2:0
1:2
- : -

Tatran Střešovice - KM automatik FBK Jičín 5:2
5. Veronika Kopecká, 14. Lucie Želízková, 30. Veronika Kopecká, 35. Denisa Billá, 48. Barbora Zabavská - 45. Nikola Kuchařová, 57. Kristýna Bachmaierová; rozhodčí: David Kytler - Tomáš Sommer; vyloučení: 1:2; využití: 1:0; diváků: 70; zásahy brankářů: Eliška Drbalová 14 - Marcela Velzelová 27; po třetinách: 2:0, 2:0, 1:2;
60:00
Střely po 3. třetině: domácí - 12, hosté - 6.
60:00
Komentář trenérky hostů Paulovičové: "Zápas, který odpovídal poslednímu zápasu základní části. Náš výkon lehce nemastný, neslaný. Do příštího týdne snad vypilujeme detaily na pro nás nejdůležitější část. Soupeři přejeme houdně štěstí."
60:00
Komentář trenéra domácích Marka Michálka: Mám radost že jsme se soupeři dnes vyrovnali v důrazu, s čím máme občas problémy. Byly pasáže hry, kdy jsme velmi dobře kombinovali a vytvářeli si střelecké příležitosti. Celkově musím holky za tuto základní část pochválit. Je u nich vidět velký posun a moc se těšíme na playoff, kde se pokusíme potrápit některého z favoritů. Soupeři děkujeme za zápas.
60:00
59:16
Vyloučen hráč Šárka Smetáková družstva KM automatik FBK Jičín na 2 minuty za hrubost.
58:30
Hra se nyní odehrává na polovině domácích, avšak ani jeden z týmů si míček dlouho neudrží pod kontrolou.
56:41
Branku družstva KM automatik FBK Jičín vstřelil Kristýna Bachmaierová, asistoval Nikola Kuchařová (5:2).
56:40
První střela Bachmaierové se odráží od florbalky soupeřky, druhá střela už však letí do branky.
55:49
Seemannová a další střela - tentokrát trefuje břevno.
55:02
Kopecká ze středu na Seemannovou, která trefuje Velzelovou.
54:01
Bystrianská před brankou doráží - Velzelová však svůj tým podržela.
53:02
Kosová a šance pro Jičín - bohužel míček letí mimo.
52:25
Krásná spolupráce mezi Vachuškovou, Kopeckou a Želízkovou - tentokrát bohužel bez gólu.
50:25
Hosté opět ztrácí míček na polovině, dlouhá nahrávka na Seemannovou - situaci zachraňuje až Velzelová v přesunu.
49:46
Prontekerová si nejprve libovou kličku obhodila protihráčku a ještě jde do střely, která letí mimo branku, míček je však stále ve hře.
49:05
Hostující hráčky na míčku, ten však ztrácí při přechodu do útoku.
48:49
Býčková a její střela z výběhu letí těsně nad.
47:19
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil Barbora Zabavská, asistoval Karolína Vachušková (5:1).
47:18
Vachušková a její přesná přihrávka, kterou našla nabíhající Zabavskou, jenž míček s lehkostí doťukla do branky.
44:57
Branku družstva KM automatik FBK Jičín vstřelil Nikola Kuchařová bez asistence (4:1).
44:56
Kuchařová posouvá míček přes Maleckou, situace 2 na 1. Kuchařová volí střelu a neomylně se trefuje do rohu.
43:37
Zcela volná Houžvičková dostává přihrávku, ovšem míček jí nesedl a vysoko přestřeluje.
43:07
Býčková získává míček ve středním pásmu a střílí - bohužel však do bloku.
42:28
Želízková zachytává přihrávku hostů a ihned střílí.
40:16
Hra se ihned přesouvá k brance hostů, kde se snaží prosadit nejprve Vachušková, potom Zabavská a nakonec i Býčková.
40:01
Buly pro domácí.
40:00
40:00
Střely po 2. třetině: domácí - 9, hosté - 2.
40:00
39:00
V posledních chvílích 2. třetiny jakoby hráčky Jičína chytly druhý dech a tvoří si do mnoho šancí.
36:40
Tatran je sice na útočné polovině, ale ke střele se hráčkám dostat nedaří díky pevně sevřené obraně.
34:43
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil Denisa Billá, asistoval Barbora Zabavská (4:0).
34:42
Přesná přihrávka na připravenou Billou, která se trefuje s naprostým klidem.
