2:1
- : -
FBS Olomouc

KM automatik FBK Jičín - FBS Olomouc 2:6
54. Kristýna Bachmaierová, 55. Šárka Smetáková - 14. Kateřina Peterková, 16. Barbora Suchánková, 17. Kateřina Peterková, 23. Barbora Pařízková, 39. Tereza Mošťková, 50. Lenka Ryšavá; rozhodčí: Kateřina Hátlová - Lenka Jansová; vyloučení: 3:1; využití: 0:2; diváků: 79; zásahy brankářů: Marcela Velzelová 20 - Lenka Kubíčková 32; po třetinách: 0:3, 0:2, 2:1;
60:00
Poměr střel v poslední části hry: Jičín 10 - Olomouc 5.
60:00
Komentář as. trenérky Olomouce Aleny Sklenářové: V 1. části jsme proměnily vyložené šance. V 2. třetině jsme navýšili z krásných akcí v přesilových hrách. Ke konci jsme si to samy zkomplikovaly a zkazili tak nulu skvěle chytající gólmance. Celkově dnes ale naše hráčky odvedly lepší výkon než soupeř a tak si vezeme domů zasloužené body. Díky za zápas.
60:00
Komentář trenérky domácích Markéty Kosové: Co na to říct, zápas jsme si prohrály samy. Neproměnily jsme ani vyložené šance, soupeř se až příliš často dostával do brejků, které trestal. Děkujeme za zápas.
60:00
59:00
Poslední minuta utkání. Ještě jeden tvrdší souboj.
58:32
Zbytečně tvrdý souboj. Erbanová se zvedá sama, hráčce Olomouce musí trochu pomoci.
56:15
Jičín ještě zkouší zatlačit, ale na zdramatizování utkání to nevypadá.
54:00
Timeout FBS Olomouc
54:00
Branku družstva KM automatik FBK Jičín vstřelil Šárka Smetáková, asistoval Adéla Dlouhá (2:6).
54:00
Volný úder pro domácí z brankoviště a Smetáková s pomocí tyčky střílí druhý gól Jičína.
53:32
Branku družstva KM automatik FBK Jičín vstřelil Kristýna Bachmaierová, asistoval Lucie Paulovičová (1:6).
53:32
Bachmaierové se konečně podařilo propálit Kubíčkovou. Na zlomení utkání už ale zřejmě bude pozdě.
52:45
Olomouc bezpečně kontroluje vývoj utkání. Kubíčková si počíhala i na střelu Erbanové.
50:15
Jičín usazen na útočné polovině, Paulovičová zamířila jen do středu brány, kde byla Kubíčková.
49:12
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil Lenka Ryšavá, asistoval Tereza Reimerová (0:6).
49:12
Domácí ve snaze za gólem propadly v obraně a inkasují v přesilovce.
48:59
Vyloučen hráč Barbora Suchánková družstva FBS Olomouc na 2 minuty za nadzvedávání hokejky.
48:30
Třetí oslabení domácí bez větších problémů zvládly.
47:45
Jičín v oslabení sbírá cenné vteřinky na soupeřově polovině.
46:30
Vyloučen hráč Adéla Dlouhá družstva KM automatik FBK Jičín na 2 minuty za bránění ve hře.
45:22
A znovu Kubíčková! Jičínu dnes není gól přán.
42:42
Souboj sprinterek Paulovičová - Peterková vyzněl lépe pro domácí hráčku.
40:01
Poslední třetinu začínají domácí, udělají ještě něco s výsledkem?
40:00
40:00
Poměr střel ve druhé části hry: Jičín 13 - Olomouc 9.
40:00
38:05
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil Tereza Mošťková, asistoval Darina Axmannová (0:5).
38:05
A Olomouc využívá i druhou přesilovou hru.
37:33
Paulovičová se dostala do šance ve vlastním oslabení. Ani teď si na Kubíčkovou nepřišla.
36:50
Vyloučen hráč Kristýna Bachmaierová družstva KM automatik FBK Jičín na 2 minuty za sekání.
