5:3
1:7
0:1

Florbal TJ Kobylisy - Wizards DDM Praha 10 11:12p
2. Dalibor Michálek, 6. Michal Starostka, 16. Jan Hrdlička, 19. Matouš Neužil, 20. Antonín Semerád, 31. Antonín Semerád, 32. Jan Hrdlička, 37. Ondřej Kočí, 37. Matouš Neužil, 40. Jan Hrdlička, 50. Ondřej Filip - 4. Jan Svoboda, 21. Ondřej Kudrnáč, 32. Martin Lazárek, 40. Karel Smutný, 45. Petr Krob, 50. Martin Lazárek, 51. Jan Heller, 52. Jakub Novák, 53. Jakub Novák, 57. Karel Smutný, 59. Jiří Šrámek, 62. Karel Smutný; rozhodčí: Tomáš Sommer - Michal Taufmann; vyloučení: 3:2; využití: 1:3; diváků: 37; zásahy brankářů: Ondřej Kudrnáč 38 - Lukáš Vávra 21, Vít Svojše 10; po třetinách: 5:1, 5:3, 1:7, 0:1;
65:01
Komentář trenéra domácích Ondřeje Kočího: "První dvě třetiny jsme odehráli tak, jak jsme chtěli, a dovolím si tvrdit, že jsme byli lepším týmem. Ve třetí jsme odešli ve všech činnostech, svým nedůrazem a chybami jsme soupeři utkání darovali. Pokud chceme bodovat, musíme se držet výkonu ze začátku zápasu. Děkujeme soupeři za utkání."
65:00
Komentář vedoucího týmu hostů Adama Čechoviče: "První dvě třetiny představovaly facku, kterou celý náš tým potřeboval. Ve třetí třetině jsme začali od nuly, každý se soustředil sám na sebe a svůj výkon, což nakonec pomohlo k obratu. Je to něco, od čeho se musíme odrazit a přistupovat takhle ke každému utkání. Děkujeme soupeřům za krásný zápas.
61:17
61:17
Branku družstva Wizards DDM Praha 10 vstřelil Karel Smutný, asistoval Martin Lazárek (11:12).
60:00
60:00
Střely na branku - domácí 10, hosté 26
60:00
59:55
Tak se možná dočkáme obratu srovnatelného se semifinále ženského MS...
58:31
Branku družstva Wizards DDM Praha 10 vstřelil Jiří Šrámek z trestného střílení (11:11).
58:31
A máme srovnáno
56:55
Vyloučen hráč Tomáš Kindl družstva Florbal TJ Kobylisy na 2 minuty za sekání.
56:30
Branku družstva Wizards DDM Praha 10 vstřelil Karel Smutný, asistoval Jiří Šrámek (11:10).
56:30
Standardka hostů a z šestigólového vedení je jednogólové...
52:21
Branku družstva Wizards DDM Praha 10 vstřelil Jakub Novák, asistoval Karel Smutný (11:9).
52:21
Domácí úplně přestali hrát a hosté toho využívají
51:41
51:41
Hosté využívají
51:21
Vyloučen hráč Michal Starostka družstva Florbal TJ Kobylisy na 2 minuty za zdržování hry.
50:20
Branku družstva Wizards DDM Praha 10 vstřelil Jan Heller, asistoval Jiří Šrámek (11:7).
50:20
A už je to jen o čtyři
49:56
Branku družstva Wizards DDM Praha 10 vstřelil Martin Lazárek, asistoval Petr Krob (11:6).
49:56
Hosté se ovšem nevzdávají a kontrují
49:43
Branku družstva Florbal TJ Kobylisy vstřelil Ondřej Filip bez asistence (11:5).
44:12
Branku družstva Wizards DDM Praha 10 vstřelil Petr Krob, asistoval Martin Dušek (10:5).
39:20
Branku družstva Florbal TJ Kobylisy vstřelil Jan Hrdlička, asistoval Matouš Neužil (10:4).
39:20
Desítka završena po dalších čtyřech vteřinách
39:16
39:16
Využito po třech vteřinách...
39:13
Vyloučen hráč Matouš Neužil družstva Florbal TJ Kobylisy na 2 minuty za vysoká hokejka.
37:05
Vyloučen hráč Karel Smutný družstva Wizards DDM Praha 10 na 2 minuty za zdržování hry.
36:28
Branku družstva Florbal TJ Kobylisy vstřelil Matouš Neužil, asistoval Šimon Paldus (9:3).
36:28
Tak to je jízda!
36:16
Branku družstva Florbal TJ Kobylisy vstřelil Ondřej Kočí, asistoval Tomáš Kindl (8:3).
36:16
A využito!
35:45
Vyloučen hráč Jakub Novák družstva Wizards DDM Praha 10 na 2 minuty za sekání.