0:5
1:2
- : -

Ivanti Tigers Jižní Město - 1. SC TEMPISH Vítkovice 2:8
2. Nikola Hermannová, 52. Lucie Řezáčová - 10. Kamila Paloncyová, 24. Ivana Šupáková, 28. Andrea Šidlová, 35. Lucie Cholinská, 37. Sára Seevaldová, 38. Lucie Cholinská, 52. Dominika Buczek, 57. Ivana Šupáková; rozhodčí: Tomáš Kostinek - Martin Reichelt; vyloučení: 0:3; využití: 0:0; diváků: 125; zásahy brankářů: Martina Franková 19 - Nikola Příleská 17; po třetinách: 1:1, 0:5, 1:2;
60:00
Střely pro domácí 7:8.
60:00
Dnešní utkání končí ve prospěch hostujícího týmu, který si tak udrží první místo v tabulce. Děkujeme za sledování dnešního zápasu.
60:00
Komentář trenéra hostí: V první polovině zápasu jsme sice byli hodně na míčku, vytvářeli si gólové šance, bohužel koncovka a hlad po gólech byl tristní. Až slepené góly uprostřed zápasu nás uklidnily, střelecky probudily a v této části jsme zápas rozhodli. V poslední třetině potom výborně ubráněná oslabení a asi zasloužené vítězství. Díky soupeřkám za zápas.
60:00
Komentář trenéra domácího celku: Po první výborné třetině jsme polevili v koncentraci. Vítkovice dokázaly malé drobné chybky potrestat góly. Z tohoto utkání se poučíme do dalších zápasů. Děkujeme soupeři za hru a přejeme šťastnou cestu domů.
60:00
59:48
Zblokovaná střela Řezáčové skončila za mantinelem.
58:53
Domácí v šesti.
57:43
Cholinská prověřila Frankovou, Franková vychytala.
57:00
Probíhají poslední tři minuty třetí třetiny.
56:57
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Ivana Šupáková, asistoval Kamila Paloncyová (2:8).
56:57
Šupáková navyšuje skóre.
55:01
Trojánková sama, ale nedokázala zakončit bekendem.
53:32
Trošková zblokovaná na středu.
51:34
Branku družstva Ivanti Tigers Jižní Město vstřelil Lucie Řezáčová, asistoval Nikol Pekárková (2:7).
51:34
Rychlá odpověď domácích. Řezáčová z výběhu snižuje stav na 2:7.
51:17
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Dominika Buczek, asistoval Andrea Šidlová (1:7).
51:17
Buczek krásně vymetla pravý horní roh.
50:38
Paloncyová na Šupákovou, Franková ale vychytává maskou.
48:57
Hostí v plném počtu.
48:43
Domácím se ani v přesilové hře nedaří držet míček.
48:12
Hostí ve 4.
47:50
Střelu od Hyršlové vychytává Příleská.
47:09
Theimerová vypíchla nahrávku a ohrozila tak branku domácích.
46:57
Vyloučen hráč Jana Trošková družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice na 2 minuty za špatné střídání.
46:57
Domácí jdou do hry 5 na 3!
46:15
Hermannová střílí, ale trefuje Šupákovou.
46:10
Vyloučen hráč Dominika Buczek družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice na 2 minuty za sekání.
46:10
Domácí mají další přesilovou hru.
45:50
Trojánková v šanci, ale trefuje pouze golmanku.
44:05
Franková vyráží maskou střelu Šupákové.
43:28
Domácí na útočné polovině.
42:40
Novotná sama přes celé hřiště, ale trefuje Frankovou.
41:27
Kovaříková z otočky těsně minula branku.
40:58
Kubečková od mantinelu, Franková připravená.
39:21
Vítkovice ve vlastním oslabení drží balonek.
38:47
Hermannová střílí od mantinelu, ale obrana Vítkovic dobře blokuje.
38:27
Vyloučen hráč Ivana Šupáková družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice na 2 minuty za sekání.
38:00
Fousová ze standardní situace trefuje Theimerovou přímo do obličeje.
37:59
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Lucie Cholinská, asistoval Vlaďka Maděrová (1:6).
37:59
A opět se prosazuje útok Cholinské, která ze vzduchu trefuje balonek do pravého horního rohu.
37:16
Domácí ze standardní situace před brankou hostů nedokázali zakončit střelou na branku.
36:10
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Sára Seevaldová, asistoval Lucie Cholinská (1:5).
36:10
Dvojice Seevaldová-Cholinská se znovu prosazuje.
36:00
Dnešnímu utkání přihlíží 125 diváků, děkujeme!
35:31
Šebestová na Hyršlovou, ale Příleská připravená.
34:03
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Lucie Cholinská, asistoval Sára Seevaldová (1:4).
34:03
Vítkovice zatlačili Tigers a je z toho další branka hostů. Gól vstřelila Lucie Cholinská.
