1:2
- : -
TJ Turnov

TJ Turnov - FC Bučis Team 7:9
13. Emil Hejduk, 17. Štěpán Čuda, 28. Tomáš Vitásek, 29. Jan Grmolec, 32. Štěpán Matěcha, 35. Štěpán Matěcha, 56. Pavel Sekyra - 6. Jakub Vondruška, 11. Jakub Vondruška, 20. Jakub Švelbl, 21. Jakub Černý, 24. Jakub Vondruška, 24. Jan Wald, 37. Matyáš Kalina, 52. Matyáš Kalina, 52. Tomáš Filip; rozhodčí: Luděk Franc - Václav Patera; vyloučení: 5:1; využití: 1:3; diváků: 46; zásahy brankářů: Lukáš Ščurko 17 - Marek Galajda 12; po třetinách: 2:3, 4:4, 1:2;
60:00
Komentář trenéra hostů Jana Zahalky: Další náročný zápas, který jsme si zkomplikovali ztrátou koncentrace a zbytečnými chybami za stavu 6:2 v druhé třetině. Soupeř má rozhodně svoji útočnou kvalitu a dokázal nás vždy potrestat. Těší týmový výkon a nasazení, celkem povedená hra v útoku a hra v přesilové hře. Do obrany máme rozhodně na čem pracovat, děkujeme soupeři za kvalitní zápas.
60:00
Komentář trenéra domácích, Antonína Palatínuse: Soupeř hraje velmi dobře a dneska jsme asi podruhé v sezóně ztratili body s týmem, který byl v zápase skutečně lepší a přehrával nás. I přesto nakonec mrzí především směšná vyloučení, která ve výsledku přihrála soupeři tři body. Musíme zamakat a urvat bodíky jindy. Díky divákům za podporu.
60:00
58:48
Turnov zatím nemůže najít recept na obranu Bučisu.
57:41
Švitorka málem ztečoval Vitáskovo nahození do branky!
57:22
Timeout TJ Turnov
57:22
Turnov to zkusí v šesti!
57:15
Čuda v takovém poloúniku zkoušel střelu mezi betony, ale neuspěl.
55:02
Branku družstva TJ Turnov vstřelil Pavel Sekyra, asistoval Štěpán Matěcha (7:9).
55:02
Tak jsme se konečně dočkali! Sekyra se dostal k dorážce a snižuje!
52:55
To co se nyní událo v hale v Turnově, to nejde stíhat.
51:57
Branku družstva FC Bučis Team vstřelil Tomáš Filip, asistoval Michal Soukup (6:9).
51:57
A Bučis jdou do trháku, to může být kritický moment zápasu, ale také nemusí jak už jsme byli dnes svědky.
51:07
Branku družstva FC Bučis Team vstřelil Matyáš Kalina, asistoval Jakub Černý (6:8).
51:07
Po úspěšném oslabení se při velmi krátkém signalizovaném vyloučení prosazuje Kalina.
50:03
Nejprve jsme byli svědky velmi výživné kulturní vložky od našich zdravotníků, kdy jeden z nich byl zasažen míčkem do hlavy a ten druhý se z toho složil smíchy, stejně jako pak my z něj tady na časomíře.
49:01
Vyloučen hráč Tomáš Vitásek družstva TJ Turnov na 2 minuty za sekání.
48:25
Černý se snažil před Ščurkem jen lehce tečovat nahození od Kaliny, ale ztečoval ho mimo.
46:13
Ščurko si připsal skvělý zákrok, kdy sebejistě jen chytl prudkou střelu do pravé ruky. Odměnnou mu byl výrázný potlesk od diváků.
45:55
Vitásek neměl moc kudy vyslat svůj projektil, tak ho poslal mimo branku.
45:03
M. Hejduk čelil přečíslení 2 na 1, postavil se tak aby kryl přihrávku, ale zároveň byl schopen zblokovat i střelu, tak také učinil. Skvěle odvedená práce Marťo.
