1:0
0:3
- : -

SK Florbal Benešov - FAT PIPE Traverza Mukařov 3:5
10. Marek Vachoušek, 19. Marek Garreis, 27. Petr Tůma - 6. Ivan Pergler, 18. Adam Vejrych, 47. Martin Fenik, 52. Jan Fiala, 60. Tomáš Fait; rozhodčí: Lukáš Ležák - Martin Ležák; vyloučení: 3:3; využití: 0:0; diváků: 40; zásahy brankářů: Lukáš Brož 38 - Josef Bína 30; po třetinách: 2:2, 1:0, 0:3;
60:00
Střely po třetí třetině: 11:17
60:00
Komentář trenéra domácích: Výborně rozehrané utkání, které jsme nedokázali dotáhnout do vítězného konce, díky naší špatné koncovce. Děkujeme skvělým fanouškům a všem v hale.
60:00
Komentář trenéra hostí: Těžký zápas, utrápená výhra, tří bodů si vážíme. Děkujeme soupeři a pořadatelům.
60:00
59:54
Branku družstva FAT PIPE Traverza Mukařov vstřelil Tomáš Fait, asistoval Petr Heřmanský (3:5).
59:27
Timeout SK Florbal Benešov
58:33
Lukáš přestřelil.
56:34
Hra se začíná vyostřovat, atmosféru pozitivně ladí fanoušci Benešova.
54:50
Vorel trefuje masku Bína
51:48
tuto střelu neměl ani Brož.
51:47
Branku družstva FAT PIPE Traverza Mukařov vstřelil Jan Fiala, asistoval Ivan Pergler (3:4).
49:31
Vyloučen hráč Marek Vachoušek družstva SK Florbal Benešov na 2 minuty za hrubost.
49:31
Vyloučen hráč Petr Heřmanský družstva FAT PIPE Traverza Mukařov na 2 minuty za hrubost.
48:25
Garreis v šanci! Bohužel přestřelil.
48:20
Právě nad benešovskou bránou stáli všichni svatí!
46:30
Traverza si z Benešova udělala kuželky, rychlost a přesné nahrávky zapříčinily dorovnání skóre.
46:28
Branku družstva FAT PIPE Traverza Mukařov vstřelil Martin Fenik, asistoval Ivan Pergler (3:3).
44:50
Brož se rozhodl trochu okořenit situaci a zažongloval si před vlastní bránou.
38:54
Vyloučen hráč Ivan Pergler družstva FAT PIPE Traverza Mukařov na 2 minuty za držení.
36:28
Síly jsou na obou stranách téměř vyrovnané.
34:22
Trestné střílení družstva SK Florbal Benešov neproměnil Petr Tůma.
31:20
Brož opět podržel Benešov před inkasovaným gólem.
26:33
Tůma klasicky vymetl bránu.
26:32
Branku družstva SK Florbal Benešov vstřelil Petr Tůma, asistoval Ladislav Vorel (3:2).
24:50
Karty se obrátily a i Benešov má možnost zahrát si přesilovku.
24:27
Vyloučen hráč Tomáš Vaculík družstva FAT PIPE Traverza Mukařov na 2 minuty za hrubost.
22:50
Vyloučen hráč David Lukáš družstva SK Florbal Benešov na 2 minuty za držení.
22:50
Další oslabení pro Benešov, uvidíme zda-li ho zvládnou s takovým výsledkem jako první.
21:01
Benešov opět vstoupil aktivně do druhé třetiny.
18:12
Branku družstva SK Florbal Benešov vstřelil Marek Garreis, asistoval David Lukáš (2:2).
17:19
Branku družstva FAT PIPE Traverza Mukařov vstřelil Adam Vejrych, asistoval Petr Heřmanský (1:2).
12:59
Vaculíkovi zvoní tyč!
11:33
Vyloučen hráč Petr Vachtl družstva SK Florbal Benešov na 2 minuty za sekání.
11:33
Tým hostí čeká přesilová hra, uvidíme zda využijí možnosti snadněji změnit stav.
09:13
Branku družstva SK Florbal Benešov vstřelil Marek Vachoušek, asistoval Ladislav Vorel (1:1).
09:13
Vachoušek pokoupal brankáře hostí a dorovnává skóre.
05:02
Branku družstva FAT PIPE Traverza Mukařov vstřelil Ivan Pergler, asistoval Ondřej Kalát (0:1).
05:02
Kalát posílá balón okolo tyče na připraveného Perglera, který otevírá dnešní zápas.
03:00
Kalát v možnosti dorazit před Brožovou bránou, ale Brož byl pohotovější.
02:10
Benešov je zatím ve 100% držení balónu.
00:15
Krásná souhra ze strany domácích, byla zakončena Garreisovým pokusem.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Lukáš Ležák a Martin Ležák.
00:00
00:00
Line-up hostů FAT PIPE Traverza Mukařov: brankář: Josef Bína; hráči v poli: Jan Fiala, Marek Deutsch, Ondřej Kalát, Martin Fenik, Ivan Pergler
00:00
Line-up domácích SK Florbal Benešov: brankář: Lukáš Brož; hráči v poli: Albert Půlpán, David Lukáš, Miloš Vojtíšek, Marek Garreis, Petr Tůma