33:09
Domácím se nedaří rozehrát.
31:04
Franková vychytává Cholínskou.
30:07
Fousová v boji u mantinelu s Buczek. Fousová vítězí.
28:58
Trojánková v krásné akci nahrává na volnou Chudou, ale obránkyně Vítkovic stihla nahrávce zabránit.
28:08
Domácím se nedaří vytvořit útočnou akci a jsou spíše uvězněni na vlastní polovině.
27:13
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Andrea Šidlová, asistoval Dominika Buczek (1:3).
27:13
Šidlová mezi nohy a posouvá tak Vítkovíce do dvoubrankového vedení.
26:47
Řezáčová v šanci, ale vysoko přestřeluje branku.
25:59
Kros na Ferenčíkovou, která měla volnou bránu, ale Franková stihla vychytat nohou!
25:46
Ferenčíková na Šupákovou, ale Šupáková netrefuje branku.
24:48
Hra přerušena. Franková potřebovala ošetřit koleno.
24:22
Buczek si oběhla branku, ale bez zakončení.
23:39
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Ivana Šupáková, asistoval Michaela Kubečková (1:2).
23:39
Šupáková upravuje skóre. Vítkovice se dostávají do vedení.
23:16
Šupáková na střed na Ferenčíkovou, té sjel balonek z čepele a nezvládla vystřelit.
21:43
Pekárková ze standartky trefuje obránkyni Vítkovic.
21:33
Hermannová se výbornou kličkou dostala na útočnou polovinu, ale její střelu vychytala přichystaná Příleská.
20:48
Franková prověřena nepříjemnou střelou od Ferenčíkové.
20:01
Bule pro hostí.
20:00
20:00
Počet střel po první třetině 8:6 pro domácí.
20:00
19:00
Poslední minuta první třetiny probíhá na půlce domácích, ale Vítkovicím se nedaří nijak zakončit.
18:53
Paloncyová na Ferenčíkovou, ta ale netrefuje balonek.
17:08
Hyršlová trefuje helmu Příleské.
16:29
Pekárková faulovaná a domácí tým má k dispozici standardní situaci od mantinelu.
14:46
Krzywak trefuje tyč!
13:17
Neskutečná Franková! Nejprve vyrazila míček při samostatnén úniku Buczek a pak vychytala druhou dorážku hostů.
12:32
Rozehrávka obou týmů je velmi opatrná.
11:32
Fousová nahrává volné Vejvodové, která čekala úplně volná na středu, ale netrefuje branku.
11:04
Chudá zkusila vystřelit, ale trefuje pouze hráčku.
09:27
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Kamila Paloncyová, asistoval Michaela Kubečková (1:1).
09:27
A je srovnáno. Kubečková do druhé vlny na Paloncyovou, která po zemi poslala míček do branky.
08:43
Kovaříková namazala Cholinské, na tu ale čekala Balková a nedokázala vystřelit.
07:36
Kubečková střílí z poloviny, ale netrefuje bránu.
06:58
Standardní situace pro hostí v rohu u domácích.
06:19
Balejová střílí od mantinelu, Příleská chytá.
05:57
Šidlová fauluje, domácí rozehrávají z rohu.
05:40
Chudá vzduchem na Kovaříkovou, ale balonek těsně minula.
05:12
Ferenčíková z dorážky, ale trefuje Fousovou.
04:23
Maděrová střílí, ale Franková nemá se střelou problém a vychytává.
03:30
Trojánková našla volnou Fousovou, která prověřila Příleskou, ta ovšem chytá bez problémů.
02:26
Domácí pomalu rozehrávají na vlastní polovině.
01:27
Branku družstva Ivanti Tigers Jižní Město vstřelil Nikola Hermannová, asistoval Eliška Trojánková (1:0).
01:27
Trojánková našla Hermannovou, která upravuje skóre.
00:55
Chudá blokuje první střelu Vítkovic.
00:01
Úvodní bule pro hostí.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Tomáš Kostinek a Martin Reichelt.
00:00
00:00
Line-up hostů 1. SC TEMPISH Vítkovice: brankář: Nikola Příleská; hráči v poli: Ivana Šupáková, Zuzanna Krzywak, Denisa Ferenčíková, Michaela Kubečková, Kamila Paloncyová
00:00
Line-up domácích Ivanti Tigers Jižní Město: brankář: Martina Franková; hráči v poli: Nikol Pekárková, Kateřina Fousová, Dominika Steinbachová, Petra Šebestová, Iveta Hyršlová
00:00
Dobré odpoledne, vítáme Vás u 19. kola extraligy žen. V dnešním zápase se utká Ivanti tigers a 1.SC Vítkovice. Vítkovice ovládají první příčku, zatímco Tigers drží 4. místo v tabulce. Tento zápas bude zajímavý pro bývalou hráčku Tigers, která nyní obléká dres Vítkovic, jedná se o hráčku s č. 11 Andreu Šidlovou.