5:2
2:1
- : -

1. SC TEMPISH Vítkovice - FBC ČPP OSTRAVA 8:4
4. Barbora Husková, 22. Dominika Buczek, 23. Zuzanna Krzywak, 30. Michaela Kubečková, 31. Sára Seevaldová, 40. Zuzanna Krzywak, 52. Denisa Ferenčíková, 52. Dominika Buczek - 12. Michaela Mlejnková, 23. Paulína Hudáková, 35. Kristína Hudáková, 44. Denisa Kotzurová; rozhodčí: Martin Petřík - Tomáš Podlesný; vyloučení: 1:0; využití: 0:0; diváků: 267; zásahy brankářů: Nikola Příleská 19 - Veronika Tomšová 31; po třetinách: 1:1, 5:2, 2:1;
60:00
Střely ve 3. třetině 8:8, celkem 39:23
60:00
Nejlepší hráčky: Vítkovice - 77 Krzywak, FBC Ostrava - 10 Kotzurová
60:00
Vyjádření trenéra FBC, Jakuba Robenka: Dneska slabota. Byli jsme horší ve všech činnostech a ztrát jsme udělali jako v okresním přeboru. Hra v šesti jen dokumentovala obraz celého utkání a my bychom si dneska nepřihráli ani kdyby Nás na hřišti bylo 8. 3.místo je zasloužená realita základní části nicméně od soboty se začíná na novo. Těšíme se
60:00
Komentář trenéra domácích Tomáše Martiníka: Dvě třetiny jsme hráli velmi dobře , do útoku i do obrany. Hromada šancí, tlak v útočném pásmu, dobrý pohyb hráček i míčku. Chvilkové polevení herní disciplíny na začátku třetí třetiny, naštěstí jsme se srovnali, gólově odpověděli a zápas dotáhli do vítězného konce. Super razítko na základní část a teď s chutí do práce. Děkujeme soupeřkám za kvalitní zápas.
60:00
59:58
Na výsledek utkání to ale nemá žádný vliv a domácí berou všechny 3 body a oplácejí svému dnešnímu soupeři jedinou porážku v základní části.
58:56
Ještě několik zběsilých šancí na obou stranách
57:06
Krzywak předložila Ferenčíkové před prázdnou. Míček končí vedle, načež se kapitánka domácích sama ohodnotila slovem na "P"
55:32
FBC v šesti. Tak se to možná otočí vícekrát..
54:02
FBC v pěti.
51:58
FBC v šesti.
51:53
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Dominika Buczek, asistoval Eliška Planková (8:4).
51:53
Tak to mě fakt po..., Buča trefí tři tyčky a pak skóruje tak, že ji trefí do nohy nahození Plankové. Ale i tak to chodí..
51:43
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Denisa Ferenčíková, asistoval Michaela Kubečková (7:4).
51:43
Brejk Vítkovic a Kubečková předkládá Ferenčíkové před poloodkrytou kasu..
51:08
Kostrbatá rozehrávka domácích ale míček teď doslova vyběhala Janka Trošková
49:31
Tlak FBCčka je přerušený hrou vysokou.
49:02
Novotná z první někam mezi chlapy, čekající na svůj zápas.
48:08
Příleská parádně vyčapala K. Hudákovou.
45:40
Buča utekla v oslabení a pak něco cinklo, tyčka, břevno nebo spojnice.. Dneska její třetí, minimálně..
43:48
Vyloučen hráč Barbora Husková družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice na 2 minuty za sekání.
43:48
Tak nevím, no.. Husa sice hasila brejk hostí ale hrála míček..
43:10
Branku družstva FBC ČPP OSTRAVA vstřelil Denisa Kotzurová, asistoval Paulína Hudáková (6:4).
39:40
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Zuzanna Krzywak, asistoval Denisa Ferenčíková (6:3).
39:40
Ferenčíková vzduchem na Krzywak a ta volejem do sítě, Ucházející akce..
39:13
Wtf..?? Jasný faul Buči na středu (dvojka..?) a pak dvojnásobná závora na Kubečkovou a nic..
37:54
Až na krátké úseky si utkání udržuje fakt vysoké tempo, i florbalovou kvalitu.
35:26
Teď už jsem srážku polského expresu Zuzy Krzywak s kapitánkou FBC Vavrečkovou viděl. Hůř to odnesla hostující hráčka.
35:00
Utkání sleduje 267 diváků
34:27
Branku družstva FBC ČPP OSTRAVA vstřelil Kristína Hudáková z trestného střílení (5:3).
31:27
Jestli si hosté řekli, jak bránit, tak buď hráčky neposlouchaly, nebo si to řekli blbě. FBC teď se štěstím přežilo další tři tutovky.
30:09
Timeout FBC ČPP OSTRAVA
30:09
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Sára Seevaldová, asistoval Jana Trošková (5:2).
30:09
Gólově se prosazuje i Seevaldová a to je důvod pro time out FBC
29:28
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Michaela Kubečková, asistoval Zuzanna Krzywak (4:2).
29:28
Hned následuje fofrbrejk na druhé straně a gól Kubečkové
29:24
Po pár vteřinách totéž. Kapcová hledá Káčovou ale míček včas bere Paloncyová
28:54
Po kombinaci se dostala sama před branku P. Hudáková ale odněkud se objevila Planková a zachraňuje.
27:14
Někdo se asi z někým srazil a někdo je ošetřován. Víc nejde vidět..
25:53
Grossová to zkusila mezi dvě hráčky domácích ale dopadla jako SMER ve volbách.
23:02
Hned po buly další velká šance Vítek
22:51
22:51
Dobře rozehranou standardku Vítkovic posílá do sítě Krzywak
22:17
Branku družstva FBC ČPP OSTRAVA vstřelil Paulína Hudáková, asistoval Michaela Mlejnková (2:2).
22:17
P. Hudáková z otočky práskla do míčku a ten končí v pravém horním rohu.
21:42
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Dominika Buczek, asistoval Barbora Husková (2:1).
21:42
Buča se zase zvládla nějak dostat sama před Tomšovou a po kličce na bekhend i uspět!
19:46
Vavrečková v nouzi golfově odpaluje pryč.
18:05
Příleská na druhé straně stejně proti Káčové.
17:12
Ke střele se dostala Trošková a Tomšová vytáhla další zákrok.
14:57
Výborná práce Šupákové na středu a jednička domácích už kouzlí za kasou FBC
13:41
Spolupráce Seevaldové s Theimerovou a bekhend mimo.
11:28
Branku družstva FBC ČPP OSTRAVA vstřelil Michaela Mlejnková, asistoval Denisa Kotzurová (1:1).