42:43
Ščurko tváří v tvář proti Pavlíčkovi úspěšnější.
40:56
A znovu skvěle zblokovaná přihrávka A. Palatínusem.
40:34
A. Palatínus skvěle zabránil průnikové přihrávce.
40:01
Ve druhé třetině se toho událo tolik, že těžko říct, co nás může čekat v té poslední.
40:00
40:00
39:59
Střely ve druhé třetině: TJ Turnov 7 FC Bučis Team - 7
38:14
A další infarktový moment. Opět podobná situace jako před chvílí. Stav zůstává i nadále stejný - 6:7
37:21
Černý s Vondruškou šli sami dva na jednoho, první zmiňovaný vybídl toho druhého, kterému sjela střela a vznikla z toho dokonalá přihrávka na Černého, který ale míjí branku Ščurka. Míček se odrazil od zadního mantinelu a Vondruška se snažil dostal míček podél tyče, ovšem trefil jen tyč.
36:05
36:05
Přesilové hry jsou zkrátka specialitou Bučis. Využívají dnes již třetí přesilovou hru a berou si zpět své vedení.
34:19
Branku družstva TJ Turnov vstřelil Štěpán Matěcha z trestného střílení (6:6).
34:19
Nájezd pro Turnov!!
34:19
Matěcha si sám vybojoval nájezd a sám ho také proměňuje. Střelou k tyči nedal Galajdovi šanci. Turnov smazal čtyřbrankovou ztrátu a je opět na koni.
34:08
Vyloučen hráč Emil Hejduk družstva TJ Turnov na 2 minuty za nesportovní chování.
31:45
Branku družstva TJ Turnov vstřelil Štěpán Matěcha, asistoval Vojtěch Palatínus (5:6).
31:45
Před chvilkou sice Matěcha pohrdl nabídkou od V. Palatínuse, ale ten mu to namazal znovu jak babička vnukovi rohlík k snídani a domácí kapitán už tentokrát zavěsil.
29:40
Turnov opět hrozí z brejku. V dobré pozici se ocitl Matěcha, ale dostal míček trochu za sebe a míjí branku soupeře.
28:22
Branku družstva TJ Turnov vstřelil Jan Grmolec bez asistence (4:6).
28:22
Domácí jsou zpět v zápase. Grmolec si vzal na polovině míček, udělal pár krok a vypustil petardu.
27:03
Branku družstva TJ Turnov vstřelil Tomáš Vitásek, asistoval Pavel Sekyra (3:6).
27:03
Vitásek přeci jenom prostřeluje střelou pod víko.
25:27
Vyloučen hráč Šimon Pavlíček družstva FC Bučis Team na 2 minuty za špatné střídání.
25:27
Teď si rozhodčí počíhali na hostující celek.
23:34
Branku družstva FC Bučis Team vstřelil Jan Wald bez asistence (2:6).
23:34
Netrvalo dlouho a Wald si vybojoval míček a počkal si až se mu Ščurko položí na zem.
23:23
Branku družstva FC Bučis Team vstřelil Jakub Vondruška, asistoval Adam Drastich (2:5).
23:23
Vondruška sice musel vzít do rukou jinou hůl, ale i s ní je tu jako doma a kompletuje hattrick.
20:50
Branku družstva FC Bučis Team vstřelil Jakub Černý, asistoval Matyáš Kalina (2:4).
20:50
Je to ale Černý, který nedává Ščurkovi šanci a zakončuje do odkryté branky.
20:01
Začala nám druhá třetina. Bučis po první třetině sice vedou o jeden gól, ale vše se může změnit.
20:00
20:00
19:59
Střely v první třetině: TJ Turnov - 6 FC Bučis Team - 12
19:00
Branku družstva FC Bučis Team vstřelil Jakub Švelbl, asistoval Antonín Šiška (2:3).
