1:5
1:6
- : -

Panthers Praha - 1. SC TEMPISH Vítkovice 3:15
16. Veronika Zittová, 24. Anežka Slaná, 52. Lucie Šindelářová - 2. Barbora Husková, 5. Denisa Ferenčíková, 12. Denisa Ferenčíková, 14. Denisa Ferenčíková, 22. Dominika Buczek, 25. Denisa Ferenčíková, 33. Andrea Šidlová, 35. Dominika Buczek, 39. Dominika Buczek, 44. Michaela Kubečková, 47. Kamila Paloncyová, 52. Kamila Paloncyová, 53. Lucie Cholinská, 59. Denisa Ferenčíková, 59. Barbora Husková; rozhodčí: Jan Drška - Jiří Meisner; vyloučení: 1:4; využití: 1:0; diváků: 54; zásahy brankářů: Kristýna Horňáková 15 - Petra Klečková 11; po třetinách: 1:4, 1:5, 1:6;
60:00
Střely ve 3. třetině : Panthers 3 - Vítkovice 11
60:00
Střely celkem: Panthers 14 - Vítkovice 30
60:00
Komentář trenéra hostí (Tomáš Martiník) 1/2: Přijeli jsme si sem pro dvě vítězství, ty máme, takže spokojenost. Zvlášť s tím druhým, vítězstvím v základní části, maximální spokojenost a splnění dílčího cíle. Jinak dnešní zápas byl celkově takový nemastný neslaný, chybělo mu tempo a atmosféra. Z naší strany slušná produktivita a poctivé do obrany.
60:00
Komentář trenéra hostí (Tomáš Martiník) 2/2: Za týden prestižní generálka na playoff a potom už nová soutěž, znovu od nuly a s jasnými cíli. Díky soupeřkám za zápas.
60:00
Komentář trenéra domácích (Pavel Skazko): Vítkovice ve všem lepší a naprosto zasloužená výhra. My jsme dnes bohužel nepředvedli ani zdaleka to na co máme. Rozhodne se příští týden. Díky soupeřkám za zápas.
60:00
59:00
Probíhá poslední minuta třetí třetiny.
58:48
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Barbora Husková, asistoval Eliška Planková (3:15).
58:04
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Denisa Ferenčíková, asistoval Ivana Šupáková (3:14).
58:04
Ferenčíková přidává svůj pátý gól v tomto utkání.
57:00
Probíhají poslední minuty utkání.
56:29
Střela Žbankové bohužel nesedla.
55:20
Panthers kombinují, kombinují, ale zatím bez gólu.
54:57
Vyloučen hráč Zuzanna Krzywak družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice na 2 minuty za sekání.
53:40
Střela Panthers byla zblokovaná.
52:30
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Lucie Cholinská, asistoval Sára Seevaldová (3:13).
51:34
Branku družstva Panthers Praha vstřelil Lucie Šindelářová, asistoval Anežka Slaná (3:12).
51:34
Rozehrávka z rohu, rychlý signál a gól domácích.
51:05
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Kamila Paloncyová, asistoval Ivana Šupáková (2:12).
51:05
Střela od modré a Vítkovice navyšují vedení.
50:20
Skvělá střela, ale ještě lepší zákrok gólmanky Vítkovic.
47:50
Horňaková chytá a hned vyhazuje. Vznikla z toho nebezpečná akce, kterou si úžasně pohlídala gólmanka hostí.
46:36
Nebezpečná akce Vítkovic, domácí ji ale skvěle zvládly.
46:00
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Kamila Paloncyová, asistoval Denisa Ferenčíková (2:11).
45:43
Timeout Panthers Praha
43:29
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Michaela Kubečková, asistoval Kamila Paloncyová (2:10).
43:29
Rychlá kombinace a Vítkovice navyšují na dvojciferný počet gólů.
38:48
Vyloučen hráč Martina Kleinová družstva Panthers Praha na 2 minuty za nedovolené vrážení.
38:09
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Dominika Buczek, asistoval Eliška Planková (2:9).
38:09
Z brejkové situace nádherně uklízí Buczek míček do branky.
