2:2
4:0
- : -

Tatran Střešovice - K1 Florbal Židenice 6:2
33. Eliška Machková, 34. Denisa Billá, 41. Lucie Želízková, 45. Kateřina Seemannová, 48. Markéta Prontekerová, 52. Vendula Beránková - 30. Eva Urbášková, 33. Eva Nečasová; rozhodčí: Tomáš Kostinek - Martin Reichelt; vyloučení: 2:3; využití: 0:0; diváků: 83; zásahy brankářů: Eliška Drbalová 16 - Lenka Remešová 19; po třetinách: 0:0, 2:2, 4:0;
60:00
Střely po třetí třetině Tatran - 9, Židenice - 8.
60:00
Komentář trenérky hostí p. Prouzové: Dnešní zápas se lámal ve finální fázi, kterou jsme neřešili dobře, jediné, s čím můžeme být spokojeni, jsou ubráněná oslabení. Soupeři vyšel nástup do třetí třetiny, my na to nedokázali zareagovat. Z tohoto pohledu je porážka zasloužená.
60:00
Komentář trenéra domácích p. Michálka - Dnes jsme začali hrát až za stavu 0:2. Pomohl nám vstřelený gól, do té doby jsme nevyhráli žádný osobní souboj a propadali v obranné fázi. Naopak vstup do 3.třetiny nám vyšel a tím jsme zápas zlomili na naší stranu, Na konci to chtělo hru trochu uklidnit. Děkujeme soupeři za utkání a divákům za podporu.
60:00
59:34
Hostující hráčky se snaží najít mezeru v Tatranském bloku, ale vypadá to marně,
58:36
Vyloučen hráč Barbora Zabavská družstva Tatran Střešovice na 2 minuty za sekání.
57:37
Sedláčková z mezikruží napálila blokující hráčku.
56:48
Zabavská vyvezla míček po mantinelu, ale její nahrávka nenašla příjemce.
54:40
Staňková běžela ze strany na Drbalovou, Drbalová byla připravená a její střelu zneškodnila.
53:23
Pravcová proběhla středem, ale poté trefila připravený blok.
51:50
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil Vendula Beránková, asistoval Lucie Želízková (6:2).
51:50
Beránková se prosazuje přesnou střelou z dálky.
51:20
Hezká akce Tatranu. Kopecká sklepnula dlouhou nahrávku do středu na Želízkovou, ale ta jen napálila golmanku.
50:00
Kopecká lobíkem přehodila bránu a Beránková z první trefila bohužel jen do bloku.
49:14
Osamocená Janečková svou střelou nepřekonala Drbalovou.
47:42
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil Markéta Prontekerová bez asistence (5:2).
47:42
Prontekerová nám předvedla krásnou individuální akci, když se prokličkovala skrz tři obránkyně a poté sama zakončila gólem.
46:51
Pravcová z rohu brankoviště přestřelila bránu, ta střela jí vůbec nesedla.
46:12
Urbášková teď promarnila velkou šanci.
45:05
Nečasová oběhla bránu a poté z vytočení trefila blok.
44:13
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil Kateřina Seemannová, asistoval Markéta Prontekerová (4:2).
44:13
V rychlém brejku domácích byla Prontekerová se Seemanovou, druhá jmenovaná se trefila přesně na bližší tyč a navýšila tak vedení Tatranu.
43:35
Zabavská střílí tahem, ale bohužel trefila jen hráčku před sebou.
42:31
Na druhé straně to zkusila Pravcová, ale tu vychytala Drbalová.
41:55
Prontekerová ze středu trefuje pouze zadní mantinel.
40:14
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil Lucie Želízková, asistoval Vendula Beránková (3:2).
40:14
Želízková hned ze začátku třetiny trefuje přesně pod břevno a Tatran jde do vedení.
40:01
Úvodní buly třetí třetiny pro hosty.
40:00
40:00
Střely po druhé třetině Tatran - 6, Židenice 4.
40:00
39:06
Kopecká ve stoprocentní šanci neuspěla.
38:40
Ani hostím přesilovka nepomohla a stav je tak i na dále vyrovnaný.
36:49
Vyloučen hráč Markéta Prontekerová družstva Tatran Střešovice na 2 minuty za bránění ve hře.