19:00
Po nenápadné akci vrací Švelbl vedení svému týmu. Šiška ho vybídl takovým nahozením a Švelbl trefil zády k brance ze vzduchu, Ščurko se jen ohlédl.
17:44
Hausmann skvěle zastavil unikajícího Černého.
16:16
Branku družstva TJ Turnov vstřelil Štěpán Čuda, asistoval Jan Hausmann (2:2).
16:16
Zápas se vrací do stavu, ve kterém začal akorát s tím, že Turnov je na koni.
14:33
Vondruška zlomil svou střelku.
13:05
Vyloučen hráč Vojtěch Hejduk družstva TJ Turnov na 2 minuty za sekání.
13:05
Co Turnov dnes trápí jsou zatím zbytečné fauly. Čeká nás další přesilová hra hostů, kteří zatím využili obě předchozí.
12:51
Branku družstva TJ Turnov vstřelil Emil Hejduk, asistoval Štěpán Čuda (1:2).
12:51
Špičkovej odskok od E. Hejduka, který zakončoval do zcela odkryté branky.
12:03
Vitásek skvělým obranným zákrokem zabránil dalšímu nebezpečí.
10:17
Branku družstva FC Bučis Team vstřelil Jakub Vondruška, asistoval Jakub Černý (0:2).
10:17
Opět skvěle odbráněná první minuta, ale pak Bučis předvedli krásnou akci u které stál na konci opět Vondruška.
09:11
Matěcha to trošku přehnal s agresí a málem poslal svůj tým do tří.
08:47
Vyloučen hráč Vojtěch Hrůza družstva TJ Turnov na 2 minuty za nesportovní chování.
08:47
Turnovským se nezdál odpískaný faul a Hrůza zřejmě prohodil k rozhodčím nějaké nevhodné slůvko a uvidíme další přesilovou hru hostů.
05:58
05:58
Celou minutu Turnov skvěle bránil, Sekyra zblokoval 2 střely, Matěcha jednou vyvezl, Ščurko předvedl skvělý zákrok, V. Palatínus skvěle operoval na hrotu. Ale toto vše bylo Turnovu prd platné, při další zblokované střele Sekyrou se míček opět odrazil k Vondruškovi, který takovou nepovedenou střelou překonává Ščurka.
04:52
Vyloučen hráč Daniel Korych družstva TJ Turnov na 2 minuty za nedovolené vrážení.
03:54
Ščurko si připisuje svůj první úspěšný zákrok za Turnov.
03:13
Matěcha ztečoval nebezpečnou střelu mimo a výrazně pomohl Ščurkovi.
01:13
Nejmladší z Hejduků vybojoval míček na útočné polovině pro svůj tým. Turnov zakládá svou první útočnou akci.
00:01
Úvodní buly zápasu pro Bučis.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Luděk Franc a Václav Patera.
00:00
00:00
Line-up hostů FC Bučis Team: brankář: Marek Galajda; hráči v poli: Adam Drastich, Matyáš Kalina, Jakub Vondruška, Šimon Pavlíček, Jakub Černý
00:00
Line-up domácích TJ Turnov: brankář: Lukáš Ščurko; hráči v poli: Antonín Palatínus, Emil Hejduk, Štěpán Matěcha, Tomáš Vitásek, Pavel Sekyra
00:00
Vítám vás u on-line přenosu, utkání začíná v 20.00
00:00
Vítám všechny florbalové fanoušky, dnes nás čeká utkání 16. kola Národní ligy mužů - západ. Představí se nám domácí TJ Turnov a hostující FC Bučis Team.
00:00
V prvním vzájemném zápase byli úspěšnější hosté, kteří na své palubovce zvítězili poměrem 9:4.
00:00
Dnes se nám v brance domácích představí čerstvá posila, Lukáš Ščurko, který přichází na hostování až z daleké Plzně jako reakce na odchod Jana Krále zpět do Liberce. Ščurko bude tvořit brankářskou dvojici společně s turnovskou dlouholetou oporou - Jardou Švecem.