0:0
7:3
- : -

FBC ČPP OSTRAVA - Crazy girls FBC Liberec 11:4
5. Andrea Pastušková, 12. Andrea Pastušková, 15. Nela Kapcová, 18. Veronika Káčová, 44. Karin Vavrečková, 45. Kristína Hudáková, 54. Karin Vavrečková, 54. Tereza Voláková, 55. Nela Kapcová, 56. Alena Zuzaníková, 57. Veronika Káčová - 14. Natálie Hroudová, 43. Gabriela Horáková, 52. Monika Zikmundová, 54. Markéta Valešová; rozhodčí: Michal Prouza - Petr Rogowski; vyloučení: 2:2; využití: 1:1; diváků: 82; zásahy brankářů: Martina Schoupalová 11 - Kateřina Dlouhá 46; po třetinách: 4:1, 0:0, 7:3;
60:00
Střely ve 3. třetině: 27 - 6
60:00
Komentář trenéra domácích pana Jakuba Robenka: Pojali jsme celý týden trošičku jinak a hlavně jako investici do play-off. Pro Nás těžký zápas vzhledem k týdennímu programu a k věcem, které jsme si stanovili před zápasem. Na oko může zápas vypadat jako nepovedený, ale věřím, že díky tomu jaký jsme k němu zvolili přístup, Nám bude velkým přínosem do budocích zápasů.
60:00
Komentář trenéra hostí pana Tomáše Jakubíka: Dnes přijelo do Ostravy 11 statečných ale zdravě namotivovaných holek. Moc jim děkuji za přístup k zápasu. Krom pár pasáží jsme plnily to co jsme si řekli a v brance nás skvěle podržela Kačka za to jí díky. Teď hurá domů a za týden poslední kolo doma. Děkuji soupeřkám za zápas a přeji hodně štěstí do playoff. Skvělá atmosféra v ČPP aréně.
60:00
59:17
Domácí hrají v plném počtu.
59:00
Probíhá poslední minuta 3. třetiny.
58:04
Přesilovka se Liberci moc nedař, hráčky zatím nevystřelily.
57:17
Vyloučen hráč Kristína Hudáková družstva FBC ČPP OSTRAVA na 2 minuty za hrubost.
56:44
Branku družstva FBC ČPP OSTRAVA vstřelil Veronika Káčová, asistoval Nela Kapcová (11:4).
56:32
Ostrava už si drží míček na svých holích.
55:15
Branku družstva FBC ČPP OSTRAVA vstřelil Alena Zuzaníková, asistoval Kristína Hudáková (10:4).
55:15
Celý zápas nic a teď další gól.
54:40
Branku družstva FBC ČPP OSTRAVA vstřelil Nela Kapcová, asistoval Andrea Pastušková (9:4).
54:40
Dorážka Kapcové končí za zády Dlouhé.
53:55
Nyní se roztrhl pytel s góly.
53:54
Branku družstva FBC ČPP OSTRAVA vstřelil Tereza Voláková, asistoval Kristýna Pospíšilová (8:4).
53:43
Branku družstva Crazy girls FBC Liberec vstřelil Markéta Valešová, asistoval Monika Zikmundová (7:4).
53:33
Branku družstva FBC ČPP OSTRAVA vstřelil Karin Vavrečková, asistoval Veronika Káčová (7:3).
53:22
Liberec pod tlakem na vlastní polovině.
51:18
Branku družstva Crazy girls FBC Liberec vstřelil Monika Zikmundová bez asistence (6:3).
51:18
Zikmundová šikovně zakončila do růžku brány.
49:43
Vavrečková parádně vystřelila, Dlouhá se štěstím vyráží rukou.
48:02
Ostrava obléhá polovinu hostí.
46:38
Káčová vystřelila do prvního bloku před sebou.
45:34
Ostrava chytla slinu a konečně se rozehrála.
44:20
Branku družstva FBC ČPP OSTRAVA vstřelil Kristína Hudáková, asistoval Terezie Šešulková (6:2).
43:27
Branku družstva FBC ČPP OSTRAVA vstřelil Karin Vavrečková, asistoval Andrea Pastušková (5:2).
