zákrok domácí Dlouhé, Liberec drží naděje na vyrovnání.
48:35
Branku družstva Crazy girls FBC Liberec vstřelil Aneta Foffová, asistoval Klára Leierová (5:10).
47:50
47:42
Ke střele z mírného úhlu se dostala hostující Havlíková, ale branku minula.
46:09
Vlastní branku družstva Crazy girls FBC Liberec vstřelil Veronika Ljachová (3:10).
45:11
Oba týmy už hrají ve volnějším tempu, ale furt zápasu nechybí bojovnost.
43:22
42:46
Branku družstva Panthers Praha vstřelil Anežka Slaná, asistoval Tereza Syslová (3:8).
41:16
A teď vidíme parádní zákrok na druhé straně, když po přesunu parádně zachytila míček hostující Egertová.
40:38
Hned v úvodu třetí třetiny předvedla parádní zákrok domácí brankářka Dlouhá.
40:01
Úvodní buly třetí třetiny vyhrává tým domácích.
40:00
40:00
Střely po druhé třetině: Liberec: 6 ,Panthers: 7.
40:00
39:30
Dnešní utkání sleduje 17 diváků.
39:04
Probíhá poslední minuta druhé třetiny.
36:55
Pěkný zákrok helmou předvedla domácí brankářka Dlouhá.
36:10
Branku družstva Crazy girls FBC Liberec vstřelil Klára Leierová, asistoval Aneta Foffová (3:7).
35:53
Ke střele se dostala domácí kapitánka Foffová, ale její střela mířila mimo.
34:21
Oba týmy hrají aktivně a střílí, ale obě brankářky skvěle chytají.
29:48
Hostující hráčky nastřelily ze své šance brankovou konstrukci.
27:43
Branku družstva Panthers Praha vstřelil Nikola Staňková, asistoval Barbara Jelínková (2:7).
27:13
Další střela domácí Valešové, ale její střela mířila jen do brankářky Egertové.
25:55
Branku družstva Panthers Praha vstřelil Anežka Slaná bez asistence (2:6).
25:31
Ke střele se dostala domácí Foffová, ale její střela šla mimo tři tyče.
23:43
Uvidíme první přesilovou hru v zápase, zahrají si jí domácí hráčky.
23:42
Vyloučen hráč Nikola Hamerníková družstva Panthers Praha na 2 minuty za sekání.
22:21
Hned v úvodu druhé třetiny vsítili hostující hráčky branku, ale vypadá to, že jim to nestačí a snaží se dál.
21:19
Branku družstva Panthers Praha vstřelil Barbara Jelínková, asistoval Nikola Staňková (2:5).
20:01
Úvodní buly druhé třetiny vyhrávají domácí hráčky.
20:00
20:00
Střely po první třetině: Liberec: 7 , Panthers: 12.
20:00
19:59
První třetina končí za stavu 2:4, dojděte si za sváču, za chvíli startuje druhá třetina.
19:01
Probíhá poslední minuta první třetiny.
18:22
Dva výborné zákroky hostující brankářky, když domácí Leierová dorážela před prázdnou bránou.
17:29
Další šance hostujících hráček, ale přihrávku ze vzduchu Jelínková poslala jen trošku vedle.
16:39
Hostující hráčky jdou poprvé v utkání do doubrankového vedení, uvidíme jestli si vedení pohlídají.
16:38
Branku družstva Panthers Praha vstřelil Anežka Viplerová, asistoval Martina Kleinová (2:4).
15:46
Hráčky Panthers Praha jdou po třetí v zápase do vedení.
15:34
Branku družstva Panthers Praha vstřelil Viktorie Novotná, asistoval Anežka Viplerová (2:3).
14:54
Domácí hráčky opět snižují stav utkání a zápas je opět vyrovnaný.
14:06
Vlastní branku družstva Panthers Praha vstřelil Tereza Syslová (2:2).
12:49
12:24
Domácí Bárková skryla svojí střelu mezi nohy protihráčky, ale brankářka si se střelou poradila.
09:18
Oba týmy tlačí a snaží se jít do vedení.
06:41
Rychlá odpověď v podání domácích hráček, a je srovnáno.
06:40
Branku družstva Crazy girls FBC Liberec vstřelil Markéta Valešová, asistoval Klára Leierová (1:1).
06:19
Branku družstva Panthers Praha vstřelil Tereza Syslová bez asistence (0:1).
04:23
Další dobrý zákrok předvedla domácí Dlouhá, a drží stav 0:0.
02:55
K první střele domácích se dostala Valešová, ale její střelu hostující brankářka s přehledem zastavila.
01:45
Krásný zákrok domácí Dlouhé po přesunu.
01:36
Zatím vidíme že dnešní utkání se odehrává v pěkném povánočním tempu.
00:01
Úvodní buly dnešního utkání vyhrává tým hostí.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Luděk Franc a Václav Patera.
00:00
00:00
Line-up hostů Panthers Praha: brankář: Eliška Egertová; hráči v poli: Tereza Syslová, Anežka Slaná, Kristýna Lochmannová, Dominika Tůmová, Nela Havlíková
00:00
Line-up domácích Crazy girls FBC Liberec: brankář: Kateřina Dlouhá; hráči v poli: Aneta Foffová, Klára Leierová, Markéta Valešová, Markéta Rumlová, Pavla Bárková