0:0
- : -
FBS Olomouc

Panthers Praha - FBS Olomouc 7:2
7. Kristýna Lochmannová, 11. Martina Kleinová, 12. Dominika Tůmová, 24. Anežka Slaná, 28. Nikola Staňková, 33. Dominika Tůmová, 40. Martina Kleinová - 25. Kateřina Peterková, 29. Barbora Suchánková; rozhodčí: Lenka Jansová - Martin Trnka; vyloučení: 0:2; využití: 1:0; diváků: 50; zásahy brankářů: Eliška Egertová 28 - Lenka Dvořáková 13; po třetinách: 3:0, 4:2, 0:0;
60:00
Vyjádření trenéra domácích (Pavel Skazko): “Dneska pochvala pro celý tým. Zápas od začátku do konce pod kontrolou s dobrým pohybem i kombinacemi. Musíme na dnešní výkon navázat do dalších zápasů. Děkujeme soupeřkám a všem, kteří nás dnes přišli podpořit.”
60:00
Vyjádření trenéra hostí (Alice Pavlíková): “Dnes to nebyl dobrý zápas. Hlavami jsme byli někde ve vlaku. Domácím stačilo málo a patřilo jim hřiště. My se z toho poučíme a příští týden budeme lepší. Děkujeme soupeři.”
60:00
58:51
Olomouc nepřestává dravě hrát, i když se vítězství zdá beznadějné. Předvádějí velmi sympatický florbal.
55:38
Tým Panthers si otvírá šance po přehrání obrany Olomouce, bohužel akce skončila u finalní nahrávky.
53:52
Olomouc ohrožuje branku z velkého brankoviště
52:36
Brankářka domácích předvádí ULTRA SAVE.
50:25
Kapitánka týmu Panthers je zřejmě dobře naladěná, díky vedení jejího týmu a zpívá si sama pro sebe bangery DJ MASETEHO.
49:48
Tým Panthers drží balonek na své polovině a pomalu za to jistě si připravuje další krok ofenzívy.
46:20
Tůmová střílí další branku, bohužel pro ni a její tým po zaznění foukacího zařízení sudích.
45:26
Kapitánka týmu Panthers zapnula motory a dohnala přečíslení 3 na 2.
43:23
Hra se posouvá nahoru a dolů a jsme svědky divácky atraktivního ženského florbalu.
42:10
Olomouc ukazuje, že není bezzubým týmem a ohrožuje tým domácích.
41:21
Pantherky se rozmýšlí s rozehrávkou, která nakonec končí dlouhým balonkem a neúspěšným zakončením.
40:26
Tým Panthers začíná třetí třetinu velkým tlakem a Olomouc se jen tak tak stíhá bránit.
40:00
40:00
Střely po druhé třetině: Panthers - 13 Olomouc - 7
40:00
39:39
Branku družstva Panthers Praha vstřelil Martina Kleinová, asistoval Anežka Slaná (7:2).
39:11
Vyloučen hráč Darina Axmannová družstva FBS Olomouc na 2 minuty za hra rukou.
35:39
Hráčka z Olomouce s číslem 12 posílá do branky domácích žabku s kterou si brankářka bez problémů poradila.
34:35
Olomouc se dostává na půlku domácích a cpe se do zakončení.
33:14
Hráčky týmu Panthers se dravě tlačí do útoku, ale ze slibné akce se nic nevyklubalo.
32:53
Branku družstva Panthers Praha vstřelil Dominika Tůmová, asistoval Veronika Zittová (6:2).
32:21
Tým domácích vybojoval balonek a s klidem střídá.
31:39
Hráčka Olomouce s číslem 99 se skácela na zem, z důvodu nepříjemného zranění.
30:56
Po ztrátě balonku na středu se Olomouc dostává k další střele, která míjí branku.
30:10
Tůmová z týmů Panthers se dostává ke střele po velmi sympatické stahovačce.
28:28
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil Barbora Suchánková, asistoval Kateřina Peterková (5:2).
28:28
Hráčka s číslem 21 obhazuje dvě obránkyně domácích, její individuální akci skončila u brankářky, nicméně hráčka s číslem 5 na nic nečekala a otevřenou příležitost proměnila.
27:45
Branku družstva Panthers Praha vstřelil Nikola Staňková, asistoval Barbara Jelínková (5:1).
27:45
Po krátké kombinaci střílí tým domácích další branku.
24:53
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil Kateřina Peterková bez asistence (4:1).
24:53
Olomouc vybojoval balonek blízko brány domácích a nekompromisně trestá.
23:17
Branku družstva Panthers Praha vstřelil Anežka Slaná, asistoval Nela Havlíková (4:0).
23:17
Kapitánka týmu Panthers doráží a získává tak pro svůj tým první branku v druhé třetině.
22:41
Olomouc se opět ocitá v nepříjemném zámku.
21:51
Žbánková jde sama na dva a je odstíněna do rohu, kde přehrává nahoru.
21:12
Panthers ohrožují branku hostí nebezpečnou střelou.
20:31
Druhá třetina začíná s velkým zápalem a hladem po balonku. Je vidět, že oba týmy chtějí získat nějaký ten bodík.
17:22
Olomouc se dostává ke střele, kterou brankářka domácích chytá a drží si tak dále čisté konto.
15:21
Tým bílých se zase dostává na balonek a ohrožuje branku domácích.
14:07
Standartka Olomouce končí laserem, který netrefuje zařízení.
13:15
Brankářka domácích chytá bez problémů střelu z půlky.
11:56
Branku družstva Panthers Praha vstřelil Dominika Tůmová bez asistence (3:0).
11:56
Tůmová vymetá šibenici po výběhu u rohu.
10:49
Branku družstva Panthers Praha vstřelil Martina Kleinová, asistoval Markéta Žbánková (2:0).
10:49
Tým červených proměňuje po střele z výběhu.
08:50
Hráčka s číslem 4 za tým Panthers se dostává do situace jeden na nikoho, ale branku neproměnila.
07:48
U Olomoucké branky se strhla mela o malou kulatou věc, která ohrožovala branku Olomouce.
06:01
Branku družstva Panthers Praha vstřelil Kristýna Lochmannová, asistoval Petra Šusterová (1:0).
06:01
Střela Panthers od mantinelu končí gólem.
05:13
Olomouc se vrací do pěti, ale tlak nepřestává, a tak se stále hraje na jejich polovině.
03:53
Tým Panthers drží Olomouc pod tlakem, díky vyhodě přesilovky.
03:09
Vyloučen hráč Jitka Zacpalová družstva FBS Olomouc na 2 minuty za sekání.
03:05
Tým červených jde do přečíslení 2 na 1.
02:36
Pantherky střílí, ale Olomouc stíhá blokovat.
01:41
Pantherky rozvážně rozehrávají a dostávají se do ofenzívy.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Lenka Jansová a Martin Trnka.
00:00
00:00
Line-up hostů FBS Olomouc: brankář: Lenka Dvořáková; hráči v poli: Jitka Zacpalová, Pavla Pejzlová, Barbora Suchánková, Eva Barvíková, Kateřina Peterková
00:00
Line-up domácích Panthers Praha: brankář: Eliška Egertová; hráči v poli: Markéta Žbánková, Anežka Slaná, Martina Kleinová, Dominika Tůmová, Nela Havlíková