1:3
0:2
- : -

Crazy girls FBC Liberec - FbŠ Bohemians 2:12
4. Veronika Ljachová, 31. Monika Zikmundová - 5. Eliška Reischlová, 11. Hana Poláková, 12. Anna Marešová, 15. Hana Poláková, 16. Eliška Reischlová, 18. Veronika Loudová, 20. Hana Poláková, 25. Adéla Bočanová, 31. Adéla Bočanová, 36. Dominika Vatahová, 55. Eliška Reischlová, 60. Nikola Hrabánková; rozhodčí: Josef Monzer - Lukáš Procházka; vyloučení: 2:1; využití: 0:1; diváků: 40; zásahy brankářů: Adéla Nejezchlebová 26 - Martina Lerchová 7, Monika Benková 6; po třetinách: 1:7, 1:3, 0:2;
60:00
Střely po třetí třetině: Liberec: 6 ; Bohemians: 9
60:00
Střely celkem: Liberec: 15 ; Bohemians: 38
60:00
Nejlepší hráčky dnešního utkání: Liberec: Monika Zikmundová ; Bohemians: Adéla Bočanová
60:00
Komentář trenéra hostí (Tomáš Grigar):Od nás povedená první třetina, kdy jsme zápas rozhodli. V dalším průběhu jsme určitě mohli dát více gólů. Děkujeme soupeři za zápas a divákům za podporu a příští týden nás čeká další těžký zápas, který chceme odehrát agresivně a aktivně.
60:00
Komentář trenéra domácích(Tomáš Jakubík): První třetinu by jsme asi rádi zapomněli. Pak už přišlo mírné zlepšení ve druhé a třetí třetině, ale opravdu mírné. Ve středu další zápas na Tatranu tak odpočineme a jdeme na to. Děkuji soupeři a divákům.
60:00
59:06
Probíhá poslední minuta dnešního zápasu.
59:05
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil Nikola Hrabánková, asistoval Adéla Bočanová (2:12).
56:57
Vstřelí i Bočanová hattrick!?
54:06
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil Eliška Reischlová, asistoval Eliška Císařová (2:11).
54:06
Reischlová hattrick!
53:05
Hosté mají o hráčku navíc a možnost vstřelit branku.
52:55
Vyloučen hráč Veronika Ljachová družstva Crazy girls FBC Liberec na 2 minuty za sekání.
51:41
Liberec i Bohemians si dokázali během dvou minut vytvořit pěkné šance.
50:53
Valešová v akci, nedokázala trefit volné místa.
49:40
Vyloučen hráč Veronika Loudová družstva FbŠ Bohemians na 2 minuty za sekání.
49:40
Slovy Loudové: ,,Prostě jsem se netrefila''
49:32
Odložené vyloučení, výhoda pro Liberec.
47:50
Liberec po dlouhé době delší čas na míčku.
44:58
Zikmundová trefuje břevno.
44:09
Bočanová se snaží vsítit hattrick, ale její spoluhráčky jsou proti.
43:00
Již téměř minutu a půl sledujeme kombinaci Crazy girls. Co se to děje?
42:37
Rumlová vyslala tvrdý granát. Bohužel pro ni mimo...
41:58
Zikmundová, která hraje ve velké fazóně, se pokusila o úprk. Její strážkyně jí ovšem dostihly.
41:27
Bohemians míchají jak mamka v kuchyni... Zatím bez výsledně.
39:00
Srážka Valešové s Bárkové, první jmenovaná zůstává ležet na zemi, hra je přerušena.
38:32
Slyšeli jsme cinknutí tyčky.
38:07
Bočanová si zahrála fotbal a branka nebyla uznána.
36:52
Na dnešní utkání si našlo cestu 40 diváků.
35:51
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil Dominika Vatahová, asistoval Gabriela Vaníčková (2:10).
35:51
Malta nebyla dostatečně pevná na to, aby nepropustila míček, hosté se prosazují ze standardní situaci.
35:28
Zikmundová se dostala do další zajímavé akce, ale bohužel z toho nic nebylo.
34:57
Loudová si pěkně přilepila míček k hokejce a poslala do akce svoji spoluhráčku.
33:20
Bohemians si během přesilové hry žádnou velkou šanci nevytvořila.
31:40
Zikmundová s Bárkovou udržují míček daleko od brány.
31:10
Vyloučen hráč Kateřina Novotná družstva Crazy girls FBC Liberec na 2 minuty za sekání.
30:53
Branku družstva Crazy girls FBC Liberec vstřelil Monika Zikmundová, asistoval Aneta Foffová (2:9).
