1:2
1:0
- : -

KM automatik FBK Jičín - FbŠ Bohemians 3:5
14. Markéta Kosová, 23. Lucie Paulovičová, 45. Kristýna Bachmaierová - 1. Hana Poláková, 8. Adéla Bočanová, 10. Veronika Loudová, 21. Eliška Reischlová, 39. Natálie Bartošová; rozhodčí: David Bezucha - Michal Bezucha; vyloučení: 1:0; využití: 0:0; diváků: 79; zásahy brankářů: Veronika Samková 25 - Martina Lerchová 17; po třetinách: 1:3, 1:2, 1:0;
60:00
Poměr střel v poslední části hry: Jičín 8 - Bohemians 9.
60:00
Komentář trenérky domácích Markéty Kosové: Poslední zápasy se naše hra výrazně zlepšuje, výkonnost jde nahoru. Dnešní zápas byl výbornou přípravou na blížící se play down. Pevně věřím, že tam se nám všechnu dřinu podaří prodat. Děkujeme soupeři za hru.
60:00
Komentář trenéra hostí Tomáše Grigara: Dobrý vstup do zápasu, bohužel jsme se v každé třetině nevyvarovali chvilkovým výpadkům. Koncovku jsme zřejmě nechali v Praze, ale závěr zápasu jsme si pohlídali dobrou hrou na míčku. Díky holkám za dnešní výkon a my jedeme dál.
60:00
59:23
Ještě jedna šance pro Bohemku, ani teď jejich hráčky netrefují.
58:45
Reischlová v šanci před bránou přestřelila.
57:00
Zbývají tři minuty. Bohemka si vítězství zřejmě pohlídá.
55:00
Rozhodčí dnes hru hodně pouští. Snad se zápas dohraje bez zbytečného zranění.
52:26
Nádherná samostatná akce Bachmaierové. Padáček jen těsně přeletěl svůj cíl.
51:05
Jičín oslabení ustál. Hned vzápětí velká šance dua Kosová-Paulovičová.
50:30
Bohemka zatím v přesilovce nehraje úplně dobře.
50:02
Jičín sbírá cenné vteřinky na půlce hostí.
49:05
Vyloučen hráč Denisa Kalousková družstva KM automatik FBK Jičín na 2 minuty za hrubost.
48:10
Domácí se dostávají častěji do přečíslení, zatím se jim ho nedaří proměnit v gól.
46:33
Dvě obrovské šance, po jedné na každé straně. Se střelou Egrtové si poradila Lerchová, následně Samková vychytala Polákovou.
44:57
Branku družstva KM automatik FBK Jičín vstřelil Kristýna Bachmaierová, asistoval Šárka Smetáková (3:5).
44:57
Bachmaierová přesně umístěnou střelou nedala Lerchové šanci.
44:10
Obrovskou šanci Bohemky likviduje Samková.
43:00
Bachmaierová zaklesnutá s Polákovou u mantinelu. Ani jedna nechtěla souboj prohrát.
42:14
Kosová zatlačila a připravila šanci pro Kuželovou.
40:01
I závěrečnou část začíná na míčku hostující tým.
40:00
40:00
Poměr střel v druhé části hry: Jičín 6 - Bohemians 9.
40:00
39:48
Příkladná bojovnost Egrtové, která se z vlastní poloviny dostala až ke střele. Lerchová jí skórovat nepovolila.
38:38
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil Natálie Bartošová, asistoval Veronika Loudová (2:5).
38:38
K míčku, který vyrazila Samková před sebe, se jako první dostala Bartošová.
37:55
Za Samkovou zazvonila tyč. Následně oboustranné sekání na brankovišti. Rozhodčí situaci pouští.
36:15
Gól Kosové rozhodčí pro vysokou hůl neuznávají.
35:00
Výborný pressing trojice Paulovičová-Egrtová- Bachmaierová. Poslední jmenovaná se míčku zmocnila, ale její střela neměla potřebné parametry.
33:54
Tohle mohla být fatální chyba domácí obrany. Bohemka nabídnutou šancí pohrdla.
32:56
Vrátná si z jičínských hráček udělala trochu tréninkové kužílky, ale přihrávka se jí nepovedla.
