4:1
2:0
- : -

1. SC TEMPISH Vítkovice - Tatran Střešovice 8:1
1. Denisa Ferenčíková, 4. Barbora Husková, 22. Barbora Husková, 28. Denisa Ferenčíková, 37. Barbora Husková, 39. Kamila Paloncyová, 54. Vlaďka Maděrová, 60. Siti Nurhaliza Khairul Anuar - 26. Barbora Zabavská; rozhodčí: Martin Petřík - Tomáš Podlesný; vyloučení: 1:2; využití: 1:0; diváků: 48; zásahy brankářů: Petra Klečková 15 - Markéta Antalová 19; po třetinách: 2:0, 4:1, 2:0;
60:00
Střely ve 3. třetině 8:4, celkem 27:16
60:00
Nejlepší hráčky: Vítkovice - 73 Klečková, Tatran - 28 Antalová
60:00
Vyjádření trenéra domácích, Tomáše Martiníka: Fajn zápas proti houževnatému soupeři, třetinu nám trvalo najet na náš potřebný standard. Od druhé třetiny už soustředěný a poctivý výkon, jak dopředu, tak hlavně dozadu. Děkujeme soupeřkám za zápas a fanouškům za podporu.
60:00
Vyjádření trenéra Tatranu, Marka Michálka: Dnes se nám moc nechtělo do osobních soubojů. Zasloužené vítězství domácích, přesto jsme ostudu rozhodně neudělali. Byly pasáže, kdy jsme si připravili i dost střeleckých příležitostí, bohužel jsme neproměňovali. Pro náš mladý kádr ale super zkušenosti do budoucna. Díky soupeři za utkání.
60:00
59:22
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Siti Nurhaliza Khairul Anuar bez asistence (8:1).
59:22
To se ale úplně nepovedlo. Poslední hráčku obrala o míček Siti a samostatný únik proměňuje!
59:11
Tatran se ještě pokouší o korekci výsledku.
57:45
Houžvičková z poloviny do rohu a na druhé straně Ferenčíková z otočky vedle.
56:33
Planková prošla po kraji a trefuje Antalovou
53:34
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Vlaďka Maděrová, asistoval Sára Seevaldová (7:1).
53:34
Do dobré pozice se dostala Maděrová a plně toho využívá.
52:17
Tatran to oslabení taky nebrání úplně blbě..
51:03
Vyloučen hráč Petra Malecká družstva Tatran Střešovice na 2 minuty za bránění ve hře.
51:03
Malecká zápasnickým chvatem přímo před stolkem časoměřičů složila Šupákovou a jde sedět.
50:36
Šupa vybojovala míček pro Kubečkovou, ta prověřila Antalovou
48:50
Seevaldová se protlačila ke střele ale ne úplně přesně.
46:28
Průnik Theimerové ve stylu Diega Maradony na MS 86 nakonec zastavila Antalová. Škoda..
39:55
Pohotová Klečková proti další střele Prontekerové.
38:54
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Kamila Paloncyová, asistoval Michaela Kubečková (6:1).
38:54
Paloncyová z pointu přesně na zadní tyč.
38:11
Vyloučen hráč Vendula Beránková družstva Tatran Střešovice na 2 minuty za sekání.
38:11
Míček za mantinelem, konec výhody.
37:54
Sekera na Kubečkovou, výhoda pro Vítky.
36:27
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Barbora Husková, asistoval Lenka Novotná (5:1).
36:27
Ve střeleckých závodech mezi Ferenčíkovou a Huskovou odskakuje opět do vedení Husa.
36:20
Paloncyová byla obtištěna na mantinel ale asi to bylo legální.
33:50
Domácí čtveřice zatím poměrně v pohodě
32:28
Vyloučen hráč Michaela Kubečková družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice na 2 minuty za sekání.
32:14
Dělovka Šidlové, blok Býčkové
31:12
Prontekerová třískla do míčku bekhendem, Klečková ve střehu.
30:30
Tlak domácích. Hosté blokují rukama, nohama, hokejkama i hlavama
29:25
Seevaldová z výjezdu napálila spojnici, pěkný moment.
27:32
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Denisa Ferenčíková, asistoval Michaela Kubečková (4:1).
27:32
Kubečková dostala míček na Ferenčíkovou a ta bekhendem přehazuje Antalovou
25:57
Tečovaná střela Prontekerové končí vedle
25:20
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil Barbora Zabavská, asistoval Lucie Želízková (3:1).
25:20
Důrazem se z brankoviště prosazuje Zabavská
23:48
Siti z křídla bekhendem nahazovala míček před branku. Nic z toho.
22:04
Kamča Paloncyová prošla celým hřištěm a pak trefila prostředek branky. Tam se kupodivu vyskytovala gólmanka Tatranu
21:19
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Barbora Husková, asistoval Dominika Buczek (3:0).
21:19
Buča utekla po křídle a Husa nějak došmrdlala míček do branky pod padající Antalovou
20:01
První třetina nebyla bohviečo, ovšem jeden z největších expertů na ženský florbal mi vysvětlil, že tomu nerozumím, tak to asi bude pravda..
17:05
Vítky dostávají agresivním presinkem míček pod svou kontrolu.
14:22
Klečková chytá i ránu Prontekerové
13:16
Ale teď už míček vyváží na druhou stranu jedna z nejmodernějších zbraní polské armády, tank BU-8..
12:28
Brejk Tatranu hasí ve spolupráci s beky Klečková.
10:14
Výjezd Seemanové končí za mantinelem
09:11
Nenápadná rána Kubečkové někde od manťáku trochu vyděsila Antalovou.
06:47
Trošku klidnější pasáž bez větších šancí.
03:24
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Barbora Husková, asistoval Lucie Theimerová (2:0).
03:24
Napodruhé už se Husková trefuje pod břevno.
02:44
Klečková si připisuje zákrok proti otočce Býčkové.
02:02
Šidlová na střed na Ferenčíkovou. Tu vyčapala Antalová
01:17
Husa se uvolňuje na křídle a pálí těsně mimo.
00:19
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Denisa Ferenčíková, asistoval Kamila Paloncyová (1:0).
00:19
Paloncyová našla zpoza kasy Ferenčíkovou a ta po chvilce otevírá skóre
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Martin Petřík a Tomáš Podlesný.
00:00
00:00
Line-up hostů Tatran Střešovice: brankář: Markéta Antalová; hráči v poli: Petra Malecká, Vendula Beránková, Veronika Kopecká, Lucie Želízková, Barbora Zabavská
00:00
Line-up domácích 1. SC TEMPISH Vítkovice: brankář: Petra Klečková; hráči v poli: Ivana Šupáková, Kamila Paloncyová, Denisa Ferenčíková, Andrea Šidlová, Michaela Kubečková
00:00
Hala Buena Dubina je nachystána na duel 16. kola extraligy žen mezi prvními Vítkami a šestým Tatranem Střešovice