34:22
Billá na rohu brankoviště dostává přihrávku, po které jen těsně míjí branku.
33:38
Vyloučen hráč Nikola Kuchařová družstva KM automatik FBK Jičín na 2 minuty za blokování hokejky.
33:31
Machková a hezká střela do horního rohu - Velzelová zachraňuje situaci.
32:41
Bachmaierová i z nepříjemné přihrávky a v zády k bráně střílí a jen těsně se netrefuje mezi tři tyče.
31:33
Drbalová a její dlouhý výhoz na Kvaskovou, ta byla bohužel ihned oloupena Kalouskovou.
29:07
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil Veronika Kopecká, asistoval Lucie Želízková (3:0).
29:06
Krásná souhra domácích - Želízková před brankou nahrává na volnou Kopeckou a ta s klidem posílá do zcela odkryté brány.
28:06
Drbalová si dneska dobře postavila branku - míček se po prudké střele naštěstí pro domácí odráží od tyčky pryč.
26:21
Velzelová teď chytá nebezpečnou střelu od Vachuškové.
24:35
Domácí se konečně rozehrály a Prontekerová je u další velké šance, když střílí ze středu.
23:50
Tatran a situace 2 na 1. Bohužel Vachušková přestřeluje.
23:15
Druhá třetina nám zatím nepřinesla větší šanci, snad se to brzy změní.
22:00
Jičín sice na míčku, ale nedaří se mu dostat na útočnou polovinu.
20:01
20:00
20:00
Střely po 1. třetině: domácí - 11, hosté - 8.
20:00
19:36
Sehraná standardka Kvaskové a Nádeníkové končí nebezpečnou střelou.
18:04
Domácí se rychle přesouvají na útočnou polovinu a Kopecká je u další velké šance.
17:33
Nepříjemný pád Malecké, vypadá to však, že je v pořádku.
17:27
Bachmaierová a její prudká střela ze středu, kterou včas zblokovala Kvasková.
13:15
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil Lucie Želízková, asistoval Karolína Vachušková (2:0).
13:14
Vachušková svou střelou nejprve označkovala bližší tyč, míček se odráží před branku, kde pohotová Želízková poslala míček do branky.
12:55
Domácí sice v oslabení, ale na míčku.
12:10
Jičín si vypracoval šanci, nicméně Drbalová získává míček pod svoji kontrolu.
11:29
Vyloučen hráč Kateřina Seemannová družstva Tatran Střešovice na 2 minuty za špatné střídání.
10:38
Kvasková dostává přihrávku na střed, zpracovává míček a střílí. Míček se však odráží od hráčky před brankou.
09:05
Smetáková posílá dlouhou nahrávku vzduchem a hostující hráčky díky ní daly Drbalové pořádně zabrat svým důrazem.
07:13
Prontekerová dostává přihrávku po mantinelu a jde sama na branku, míří na bližší tyč. Bohužel trefuje branku pouze z vnější strany.
04:32
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil Veronika Kopecká, asistoval Karolína Vachušková (1:0).
04:31
Se skákavým míčkem si Kopecká snadno poradila a svým gólem otvírá dnešní skóre.
04:20
Drbalová s obrovskou dávkou štěstí vyráží míček z brankoviště.
04:15
Bachmaierová a bomba ze středu.
03:30
Strejcová a Mrázková jdou dvě na jednu. Velmi nadějná akce ztroskotala na finální přihrávce "do prázdné".
03:06
Machková a střela z poloviny byla velmi nebezpečná.
02:23
Zabavská na míčku a jde do střely i přes tři florbalky, míček však míjí branku.
00:42
Rozehra hostů v rohu sice končí střelou z výběhu, ovšem Drbalová vyráží a ani z nastalého zmatku před brankou gól nepadl.
00:01
Úvodní buly získává tým domácích.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou David Kytler a Tomáš Sommer.
00:00
00:00
Line-up hostů KM automatik FBK Jičín: brankář: Marcela Velzelová; hráči v poli: Lucie Růžičková, Sára Čelišová, Markéta Kosová, Magda Fejfarová, Zuzana Svobodová
00:00
Line-up domácích Tatran Střešovice: brankář: Eliška Drbalová; hráči v poli: Mariana Býčková, Barbora Zabavská, Karolína Vachušková, Veronika Kopecká, Lucie Želízková
00:00
Vážení diváci, vítám vás u dnešního zápasu, kterým oba týmy uzavřou základní část. Přeji příjemnou zábavu,