1:1
0:5
- : -

FbŠ Bohemians - FAT PIPE FLORBAL CHODOV 1:10
38. Adéla Bočanová - 4. Anet Jarolímová, 6. Kristína Belicová, 7. Nela Jiráková, 17. Karolína Suchá, 39. Gabriela Žůrková, 43. Nela Jiráková, 52. Jana Vávrová, 53. Martina Řepková, 54. Anet Jarolímová, 59. Kristína Belicová; rozhodčí: Mika Helin - Jyrki Sarvanko; vyloučení: 2:3; využití: 0:0; diváků: 52; zásahy brankářů: Martina Lerchová 27, Radka Höflerová 2 - Jana Christianová 14; po třetinách: 0:4, 1:1, 0:5;
60:00
Střely ve třetí třetině FBŠ Bohemians 6 a FAT PIPE FLORBAL CHODOV 16
60:00
Komentář trenéra hostů Lukáše Procházky: To, na co jsme se zaměřili, fungovalo výborně. Zápas jsme měli pod kontrolou prakticky od začátku, ale bohužel hlad po gólech chyběl, spoustu situací jsme přehrávali, nebo byli nepřesní v koncovce. Celkově jsme ale s dnešním výkonem spokojeni.
60:00
Komentář trenéra domácích Tomáše Grigara: Špatný začátek utkání, kde Chodov trestal. Ve druhé třetině jsme hráli celkem slušně. Trápí nás především příjem míčku a první souboj. Ve třetí třetině nám došly síly a přestali jsme stíhat v blocích a obdrželi laciné branky z předbrankového prostoru. Příští týden musíme v Liberci naplno bodovat.
60:00
59:55
Na konci zápasu svůj tým ještě podržela Christiánová
59:50
Vyloučen hráč Martina Řepková družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV na 2 minuty za opakované přestupky.
59:40
Přesilovka plná nepřesností, končí dalším vyloučením na straně Chodova
59:18
Timeout FbŠ Bohemians
59:18
Vyloučen hráč Adéla Jůzová družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV na 2 minuty za blokování hokejky.
59:18
Domácí si zahrají na konci třetí třetiny ještě přesilovku
58:44
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Kristína Belicová, asistoval Gabriela Žůrková (1:10).
58:44
Belicová přidává desátý gól
58:33
Řepková dnes očividně není spojená, zahozením hokejky to jen potvrzuje
58:02
Vrátná se dostala z vlastní obranné poloviny až k Christiánové, vystřelit však už nedokázala
56:14
Jarolímová s Žůrkovou dnes předvádí neuvěřitelný kombinace
55:02
Chodov s přehledem kontroluje hru.
53:14
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Anet Jarolímová, asistoval Karolína Kellovská (1:9).
53:14
Střídání brankáře. Nový brankář Radka Höflerová družstva FbŠ Bohemians
53:14
Další gól přidává Jarolímová. Bránu opouští Lerchová
52:25
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Martina Řepková, asistoval Magdaléna Plášková (1:8).
52:24
Po několika střelách Chodova, které končily mimo bránu se v krátkém sledu trefuje Vávrová a Řepková
51:55
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Jana Vávrová, asistoval Johana Vrbová (1:7).
49:53
Chodovské hráčky předvedly hezkou přesilovkovou hru
48:54
Suchá od mantinelu na zadní tyč, kde byla připravená Žůrková, která nedostala balón do brány
48:37
Vyloučen hráč Tereza Havlová družstva FbŠ Bohemians na 2 minuty za sekání.
42:57
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Nela Jiráková, asistoval Markéta Svačinová (1:6).
42:57
Jiráková přidává dalšího gól do sítě bohemky
41:40
Preisslerová dnes již podruhé místo střely nahrávala z vyložené šance, Vávrová z téhle nabídky trefuje Lerchovou
38:00
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Gabriela Žůrková, asistoval Anet Jarolímová (1:5).
38:00
Jarolímová po buly ihned vyrazila na bránu a přihrává na Žůrkovou, ta po několika dnešních pokusech, zametá balónek za záda Lerchové
37:48
Nekompromisně proměňuje!
37:46
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil Adéla Bočanová z trestného střílení (1:4).