36:02
Houžvičková skoro z půlky jen těsně přestřelila bránu hostí.
33:06
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil Denisa Billá, asistoval Eliška Machková (2:2).
33:06
Billá tečovala nahození Machové a máme zase vyrovnáno.
32:57
Střelu Staňkové vyrazila Drbalová helmou.
32:17
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil Eliška Machková, asistoval Markéta Prontekerová (1:2).
32:17
Machková z otočky trefuje přesně do šibenice.
32:05
Branku družstva K1 Florbal Židenice vstřelil Eva Nečasová, asistoval Zuzana Hubáčková (0:2).
32:05
Nečasová svým důrazem před bránou navyšuje vedení Židenic.
30:42
Houžvičková to zkusila z dálky a její střela jen těsně minula vzdálenější tyčku.
29:17
Branku družstva K1 Florbal Židenice vstřelil Eva Urbášková, asistoval Šárka Staňková (0:1).
29:17
Staňková vystihla rozehrávku domácích a v následném brejku předložila míček Urbáškové, která otevírá skóre dnešního zápasu.
28:35
Sedláčková se hnala za balónkem a nekoukala na cestu až narazila do Drbalové.
27:16
Urbášková v gólové šanci ze vzduchu přestřelila branku.
25:26
Kvasková trefila tyčku.
24:00
Střela Seemanové se od Urbáškové odráží za mantinel, rozehrávat bude Tatran.
23:20
Už třetí početní výhoda pro domácí, uvidíme jestli bude tentokrát úspěšná.
23:17
Vyloučen hráč Martina Indrová družstva K1 Florbal Židenice na 2 minuty za sekání.
22:22
Teď se Kopecká dobře vytočila do středu, ale její střela byla zablokována a ještě při tom zlomila hokejku.
20:32
Kopecká ve spolupráci se Želízkovou vybojovaly míček. Kopecká se natlačila do střely, ale Ramešová si připisuje další úspěšný zákrok.
20:03
I po druhém buly dokázal míček vybojovat Tatran.
20:00
20:00
Střely po první třetině Tatran - 10, Židenice - 6.
20:00
19:50
Teď ještě závěrečný tlak hostujících hráček, ale vypadá to, že už mají málo času.
17:37
I hráčky Židenic se dostávají do zajímavých pozic, ale Drbalová nám ukazuje proč je jedničkou Tatranu.
17:11
Prontekerová nejprve backhandem a poté ani forhandem nedokázala překonat Remešovou.
16:00
První lajna domácích dnes skvěle napadá.
14:23
Machková vybídla Seemanovou lehkou žabkou na brankoviště, ale i tentokrát byla hostující brankářka připravena.
11:36
Teď se Billá octla v dobré pozici, bohužel netrefila míček.
10:46
Billá z úhlu jen těsně minula bránu.
10:26
Vyloučen hráč Jitka Drápalová družstva K1 Florbal Židenice na 2 minuty za sekání.
08:14
Domácí si vytvořily několik dobrých akcí, bohužel ani jedna neskončila gólem.
06:34
Vyloučen hráč Lucie Romančáková družstva K1 Florbal Židenice na 2 minuty za blokování hokejky.
06:12
Teď tutovka pro Kopeckou, i ji dokázala zastavit Remešová.
05:49
Beránková proběhla mezi dvěma hráčkami, našla Želízkovou, ale tu vychytala Remešová.
03:35
Malecká vyvezla míček a nahrála Matěvosové, ale její střelu pokryla Remešová.
02:45
Kopecká vedla míček po mantinelu, bohužel upadla a tak akce končí.
01:19
Rychlý brejk Židenic, Janečková těsně přestřelila.
00:36
Seemanová od mantinelu netrefila bránu.
00:01
Úvodní buly pro tým domácích.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Tomáš Kostinek a Martin Reichelt.
00:00
00:00
Line-up hostů K1 Florbal Židenice: brankář: Lenka Remešová; hráči v poli: Jitka Drápalová, Martina Valehrachová, Martina Indrová, Andrea Dernerová, Barbora Sedláčková
00:00
Line-up domácích Tatran Střešovice: brankář: Eliška Drbalová; hráči v poli: Mariana Býčková, Vendula Beránková, Veronika Kopecká, Lucie Želízková, Barbora Zabavská