2:2
4:3
- : -

K1 Florbal Židenice - FbŠ Bohemians 10:8
2. Eva Nečasová, 12. Martina Indrová, 15. Natálie Janečková, 18. Šárka Staňková, 33. Andrea Dernerová, 36. Martina Indrová, 47. Lucie Romančáková, 56. Natálie Janečková, 60. Zuzana Hubáčková, 60. Šárka Staňková - 9. Gabriela Vaníčková, 9. Hana Poláková, 19. Hana Poláková, 22. Eliška Vrátná, 31. Klára Minářová, 50. Kristýna Kellovská, 53. Gabriela Vaníčková, 60. Eliška Reischlová; rozhodčí: Daniel Bartošek - Michal Bartošek; vyloučení: 3:4; využití: 2:0; diváků: 89; zásahy brankářů: Lenka Remešová 10 - Daniela Kreisingerová 11; po třetinách: 4:3, 2:2, 4:3;
60:00
Počet střel ve 3. části domácí: 6, hosté: 6
60:00
Počet střel v zápase domácí: 20, hosté: 17
60:00
Komentář trenéra domácích (Jiří Starý) : Na góly poměrně bohatý zápas, divácky atraktivní, bohužel až moc do naší branky. Každopádně pro nás důležité tři body po velmi těžkém zápase. Díky soupeři i skvělým divákům.
60:00
Komentář trenéra hostů Tomáše Grigara: No dát osm gólů a prohrát zápas je strašné. Góly jsme si dneska dali naprosto sami. Co bylo dobré bylo to, že jsme hráli slušně v útoku, ale dětské chyby nás srazily ke dnu. Díky soupeři hodně štěstí do playoff a my jdeme makat.
60:00
59:59
Toto drama nakonec lépe končí pro domácí tým. Gratulujeme
59:35
Branku družstva K1 Florbal Židenice vstřelil Šárka Staňková bez asistence (10:8).
59:17
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil Eliška Reischlová, asistoval Hana Poláková (9:8).
59:17
Hra bez brankářky se vyplatila . Hosté dávají gol.
59:02
Ještě bude drama.
59:00
Timeout FbŠ Bohemians
59:00
Branku družstva K1 Florbal Židenice vstřelil Zuzana Hubáčková, asistoval Martina Indrová (9:7).
57:46
Hráčky Bohemky asi již nemají tolik sil a v hodně situacích jsou o krok pozadu. Mají toho plné brejle.
55:58
Branku družstva K1 Florbal Židenice vstřelil Natálie Janečková bez asistence (8:7).
55:58
Brankářka hostujícího týmu nezvládla výhoz a darovala tak Janečkové gól na zlatém podnose.
54:02
Filipová zklamala v zakončení a to hned dvakrát po sobě... hlavu vzhůru Evčo, příště to vyjde ;P
52:54
Hromové ticho v hale značí, že se šli diváci asi občerstvit.
52:53
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil Gabriela Vaníčková, asistoval Veronika Loudová (7:7).
52:23
Přesilovka hostí se moc nepovedla. Zbraně ale rozhodně neskládají.
50:15
Hvizd rozhodčího mi skoro vyrazil dech. To musela být pořádná sekera.
50:14
Vyloučen hráč Martina Indrová družstva K1 Florbal Židenice na 2 minuty za sekání.
50:06
Po krásném uvolnění trefuje Minářová pravý dolní růžek.
49:44
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil Kristýna Kellovská, asistoval Adéla Bočanová (7:6).
49:02
Hola hola .... Valhala volá. Vikingové by se měli od děvčat co učit.
46:34
Po přiklepnutí u mantinelu se prosazuje domácí Romančáková.
46:33
Branku družstva K1 Florbal Židenice vstřelil Lucie Romančáková, asistoval Kamila Pravcová (7:5).
45:59
Po krásném přečíslení Bohemky se míček zastavil na horní tyči.
44:02
Vrátná zkušeně vypíchla míček v nebezpečné situaci. Ta holčina se mi líbí ;)
41:23
Začína se nám to řezat.... tzn obě strany přitvrdily.
40:01
Třetí část začala ve stejném tempu jako skončila ta druhá. Máme se na co těšit ...
40:00
40:00
Počet střel ve 2. části domácí: 6,hosté: 6
40:00
39:23
Druhá část se chýlí ke konci a já se pomalu začínám těšit na pauzu.
37:17
Vyloučen hráč Andrea Dernerová družstva K1 Florbal Židenice na 2 minuty za blokování hokejky.
37:17
4 na 4 to tu ještě nebylo.
36:36
Vyloučen hráč Hana Poláková družstva FbŠ Bohemians na 2 minuty za sekání.
