3:2
1:0
- : -

FbŠ Bohemians - Ivanti Tigers Jižní Město 4:3
22. Adéla Bočanová, 28. Eliška Reischlová, 35. Hana Poláková, 54. Adéla Bočanová - 15. Kateřina Kovaříková, 22. Nikol Pekárková, 27. Eliška Vrátná; rozhodčí: Kateřina Hátlová - Lenka Jansová; vyloučení: 2:2; využití: 1:0; diváků: 125; zásahy brankářů: Daniela Kreisingerová 24 - Lucie Špačková 14; po třetinách: 0:1, 3:2, 1:0;
60:00
Střely ve třetí třetině : Bohemians - 8 ; Tigers - 7.
60:00
Komentář trenéra hostí (Lukáš Netrefa): Po taktické stránce většina zápasu dobře odehraná, škoda jen, že jsme vše nedokázali udržet po celý zápas.
60:00
Komentář trenéra domácích (Tomáš Grigar): Od nás celkem slušné utkání, kde jsme si to vítězství vydřeli dobrou organizací naší hry. Děkuji soupeři za hezký zápas a holkám za předvedený výkon.
60:00
59:40
Timeout Ivanti Tigers Jižní Město
59:40
Míček letí do outu a rozehrávat budou Bohemians, Tigers si berou oddechový čas a pokouší se ještě něco vymyslet během zbývajících dvaceti sekund.
59:00
Tigers se dostávají k míčku a pouští se do hry bez brankáře.
57:40
Hosté zvládli svoje oslabení a hrají v plném počtu.
57:23
Domácí dvakrát střílí, v obou případech do boční sítě branky.
57:07
Bohemians jsou trpěliví na balónku a nenechají si na něj sáhnout.
55:40
Vyloučen hráč Eliška Trojánková družstva Ivanti Tigers Jižní Město na 2 minuty za sekání.
55:40
Tigers se dopouští faulu ve svém rohu a Bohemka bude hrát početní výhodu.
54:19
Hosté mají další standartní z druhé strany hřiště, ale Bohemians opět dobře brání a balónek končí v rohu.
54:00
Tigers se dostávají ke standartní situaci, ale Bohemka dobře brání a blokuje jejich střelu.
53:00
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil Adéla Bočanová, asistoval Hana Poláková (4:3).
53:00
Domácí se dostávají do přečíslení dva na jednoho a Adéla Bočanová dobře přečetla hru a střílí další branku.
50:59
Bohemka opět nasazuje větší tempo a ze střely trefuje pouze horní tyč branky a po nezdařené dorážce posílá míček do outu.
50:34
Bohemians se trefují z dorážky do branky, ale při dorážce seknou golmanku do ruky a gól neplatí.
50:20
Adéla Bočanová zkusila jet stejný nájezd jako předtím, ale golmanka Tigers balonónek vyráží.
50:19
Trestné střílení družstva FbŠ Bohemians neproměnil Adéla Bočanová.
50:19
Tigers se dopouští přestupku a Domácí pojedou znovu nájezd.
49:01
Domácí získávají míček a snaží se co nejdéle zdržet hru než půjdou do plného počtu.
47:07
Vyloučen hráč Andrea Plavcová družstva FbŠ Bohemians na 2 minuty za sekání.
46:37
Bohemka fauluje a bude vyloučená , Tigers berou míček a pokouší se zůstat v početní výhodě co nejdéle před písknutím.
46:01
Tigers si také vytvářejí šanci, ale narozdíl od domácích netrefují míček a ne branku.
45:22
Bohemians se dostávají do šance dva na nula ale přestřelují prázdnou branku.
41:27
Před chvíli jsme mohli vidět útočné šance s dorážkami od obou týmů.
40:01
Tigers opět vyhrávají buly.
40:00
40:00
Střely v druhé třetině : Bohemians - 15 ; Tigers - 8.
40:00
39:59
Po velkém tlaku domácích si můžou Tigers oddechnout, protože končí druhá třetina.
38:49
Tigers rozehrávají míček z rohu a posilají ho na střed kde střílí, ale Daniela Kreisingerová ho s přehledem chytá do ruky.
34:58
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil Hana Poláková, asistoval Veronika Loudová (3:3).
34:58
Hana Poláková si po souboje u mantinelu bere míček, probíhá si dvě hráčky a zakončuje do levého horního rohu branky.
