0:1
3:3
1:0

Florbal Primátor Náchod - Florbal TJ Kobylisy 7:6p
11. Aleš Kaválek, 17. Václav Grulich, 18. Vojtěch Bureš, 49. Vojtěch Bureš, 52. Václav Grulich, 54. Václav Grulich, 63. Vojtěch Bureš - 7. Matouš Neužil, 16. Jan Hrdlička, 29. Jan Hrdlička, 50. Jakub Zíka, 54. Matouš Neužil, 59. Tomáš Kindl; rozhodčí: David Bezucha - Michal Bezucha; vyloučení: 4:1; využití: 1:2; diváků: 56; zásahy brankářů: Vlastimil Skalický 32 - Marek Paleček 18; po třetinách: 3:2, 0:1, 3:3, 1:0;
62:08
65:00
Střely v prodloužení: Náchod 2, Kobylisy 1
65:00
Střely celkem: Náchod 24, Kobylisy 38
65:00
Komentář trenéra domácích (Tomáš Třešňák): Bohužel dnes ztracený bod. Přizpůsobili jsme se soupeři, který vůbec nechtěl hrát, musíme se z těchto zápasů poučit a lépe je zvládat. Třetí třetinu komentovat nebudu, dopadla úplně stejně, jako v zápase s Benešovem. Děkuji fanouškům za podporu.
65:00
Komentář trenéra hostů (Ondřej Kočí): Vyrovnané utkání, které bylo spíše bojovné, než že by oplývalo florbalovou krásou. Utkání rozhodla naše neschopnost dát ve hře 4 na 3 gól. Děkuji soupeři za utkání.
62:08
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil Vojtěch Bureš bez asistence (7:6).
62:07
Bureš trefil prázdnou branku přes celé hřiště a rozhoduje zápas!!!
58:52
Branku družstva Florbal TJ Kobylisy vstřelil Tomáš Kindl, asistoval Matouš Neužil (6:6).
58:16
Vyloučen hráč Marek Svoboda družstva Florbal Primátor Náchod na 2 minuty za sekání.
56:55
Velmi vypjatá atmosféra
55:57
Skalický opět drží svůj tým
53:58
Už se nám to tu zase začínají všichni hádat - trenéři, hráči, pořadatelé, všichni s rozhodčím
53:15
Grulich dává hattrick!!
53:14
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil Václav Grulich bez asistence (6:5).
53:02
Po sporně proměněném nájezdu je skóre opět vyrovnané
53:01
Branku družstva Florbal TJ Kobylisy vstřelil Matouš Neužil z trestného střílení (5:5).
51:47
Náchod ubránil přesilovku a navíc ještě vstřelil gól!
51:44
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil Václav Grulich, asistoval Marek Svoboda (5:4).
50:40
Skalický opět famózní!
49:47
Vyloučen hráč Lukáš Slabý družstva Florbal Primátor Náchod na 2 minuty za nedovolené vrážení.
49:10
Hosté využívají odložené vyloučení a srovnávájí
49:09
Branku družstva Florbal TJ Kobylisy vstřelil Jakub Zíka, asistoval Matouš Neužil (4:4).
48:13
Bureš využil náchodskou přesilovku!
48:12
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil Vojtěch Bureš, asistoval Václav Grulich (4:3).
46:56
Po velmi dlouhém odloženém vyloučení si také Náchod zahraje přesilovou hru
46:55
Vyloučen hráč Tomáš Kindl družstva Florbal TJ Kobylisy na 2 minuty za sekání.
33:34
Vyloučen hráč Aleš Kaválek družstva Florbal Primátor Náchod na 2 minuty za blokování hokejky.
33:13
Hosté rozehrávali z rohu, ale náchodští v pohodě ubránili
31:58
Hosté kombinují na vlastní polovině
30:00
Dnešní utkání sleduje 56 diváků! Děkujeme!
28:29
Hosté využili přesilovou hru a už je srovnáno
28:28
Branku družstva Florbal TJ Kobylisy vstřelil Jan Hrdlička, asistoval Jakub Zíka (3:3).
27:40
Po části zápasu, kde se toho moc nedělo, je tu první vyloučení zápasu, dvojku si odsedí kapitán domácích Vlček
27:39
Vyloučen hráč Jiří Vlček družstva Florbal Primátor Náchod na 2 minuty za bránění ve hře.
17:48
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil Vojtěch Bureš, asistoval Aleš Kaválek (3:2).
16:59
Po individuální akci Grulicha je skóre opět vyrovnané
16:58
15:32
Hned po rozehrávce musel Skalický zasahovat
15:20
Branku družstva Florbal TJ Kobylisy vstřelil Jan Hrdlička, asistoval Filip Janeba (1:2).