35:40
Branku družstva K1 Florbal Židenice vstřelil Martina Indrová, asistoval Jitka Drápalová (6:5).
35:40
Zblokovaná střela obloučkem přesně zapadla za vzdálenější tyč.
35:14
O zábavu teď není nouze.
32:53
Momentálně se dávají góly tak rychle, že to nestíhám sledovat.
32:46
Branku družstva K1 Florbal Židenice vstřelil Andrea Dernerová, asistoval Martina Valehrachová (5:5).
31:58
Přesilová hra domácích zatím střelbu nepřinesla.
30:46
Vyloučen hráč Kristýna Kellovská družstva FbŠ Bohemians na 2 minuty za nedovolené vrážení.
30:06
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil Klára Minářová, asistoval Gabriela Vaníčková (4:5).
29:45
Kulturní vložka: maskot spadl z tribuny, ale přežil.
28:47
zvoní tyč... cink cink
28:03
A máme opět srovnáno.
27:55
Fanoušci se začínají projevovat. Už bylo na čase.
26:12
Remešová lapila míček ...tzv na efekt.
23:57
Bohemka ostřeluje bránu domácích .....tyč
22:18
Vyloučen hráč Zuzana Hubáčková družstva K1 Florbal Židenice na 2 minuty za nedovolená vzdálenost.
21:30
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil Eliška Vrátná, asistoval Hana Poláková (4:4).
21:00
Eliška Vrátná nám na trestné poskytla exkluzivní rozhovor. Který raději nebudeme zveřejňovat
20:59
Druhé oslabení přestály hostující hráčky bez ztráty kytičky.
20:01
Druhá část právě začala, doufejme že se dočkáme minimálně dalších xyz gólů.
20:00
20:00
Počet střel v 1. části domácí: 8 ,hosté: 7
20:00
18:56
Vyloučen hráč Eliška Vrátná družstva FbŠ Bohemians na 2 minuty za nesportovní chování.
18:36
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil Hana Poláková, asistoval Adéla Bočanová (4:3).
18:02
Ze zametání holky přešly na vytírání a to především po soubojích v rohu hřiště.
17:54
Branku družstva K1 Florbal Židenice vstřelil Šárka Staňková, asistoval Andrea Dernerová (4:2).
17:54
Krásná střela mezi nohy hostující golmanky. Góol
14:52
Branku družstva K1 Florbal Židenice vstřelil Natálie Janečková, asistoval Jitka Drápalová (3:2).
14:52
"Jsou tu dvě!!!" Zaznělo v obraně Bohemky, než dostaly srovnávací gól. 3:3
14:12
Divácí jsou dnes nějak zamlklí, snad se to brzy zlepší.
12:22
Minela hostující golmanky zůstala nepotrestána.
11:25
11:25
Domácí družstvo využívá přesilovou hru. Indrová snižuje na rozdíl jediné branky.
10:07
Vyloučen hráč Gabriela Vaníčková družstva FbŠ Bohemians na 2 minuty za nedovolené vrážení.
10:07
Máme tady první vyloučení zápasu. Hostující hráčka si nedovoleně počánala ve svém obraném pásmu a poslala tak svůj tým fo oslabení.
08:30
08:30
Nekompromisní zakončení Polákové. Hosté jdou opět do vedení
08:12
Kreisingerová zásobuje svůj tým povedenými výhozy
08:03
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil Gabriela Vaníčková, asistoval Eliška Reischlová (1:1).
07:29
Kapitánka hostí Poláková v úniku nepředvedla zrovna povedené zakončení.
06:42
Tempo se začíná zvyšovat.
05:20
Míček proskotačil kolem brankoviště domácích... skóre se nemění
04:55
Obě družstva zatím hledají skulinku v obraně protivníka, zatím neúspěšně.
02:35
Zatím to spíš než florbal připomíná zametání podlahy, věřme však že se to brzy zlepší.
01:47
Po vlažném začátku nám během několika sekund padlo hned po jednom gólu na obou stranách.
01:42
Branku družstva K1 Florbal Židenice vstřelil Eva Nečasová, asistoval Šárka Staňková (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Daniel Bartošek a Michal Bartošek.
00:00
00:00
Line-up hostů FbŠ Bohemians: brankář: Daniela Kreisingerová; hráči v poli: Kristýna Kellovská, Eliška Vrátná, Adéla Bočanová, Hana Poláková, Anna Marešová
00:00
Line-up domácích K1 Florbal Židenice: brankář: Lenka Remešová; hráči v poli: Jitka Drápalová, Martina Valehrachová, Martina Indrová, Andrea Dernerová, Barbora Sedláčková
00:00
Dobrý den, vítáme vás u 19. kola florbalové extraligy žen mezi domácím týmem K1 Florbal Židenice a hostujícími FbŠ Bohemians.