43:27
Ostrava rychle vrací úder.
42:37
Branku družstva Crazy girls FBC Liberec vstřelil Gabriela Horáková, asistoval Markéta Valešová (4:2).
41:54
Na míčku opět domácí hráčky, Dlouhá ale perfektně chytá.
40:29
Liberec kombinoval za bránou domácích, ale rychle o míček přišel.
37:53
Voláková střelila bombu, ale přímo do těla Dlouhé.
36:32
Hluché místo bez šancí a bez nápadu.
34:54
Šromotová odpálila míček, který se kutálel po brankové čáře.
33:21
Liberec získal míček, zkombinoval rychlý protiútok, nakonec však nebezpečí eliminovala Grossová.
31:55
Zajímavá střela Hroudové letí mimo bránu.
30:42
Brankářka hostí dokázala pokrýt i střelu Šešulkové.
29:18
Škopková vyslala svou střelu přímo do hrudi Dlouhé.
27:54
Ostrava pořád na míčku, ale ne a ne dát gól.
26:22
Dlouhá vytáhla super zákrok proti jedovatému pokusu Grossové.
25:01
Káčová dostala míček přímo před bránu, i přes velikou snahu se ji však míček za záda Dlouhé zasunout nepodařilo.
23:44
Šromotová rozeznívá tyč.
23:13
Liberec se dostal k míčku a kombinuje na útočné polovině.
21:48
Kapcová ve výhodné pozici na středu zamířila míček přímo do rukou Dlouhé.
17:49
Branku družstva FBC ČPP OSTRAVA vstřelil Veronika Káčová, asistoval Nela Škopková (4:1).
17:49
Střela Káčové končí za zády Dlouhé.
17:30
Vyloučen hráč Monika Zikmundová družstva Crazy girls FBC Liberec na 2 minuty za sekání.
17:06
Rozhodčí opět zvedají ruce, další výhoda pro Ostravu.
15:28
Samostatný únik Grossové končí střelou mimo bránu.
14:10
Branku družstva FBC ČPP OSTRAVA vstřelil Nela Kapcová, asistoval Karin Vavrečková (3:1).
14:10
Krásná akce domácích vede ke zvýšení gólového náskoku.
13:56
Branku družstva Crazy girls FBC Liberec vstřelil Natálie Hroudová, asistoval Aneta Foffová (2:1).
13:13
Vyloučen hráč Kristína Hudáková družstva FBC ČPP OSTRAVA na 2 minuty za hra na zemi.
13:02
Valešová nasadila Šešulkové krásné oléčka a řítí se směr brána domácích.
11:56
Branku družstva FBC ČPP OSTRAVA vstřelil Andrea Pastušková, asistoval Nela Škopková (2:0).
10:28
Holky z Ostravy jsou sice stále na míčku, avšak hra nemá žádný nápad.
09:03
Hosté hrají v plném počtu.
08:42
Ostravě se zatím přesilovka nedaří.
07:03
Vyloučen hráč Karolína Vlachová družstva Crazy girls FBC Liberec na 2 minuty za sekání.
06:12
Rozhodčí zvedají ruce, výhoda pro domácí.
05:23
Liberec se dostal na útočnou polovinu, ale k ohrožení brány zatím nedošlo.
04:24
04:01
Na míčku zatím jen Ostrava.
02:51
Pozemní střela Zuzaníkové zamířila přímo do bloku.
01:44
Škopková se snažila na Pastuškovou do prázdné brány, ale přihrávku eliminuje obránkyně Liberce.
00:19
Šešulková to zkusila příklepem, ale Dlouhá vyráží.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Michal Prouza a Petr Rogowski.
00:00
00:00
Line-up hostů Crazy girls FBC Liberec: brankář: Kateřina Dlouhá; hráči v poli: Aneta Foffová, Markéta Valešová, Markéta Rumlová, Monika Zikmundová, Natálie Hroudová
00:00
Line-up domácích FBC ČPP OSTRAVA: brankář: Martina Schoupalová; hráči v poli: Terezie Šešulková, Alena Zuzaníková, Kristína Hudáková, Viktória Grossová, Nikola Chalupová