31:30
Hráčky si nenechají metr hřiště zadarmo. I jejich slovník je dnes trochu peprnější.
29:45
Výborný blok Smetákové! Bohemka měla na hokejce další gól.
29:15
Samková dlouhým výhozem založila akci, ke střele se ale jičínské hráčky nakonec nedostaly.
27:00
Kosová to zkusila bekhendem, Lerchová zasahuje špičkou nohy.
26:22
Paulovičová se ocitla sama před Lerchovou, tentokrát pálí mimo.
25:05
Odražený míček přeplachtil branku domácích.
24:37
Smetáková zadovkou našla Bachmaierovou, ta pálí pouze do bloku.
22:37
Branku družstva KM automatik FBK Jičín vstřelil Lucie Paulovičová bez asistence (2:4).
22:37
Už to vypadalo, že Paulovičová prováhala čas ke střele, nakonec ale zamířila přímo do horního růžku.
22:10
Egrtová to nemyslela vůbec špatně, ale její přihrávka na Paulovičovou neprošla.
20:48
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil Eliška Reischlová, asistoval Gabriela Vaníčková (1:4).
20:48
Reischlová otřela svoji střelu o tyčku a otevírá skóre druhé třetiny.
20:29
Poláková krosovou přihrávku do gólové pozice promáchla.
20:01
Druhou třetinu začíná na míčku tým Bohemians.
20:00
20:00
Poměr střel v první části hry: Jičín 6 - Bohemians 12.
20:00
19:30
Paulovičová narušuje rozehrávku Bohemians. První třetina už se dohraje v poklidu.
17:17
Zásah Samkové. Reischlová dorážku před prázdnou brankou netrefila.
16:48
Poláková natáhla ke střele skoro na polovině. Branku Samkové netrefila.
15:50
Lerchová ani neví jakým způsobem lapila šanci Bachmaierové.
13:39
Branku družstva KM automatik FBK Jičín vstřelil Markéta Kosová, asistoval Denisa Kalousková (1:3).
13:39
V posledních utkáních velmi aktivní Kosová otevírá skóre na straně domácích, propálila Lerchovou a snižuje na dvoubrankový rozdíl.
12:50
Bachmaierová zkoušela prostrčit na Paulovičovou, ta její úmysl nepřečetla. Následně za Lerchovou zazvonila tyč.
11:08
Bočanová opět dostala spoustu prostoru před domácí brankou. Samková zasahuje.
10:16
Zajímavá střela Kosové. Lerchová měla prázdný výhled.
09:07
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil Veronika Loudová, asistoval Adéla Bočanová (0:3).
09:07
Poláková střílí třetí gól Bohemky, při snaze o bránění se navíc zranila domácí Růžičková.
07:02
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil Adéla Bočanová, asistoval Kristýna Kellovská (0:2).
07:02
Bohemka zvládla uzavřít domácí tým do zámku a Bočanová zvyšuje.
04:55
Volný úder Bohemky z brankoviště zablokovala dobře postavená zeď.
03:45
Dobrá akce domácí pětky, Bachmaierová střílí mimo.
02:22
Nedorozumění v domácí obraně a hrozilo to druhým gólem.
01:40
Domácí se snaží oklepat z úvodního šoku. Dlouhá natáhla ke střele z větší vzdálenosti.
00:14
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil Hana Poláková, asistoval Veronika Loudová (0:1).
00:14
Tak to je rychlý úvod. Bočanová jen nahodila směrem na Samkovou, k míčku se dostala Poláková a prostrčila míček do domácí branky.
00:01
Úvodní buly utkání pro tým Bohemians.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou David Bezucha a Michal Bezucha.
00:00
00:00
Line-up hostů FbŠ Bohemians: brankář: Martina Lerchová; hráči v poli: Veronika Loudová, Eliška Vrátná, Adéla Bočanová, Hana Poláková, Anna Marešová
00:00
Line-up domácích KM automatik FBK Jičín: brankář: Veronika Samková; hráči v poli: Lucie Růžičková, Adéla Dlouhá, Magda Fejfarová, Zuzana Svobodová, Markéta Kosová