2:3
1:1
- : -

1. SC TEMPISH Vítkovice - FAT PIPE FLORBAL CHODOV 6:5
10. Barbora Husková, 10. Dominika Buczek, 12. Michaela Kubečková, 30. Michaela Kubečková, 40. Jana Trošková, 50. Kamila Paloncyová - 6. Karolína Suchá, 27. Tereza Hanzlíková, 29. Gabriela Žůrková, 32. Martina Řepková, 60. Nela Jiráková; rozhodčí: Martin Petřík - Tomáš Podlesný; vyloučení: 1:1; využití: 1:1; diváků: 125; zásahy brankářů: Nikola Příleská 12 - Jana Christianová 14; po třetinách: 3:1, 2:3, 1:1;
60:00
Střely ve 3. třetině 8:7, střely celkem 20:17
60:00
Nejlepší hráčky: Vítkovice - 13 Trošková, Chodov - 7 Žůrková
60:00
Vyjádření trenéra domácích, Tomáše Martiníka: Očekávali jsme těžké utkání, to se potvrdilo a jsme moc rádi, že jsme dokázali zvítězit. Ze začátku zbytečná nervozita a posléze moc laciné góly, takovéhle dostávat rozhodně nemůžeme. Soupeř postupem času "zlobil" čím dál víc , takže jsme hru museli uklidnit především v našich hlavách. Třetí třetina už byla spíše vyčkávaná, a to bylo pro tu chvíli pro nás spíše dobře.
60:00
Vyjádření Tomáše Martiníka, díl druhý: Děkujeme soupeřkám za kvalitní utkání a přejeme šťastnou cestu domů.
60:00
Komentář trenéra Lukáše Procházky: Těžké hodnocení, ale holky musím pochválit, zvedáme se herně a věřím, že to v dalším průběhu sezóny ukážeme. Soupeři gratuluji, udělal dnes z mého pohledu o pár chybiček méně něž my. Ve třetí třetině byla hra o tom, kdo dá gól, nakonec jsme to byli my, ale bohužel nebyl uznaný, to nás psychicky celkem srazilo a přišel jediný delší herní výpadek, který nás stál body.
60:00
59:59
Poslední pokus Žůrkové blokuje Šupáková
59:35
Domácí na útočné polovině
59:16
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Nela Jiráková, asistoval Gabriela Žůrková (6:5).
56:07
Domácí jsou vetšinu času na míčku a šetří čas.
52:07
Hosté jsou na míčku ale zatím mají problém něco vymyslet.
51:21
Timeout FAT PIPE FLORBAL CHODOV
49:31
Na druhé straně odpovídá střelou do tyče Žůrková
49:12
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Kamila Paloncyová, asistoval Denisa Ferenčíková (6:4).
49:12
Ferenčíková nejdříve do bloku a pak přesně na Paloncyovou, která zvyšuje náskok Vítkovic.
48:37
Chvilka oddechu, Christianové se asi rozpadla helma
46:22
Parádní útočná standardka domácích. Míček končí u Příleské..
44:48
Planková z první do Christianové
44:07
Suchá blokuje střelu Paloncyové nad ale z nějakého důvodu rozehrává Chodov.
43:10
Schovaná střela Vrbové končí těsně vedle
42:02
Domácí teď dvakrát parádně namazali chodovským hráčkám. Míček končí v brance ale gól pro sekání neplatí.
40:00
40:00
Střely ve 2. třetině 7:5
40:00
39:45
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Jana Trošková, asistoval Vlaďka Maděrová (5:4).
39:45
Založila tím gólovou akci domácích. Maděrová nejprve promáchla ale pak přesně našla na druhé straně Troškovou..
39:30
Ze souboje dvou sedmiček v rohu vychází vítězně Halfarová
37:38
Christianová na poslední chvíli zastavuje kličku Ferenčíkové.
31:30
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Martina Řepková, asistoval Gabriela Žůrková (4:4).
31:30
Řepková od manťáku přesně na zadní tyč.
30:36
Vyloučen hráč Barbora Husková družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice na 2 minuty za hrubost.
29:27
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Michaela Kubečková, asistoval Denisa Ferenčíková (4:3).
29:27
Kubečková přesně doráží střelu Ferenčíkové
28:32
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Gabriela Žůrková, asistoval Anet Jarolímová (3:3).
28:32
Znovu přesná přihrávka Jarolímové a Žůrková z brankoviště srovnává.
26:44
Šupa na Ferenčíkovou, ta střílí nad.
26:05
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Tereza Hanzlíková, asistoval Anet Jarolímová (3:2).
26:05
Jarolímová našla volnou Hanzlíkovou a ta pohotově snižuje
25:40
Kubečková vzduchem na Ferenčíkovou, ta těsně míjí.
25:02
Znovu Řepková a tentokrát už musela Příleská zasahovat.
19:50
Trošková do bloku a Šidlová do Christianové.
18:32
První lajna domácích teď zavřela Chodov na jejich půlce. Ferenčíková dvakrát zakončovala těsně vedle.
15:55
Jarolímová zadovkou na Žůrkovou a akce končí v rohu.
14:11
Maděrová ve velké šanci střílí vedle.
13:06
Hanzlíková v souboji s Theimerovou rozpůlila svou hokejku
11:49
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Michaela Kubečková bez asistence (3:1).
11:49
Jedna z chodovských hráček přesně našla Kubečkovou a ta následně trefila víko
10:37
Po standardce nastřeluje tyč Plášková
09:22
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Dominika Buczek bez asistence (2:1).
09:22
Forhendovou kličkou strhává vedení na stranu domácích Buča
09:03
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Barbora Husková, asistoval Kamila Paloncyová (1:1).
09:03
Husková si povodila Žurkovou a vyrovnává.
08:12
V oslabení se dostala do brejku Řepková ale přestřelila
07:10
Vyloučen hráč Karolína Kellovská družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV na 2 minuty za nedovolené vrážení.
07:10
Kellovská vytřela podlahu s Maděrovou a půjde sedět.
05:36
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Karolína Suchá, asistoval Nela Jiráková (0:1).
05:36
A vzápětí se na druhé straně prosazuje ze středu Suchá
04:58
Christianová zastavuje střelu Ferenčíkové na brankové čáře.