37:49
Střela za střelou, ale žádná nenašla cíl.
37:13
Vyloučen hráč Jana Trošková družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice na 2 minuty za bránění ve hře.
36:49
Brejková akce Vítkovic míjí branku o centimetry.
34:52
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Dominika Buczek, asistoval Kamila Paloncyová (2:8).
34:52
Další pěkný gól hostí, tentokrát poté, co si Buczek rychle narazila s Paloncyovou a překonala Horňákovou střelou nad rameno.
32:57
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Andrea Šidlová, asistoval Ivana Šupáková (2:7).
32:57
Panterky nebyly ve svém pásmu dostatečně důrazné a inkasují posedmé.
32:05
Lochmannová po nádherné akci netrefuje klec.
31:21
Šancí není už moc k vidění. Hraje se hlavně ve středním pásmu.
29:56
Vítkovice obléhají branku domácích.
27:11
Panterky teď na chvíli zamkly svého soupeře na jejich polovině.
26:05
Bekhendový pokus Tůmové končí v rohu.
24:56
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Denisa Ferenčíková, asistoval Zuzanna Krzywak (2:6).
24:56
Po chybce domácí obrany dostala Ferenčíková nabito na střed a dává svůj čtvrtý dnešní gól.
24:20
Dalekonosná střela Vítkovic končí v bloku.
23:03
Branku družstva Panthers Praha vstřelil Anežka Slaná, asistoval Nela Havlíková (2:5).
23:03
Krásná kombinace do prázdné brány znamená snížení.
21:23
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Dominika Buczek, asistoval Barbora Husková (1:5).
15:51
Branku družstva Panthers Praha vstřelil Veronika Zittová bez asistence (1:4).
15:51
Nádherná pumelice. Zittová snižuje.
15:16
Vyloučen hráč Lucie Theimerová družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice na 2 minuty za blokování hokejky.
15:09
Nádherný zákrok gólmanky hostí.
14:18
Šance Panthers skončila v síti za brankou.
14:04
Vyloučen hráč Kamila Paloncyová družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice na 2 minuty za sekání.
13:39
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Denisa Ferenčíková, asistoval Michaela Kubečková (0:4).
13:39
Brejk :-)))
12:59
Po dlouhé době jsme viděli šanci Panthers
11:47
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Denisa Ferenčíková bez asistence (0:3).
11:47
Brejky zatím vévodí Vítkovicím. Přidávají další branku.
10:56
Třetí vítkovický brejk táhla Cholinská, jejíž střela končí v náručí podavačů balonů za bránou.
10:32
Krňoulová vzala souboj o balonek hezky od podlahy, z níž se po hvizdu píšťalky i zvedá.
09:09
Na opačné straně míjí odkrytou branku Ferenčíková.
08:33
Hezký pokus Havlíkové končí na hrudi hostující brankářky!
06:54
Hraje se bez větších šancí, sledujeme spíš urputný boj.
04:46
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Denisa Ferenčíková, asistoval Kamila Paloncyová (0:2).
04:46
Další brejk, tentokrát do vinglu...
04:35
Viplerová si došla pro taktický faul a střídá, následnou ránu Kleinové vytáhla Klečková.
03:21
Střela i na druhé straně, po dobré práci Lochmannové pálila ze strany Žbánková, Klečková pozorná.
02:23
První zákrok domácí gólmanky, ránu Kubečkové pod břevno vytáhla rukou do rohu.
01:20
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Barbora Husková bez asistence (0:1).
01:20
Po oťukávací první minutě přišel hostující brejk a Husková ranou k tyči otevřel skóre.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jan Drška a Jiří Meisner.
00:00
00:00
Line-up hostů 1. SC TEMPISH Vítkovice: brankář: Petra Klečková; hráči v poli: Ivana Šupáková, Michaela Kubečková, Kamila Paloncyová, Zuzanna Krzywak, Denisa Ferenčíková
00:00
Line-up domácích Panthers Praha: brankář: Kristýna Horňáková; hráči v poli: Anežka Slaná, Veronika Zittová, Martina Kleinová, Dominika Tůmová, Nela Havlíková