37:46
Domácí po důrazu na velkém brankovišti sice nedokázaly proměnit, ale vybojovaly nájezd! Pojede ho Adéla Bočanová!
37:25
Hrabánková zkouší sympatickou střelu od mantinelu. Christiánová zasahovat nemusela
36:04
Další pokus Žůrkové likviduje Lerchová
35:07
Řepková klasickým výběhem nahrává na osamocenou Pláškovou, ta taky nedokázala střelu umístit do branky
33:54
Havlová si připisuje svoje první střídání v extralize žen za Bohemku!
31:35
Chodov si vybírá oddechový čas, zřejmě kvůli standardní situaci z dobré pozice, která moc nevyšla.
30:53
Preisslerová mohla střílet z předbrankového prostoru, ale rozhodla se nahrávat, špatný rozhodnutí.
27:24
Vyloučen hráč Kristýna Kellovská družstva FbŠ Bohemians na 2 minuty za blokování hokejky.
27:24
První přesilovka pro hostující
26:56
Plavcová se dobře zorientovala ve velkém brankovišti, ani todle nedopadlo gólově
25:56
Minářová se řítila sama na bránu, střela pouze do Christiánové
25:19
Chodov napadá a nedá domácí obraně kousek prostoru k rozehrávce
23:40
Reischlová se vymotala od mantinelu její střela byla sražená k Bartošové, která nedokázala usměrnit balón do brány.
22:34
Loudová zachraňuje provar dalšího přečíslení hostů
21:34
Přečíslení Jarolímové a Žůrkové zachraňuje Lerchová!
17:43
Poláková opouští hrací plochu s bolestnou grimasou v obličeji. Hra pokračuje.
17:42
Poláková po ostrém střetu zůstává na zemi. To nevypadá dobře
16:28
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Karolína Suchá, asistoval Martina Řepková (0:4).
16:28
Mnoho střel teď končilo v blokách. Až nakonec Suchá prostřelila vše co jí stálo v cestě.
14:09
Přesilovka pro domácí skončila, bezgólově.
13:45
Řepková ukořistila v oslabení míček a zatím ho nikomu nechce půjčit. Zkusila i vystřelit, mimo.
12:09
Vyloučen hráč Nela Jiráková družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV na 2 minuty za hra na zemi.
12:09
Vidíme první přesilovku v tomto utkání. Za hru na zemi si jde sednou Jiráková
11:34
Vrátná z úhlu. S touto střelou měla Christiánová problémy, ale podržela svůj tým
11:00
Vávrová ve velké příležitosti pouze do masky Lerchové
09:28
Bartošová z půlky prověřuje Christiánovou, která bez velkých problémů chytá tento pokus
08:57
Marešová dobře přerušila rozehrávku Chodova, bohužel nic víc z toho nevytěžila
06:57
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Nela Jiráková, asistoval Magdaléna Plášková (0:3).
06:57
Jiráková po důrazu na brankovišti přidává další gól do domácí sítě
06:50
Domácí kombinují na půlce hostů a snaží se proměnit tlak, zatím bezúspěšně
05:24
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Kristína Belicová bez asistence (0:2).
05:24
Chybu domácí obrany využívá Belicová a nekompromisně proměňuje
05:10
Chodov po vstřeleném gólu vypouští na bránu domácích jednu střelu za druhou
03:44
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Anet Jarolímová, asistoval Gabriela Žůrková (0:1).
03:44
Žůrková našla na velkém brankovišti osamocenou Jarolímovou, která zametá do prázdné branky.
01:13
První střelu v tomto utkání si připisují hráčky Chodova
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Mika Helin a Jyrki Sarvanko.
00:00
00:00
Line-up hostů FAT PIPE FLORBAL CHODOV: brankář: Jana Christianová; hráči v poli: Markéta Svačinová, Nela Jiráková, Martina Řepková, Karolína Suchá, Magdaléna Plášková
00:00
Line-up domácích FbŠ Bohemians: brankář: Martina Lerchová; hráči v poli: Kristýna Kellovská, Eliška Vrátná, Anna Marešová, Hana Poláková, Gabriela Vaníčková
00:00
Vítám Vás u 16. kola extraligy Žen mezi domácím týmem FbŠ Bohemians a FAT PIPE FLORBAL CHODOV.