30:53
Zikmundová do prázdné brány backhandem.
30:14
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil Adéla Bočanová bez asistence (1:9).
30:14
Bočanová trestá námaz od Kabelákové.
28:14
Zikmundová vystřídala Polákovou, akorát na špatnou střídačku.
24:48
Reichlová ze vzduchu míček trefila, ale asi si spletla sport.
24:10
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil Adéla Bočanová, asistoval Hana Poláková (1:8).
23:09
Libereckým hráčkám dá hodně práce se dostat na polovinu soupeře a když se jim to povede, tak se tam moc dlouho neohřejí.
22:30
Poláková pohrdla vstřelení další branky, přestřelila prázdnou bránu.
21:10
Střelu Pavlíkové Lerchová vyrazila a následně míček skončil mimo hřiště.
19:39
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil Hana Poláková, asistoval Adéla Bočanová (1:7).
19:39
Akce dva na brankařku hosté využívají. Poláková stihla za první třetinu vstřelit hattrick!
19:20
Probíhá poslední minuta první třetiny.
18:32
Nepřesná přihrávka Ljachové zapříčinila protiútok hostí, naštěstí zasahuje Nejezchlebová.
17:27
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil Veronika Loudová, asistoval Gabriela Vaníčková (1:6).
17:27
Loudová trefuje místečko mezi nohama hostující brankářky.
15:10
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil Eliška Reischlová, asistoval Gabriela Vaníčková (1:5).
15:10
Reischlová vymetla neskutečný věšák.
14:55
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil Hana Poláková, asistoval Eliška Císařová (1:4).
14:55
Výjezd zpoza brány, na velkém brankovišti to Poláková poslala na na vzdálenější stranu,
13:35
Vidíme třetí branku Bohemians, střela mířila k tyčce.
13:01
Plichtová vystihla rozehrávku Bohemians, ale její střela mířila vysoko nad bránu.
11:35
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil Anna Marešová, asistoval Eliška Reischlová (1:3).
10:58
10:58
Nához na libereckou branku, první kdo se zorientoval byla Poláková.
09:38
Valešová zablokovala střelecký pokus Vatahové.
07:26
Liberec teď měl pár pěkný střeleckých příležitostí, všechny tyto střely šly mimo branku.
04:05
04:05
Ta kulatá potvora se točila na brankové čáře a Reischlová ho na pohodu doklepla.
03:20
Branku družstva Crazy girls FBC Liberec vstřelil Veronika Ljachová, asistoval Michaela Pavlíková (1:0).
03:20
Balonek se teleportoval z půlky hřiště až do branky. Ljachová vystavěla Hvězdnou bránu a skóruje.
03:03
Výhoz Nejezchlebové našel svou adresátku v zeleno - bílém dresu.
02:35
Bohemians drží balonek na čepelích a nechtějí ho ani půjčit Libereckým hráčkám. Cenní si ho natolik, že ani nestřílí.
02:01
Nához Rumlové proletěl brankovištěm bez výrazného ohrožení branky.
01:09
Průvan u stolku udělal sprinterský výkon Vatahové, která doslova profičela okolo nás.
00:19
Valešová motala hlavu hostujícím, ovšem po chvilce balonek lacině ztratila.
00:01
Úvodní buly pro domácí.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Josef Monzer a Lukáš Procházka.
00:00
00:00
Line-up hostů FbŠ Bohemians: brankář: Martina Lerchová; hráči v poli: Eliška Císařová, Veronika Loudová, Adéla Bočanová, Natálie Bartošová, Hana Poláková
00:00
Line-up domácích Crazy girls FBC Liberec: brankář: Adéla Nejezchlebová; hráči v poli: Aneta Foffová, Markéta Valešová, Markéta Rumlová, Pavla Bárková, Monika Zikmundová
00:00
Dobrý večer, vážení online diváci. Dovolte mi, abych Vás přivítal u dnešního zápasu 17. kola extraligy žen, ve kterém se představí domácí, Crazy girls FBC Liberec, a hosté, FbŠ Bohemians.
00:00
Celek z našeho hlavního města bude zajisté sázet na duo Poláková - Bočanová, které obě atakují hranici 40 bodů. V případě výhry za 3 body by se hosté mohli posunout až na 5. místo.
00:00
Tým zpod rotačního hyperboloidu určitě vloží své naděje na raketu jménem Pavla Bárková, která se svými 13 body vede týmovou statistiku. Další výhodou by mohla být podpora z tribun v domácím prostředí a týmovost, která liberecké FBC zdobí.