33:19
Vyloučen hráč Iveta Hyršlová družstva Ivanti Tigers Jižní Město na 2 minuty za vysoká hokejka.
33:19
Iveta Hyršlová bere dvakrát po sobě míček vysokou hokejkou, poprvé je to v úrovni pasu a je pískán faul, ale podruhé už na úrovni hlavy a dostává za to dvě minuty.
31:24
Tigers jsou nedůrazní ve své obraně a dovolují Bohemce zakončit, střela ale míří nad horní tyč a jde do outu.
29:48
Bohemka jde do šance, ale míček je zašlápnutý a bohužel pro domácí musí být hra přerušena.
27:05
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil Eliška Reischlová bez asistence (2:3).
27:05
Domácí si po inkasovaném gólu vytváří šanci, kterou proměňují a snižují brankový rozdíl.
26:38
Vlastní branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil Eliška Vrátná (1:3).
26:38
Bohemians se dostávají do útoku a střílí, ale míjí branku a posílají Tigers do protiútoku, jenže Eliška Vrátná při blokování přihrávky omylem sklepla míček do branky a dává si vlastní gól.
24:55
Nyní můžeme vidět tlak na obou polovinách, oba týmy se snaží proměnit své šance a dostávají se do útočných prostorů.
21:55
Branku družstva Ivanti Tigers Jižní Město vstřelil Nikol Pekárková, asistoval Dominika Steinbachová (1:2).
21:55
Netrvá dlouho a Bohemians ztrácí míček na své polovině, hosté si berou míček pod kontrolu a posílají svůj tým opět do vedení.
21:22
Adéla Bočanová si hravě poradila s golmankou Tigers a backhendovou stranou hole střílí gól.
21:21
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil Adéla Bočanová z trestného střílení (1:1).
21:21
Z malého brankoviště hostí byl vytažený míček vysokou hokejkou a Bohemians pojedou nájezd.
21:05
Začátkem třetiny byl nyní vidět větší tlak ze strany domácích.
20:01
Úvodní buly druhé třetiny vyhrávají opět Tigers.
20:00
20:00
Střely po první třetině : Bohemians - 2 ; Tigers - 5.
20:00
18:00
Tigers se dostávají ke standartní situaci a Natálie Balková střílí, ale po střele špatně došlápla a zdravotník je nucen zasáhnout.
17:42
Bohemka si vytváří šance, ale hosté vždy zaženou domácí k mantinelu a znemožní jim střílet.
15:37
Další šance Tigers konči po faulu v brance a rozhodčí gól neuznávají.
14:00
Branku družstva Ivanti Tigers Jižní Město vstřelil Kateřina Kovaříková, asistoval Natálie Balková (0:1).
14:00
Hosté se díky své aktivitě dostávají na útočnou polovinu a nádherně tečují gól do branky domácích.
13:13
Standartní situace domácích končí překombinovaným útokem od Tigers.
11:08
Na hřišti vidíme snahu obou týmů dostat se do střeleckého prostoru, avšak téměř každý pokus končí zblokovaný na půlce nebo v rohu.
09:00
Střelu domácích z půlky zachytává golmanka Tigers.
06:52
Bohemians si vytvořili první útočnou šanci, ale bez gólu.
05:22
Domácí zvládli své oslabení dobře a opět hrají v plném počtu.
03:22
Vyloučen hráč Eliška Reischlová družstva FbŠ Bohemians na 2 minuty za sekání.
03:22
Bohemka se dopouští faulu na polovině hřiště a umožňuje hostím hrát početní výhodu.
00:40
Hosté si v první minutě vytvářejí 4 útočné šance se zakončením.
00:01
Úvodní buly zápasu vyhravají Tigers.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Kateřina Hátlová a Lenka Jansová.
00:00
00:00
Line-up hostů Ivanti Tigers Jižní Město: brankář: Lucie Špačková; hráči v poli: Kristýna Vejvodová, Nikol Pekárková, Iveta Hyršlová, Vanda Šnajberková, Dominika Steinbachová
00:00
Line-up domácích FbŠ Bohemians: brankář: Daniela Kreisingerová; hráči v poli: Veronika Loudová, Eliška Vrátná, Adéla Bočanová, Hana Poláková, Gabriela Vaníčková