36:24
Peterková ukázala rychlé nohy, přesprintovala domácí obranu o 10 metrů. Velzelová zasahuje.
36:10
Jičín volný úder z prostoru brankoviště neproměnil.
32:33
Bachmaierová se pokoušela prohodit soupeřku, chyběly milimetry.
30:25
Další dva zákroky Kubíčkové, ta je dnes jednoznačně rozdílovým hráčem.
27:25
První lajna domácích pořádně přikládá pod kotel, ale ani jim se gól zatím vstřelit nedaří.
25:19
Erbanová měla v úniku na zádech dvě hráčky a netrefila míček ideálně.
23:25
Růžičková nevystřelila vůbec špatně, ale Kubíčková je zatím stoprocentní.
22:14
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil Barbora Pařízková, asistoval Tereza Reimerová (0:4).
22:14
Olomouc přesilovku rychle využívá a rozdíl ve skóre začíná být propastný.
21:25
Vyloučen hráč Denisa Kalousková družstva KM automatik FBK Jičín na 2 minuty za blokování hokejky.
21:25
Máme tu první vyloučení, Olomouc dostává početní výhodu po faulu Kalouskové.
20:40
Paulovičová tentokrát pálí nad.
20:01
Druhou třetinu začínají na míčku domácí.
20:00
20:00
Poměr střel v první části hry: Jičín 11 - Olomouc 12.
20:00
19:14
Střelu Kuchařové Kubíčková se štěstím vyráží.
16:44
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil Kateřina Peterková bez asistence (0:3).
16:44
Smetáková trefila svou střelou blok, míčku se zmocnila Peterková a ukázala všem záda.
15:34
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil Barbora Suchánková, asistoval Eva Barvíková (0:2).
15:34
Domácí obrana za sebou nechala Suchánkovou, Barvíková na ní propasovala přihrávku a Velzelová už s tím mnoho nezmohla. Olomouc vede 2:0.
14:07
Další střela Paulovičové, ta dnes hýří aktivitou. Jen gól chybí.
13:06
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil Kateřina Peterková, asistoval Barbora Suchánková (0:1).
13:06
Rychlý protiútok Olomouce proměnila Peterková a posílá svůj tým do vedení.
10:58
Suchánková prověřila pozornost Velzelové střelou ze střední vzdálenosti.
09:13
Kubíčková si připisuje další zákrok. Je klíčovým článkem Olomouce.
07:39
Paulovičová zachytila nahrávku na půlce, kličkou si poradila s Kubíčkovou, ale nastřelila tyč.
06:35
Míček poskakoval Velzelové na lajně, čapla ho v poslední vteřině.
06:02
Ukázkový výběh Fejfarové, střela ani dorážka Egrtové se neujaly.
05:42
Krásný zámek v podání domácích. Olomouc uzavřená na vlastní polovině. Kubíčková ve spolupráci s obranou situaci řeší.
04:23
Kubíčková lapila střílenou přihrávku na nabíhající Bachmaierovou.
03:54
Velzelová si připisuje první zákrok, velmi pohotová reakce.
03:20
Jičín vcelku pěkně kombinuje na útočné polovině, ke střele se zatím nedostal.
02:43
Úvod utkání je spíše opatrnější.
01:59
Hra přerušena, ale hráčka Olomouce bude po pádu před brankou Jičína v pořádku.
00:06
Paulovičová ihned narušila rozehrávku hostí a Kubíčková musí zasahovat.
00:01
Úvodní buly utkání pro Olomouc.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Kateřina Hátlová a Lenka Jansová.
00:00
00:00
Line-up hostů FBS Olomouc: brankář: Lenka Kubíčková; hráči v poli: Darina Axmannová, Tereza Reimerová, Barbora Pařízková, Martina Pejzlová, Tereza Mošťková
00:00
Line-up domácích KM automatik FBK Jičín: brankář: Marcela Velzelová; hráči v poli: Lucie Růžičková, Šárka Smetáková, Kristýna Bachmaierová, Nikola Kuchařová, Lucie Paulovičová