4:1
2:1
- : -

Panthers Praha - SK Florbal Benešov 9:5
9. Jiří Krůšek, 10. David Kolář, 15. Jakub Rybka, 27. David Kolář, 28. Lukáš Pokorný, 33. Jan Waldhauser, 38. David Kolář, 41. Petr Škoda, 51. Jiří Krůšek - 11. Ladislav Vorel, 11. Ladislav Vorel, 16. Ladislav Vorel, 26. Vojtěch Pavlíček, 52. Petr Tůma; rozhodčí: Tomáš Kapr - Michal Tichý; vyloučení: 0:3; využití: 3:0; diváků: 50; zásahy brankářů: Martin Hruška 17 - Lukáš Brož 24; po třetinách: 3:3, 4:1, 2:1;
60:00
Střely na branku ve třetí třetině: Panthers - 11; Benešov - 7
60:00
Komentář trenéra hostů Tomáše Mareše: "V oslabené sestavě se nám opět nepovedlo vyhrát, fanouškům děkujeme za náštěvu a soupeři gratulujeme k vítězství."
60:00
Komentář trenéra domácích Ladislava Hrmy: "Na začátku utkání jsme byli ještě v Litvínově a hráli bez radosti ze hry. V průběhu zápasu jsme se probudili a už to bylo to, co umíme. Jsem rád, že jsme mohli během zápasu protočit všech 18 hráčů. Velmi důležité tři body, které jsme potřebovali. Děkujeme soupeřům za utkání a přejeme hodně štěstí do konce sezóny."
60:00
59:41
Timeout Panthers Praha
59:41
Domácí si berou oddechový čas a zkusí si rozehrávku se šesti hráči v poli.
59:23
Marhefka teď v obrovské šanci trefil nohu skákajícího Brože.
58:08
Benšov teď ze dvou slibných pozic nedokázal Hrušku překonat.
57:41
Panteři se z tlaku vymanili a hraje se vyrovnaný zápas.
55:29
Ptáčník opouští hřiště se zlomenou holí a smutným výrazem ve tváři.
55:19
Tým hostí stupňuje tlak na své útočné polovině.
53:09
Diváci teď mohli vidět spektakulární zákrok Hrušky proti skvěle mířené střele.
51:48
Branku družstva SK Florbal Benešov vstřelil Petr Tůma, asistoval Ladislav Vorel (9:5).
51:48
Hosté vzápětí z úniku snižují a rozhodně to dneska ještě nezabalili.
50:44
Branku družstva Panthers Praha vstřelil Jiří Krůšek, asistoval Jan Waldhauser (9:4).
50:44
Waldhauser našel z rohu Krůška, který z těžké pozice překonal Brože, který si na míček sáhl, ale gólu zabránit nedokázal.
49:00
Vyloučen hráč David Lukáš družstva SK Florbal Benešov na 2 minuty za bránění ve hře.
49:00
Z několika ostrých soubojů si rozhodčí vybrali ten nejtvrdší a kapitán hostů si musí odsedět dvě minuty na trestné lavici.
47:21
Jsme svědky napínavého zápasu, ze kterého se těžko předává svědectví.
47:06
Protiútok domácích nedopadl podle jejich představ.
45:15
Hra se vyrovnává a hraje se ve velkém tempu.
42:40
Hosté mají v této třetině o trochu více ze hry a snaží se vytěžit ze svého tlaku co nejvíc.
40:51
Branku družstva Panthers Praha vstřelil Petr Škoda, asistoval Lukáš Tomeš (8:4).
40:51
Na opačné straně však prázdnou bránou nepohrdl Škoda.
40:08
Hosté vyhráli buly a po rozborce domácí obrany trefují tyč!
40:00
40:00
Střely na branku ve druhé třetině: Panthers - 7; Benešov - 6
40:00
39:59
Panteři odchází do šatny s třígolovým náskokem. Dokáží ho udržet i v poslední hrací části?
39:53
Závěr periody opět nepřinesl gól.
37:38
Branku družstva Panthers Praha vstřelil David Kolář, asistoval Patrik Míka (7:4).
37:38
Kolář teď nevystřelil z první, ale zkušeně si počkal, až dráhou střely proletí Brož, a pak zavěsil.
37:30
Hra se začíná vyostřovat.
36:50
Domácím se teď daří dostat hosty pod tlak.
35:29
Domácí teď po delší době dokázali podržet balon na svých holích a vytvořit příležitost ke skórování.
32:19
Branku družstva Panthers Praha vstřelil Jan Waldhauser, asistoval Marco Lombino (6:4).
32:19
Krásná akce Waldhausera a Lombina. Druhý jmenovaný vrátil Waldhauserovi přihrávku z rohu a ten zakončil nekompromisně pod nohu.
27:14
Branku družstva Panthers Praha vstřelil Lukáš Pokorný, asistoval Martin Kalous (5:4).
27:14
Skvěle rozehraná standardní situace a Pokorný vrací vedení zpět na stranu domácích.
26:04
26:04
Přesilovky domácím dnes jdou a je opět vyrovnáno. V předbrankovém prostoru dostal příliš mnoho prostoru Kolář.
25:53
Vyloučen hráč Miloš Vojtíšek družstva SK Florbal Benešov na 2 minuty za bránění ve hře.
25:53
Kolbl si nedal pozor na tvrdou hru Vojtíška a skončil na zemi. Rozhodčí situaci oceňují menším trestem.
25:13
Branku družstva SK Florbal Benešov vstřelil Vojtěch Pavlíček, asistoval Ladislav Vorel (3:4).
25:13
Tak jsme to zakřikli. Individuální chyba a hosté jsou dnes poprvé ve vedení.
24:12
Lombino nazul upadlý sandál a pokračuje ve hře. Nic zajímavějšího zatím tato třetina nepřinesla.
21:51
Rybka rozehrál do sálovek, svoji chybu ale vzápětí napravil fantastickým návratem.
17:37
Vzápětí se řítil Pokorný na Brože a ten se také pochlubil svým uměním.
17:12
Míka nerozehrál přesně a nechal vyniknout Hrušku.
15:48
Branku družstva SK Florbal Benešov vstřelil Ladislav Vorel, asistoval Marek Vachoušek (3:3).
15:48
A máme tu hattrick! Benešov využil signalizovaného vyloučení domácích a je opět vyrovnáno.
14:20
Branku družstva Panthers Praha vstřelil Jakub Rybka, asistoval Marco Lombino (3:2).
14:20
Rybka vymetá pavučiny v Brožově bráně a vrací Panterům vedení.
14:05
Hosté teď zahrozili z brejku, zakončení však nemířilo mezi tři tyče.
12:27
Souhra Kolář-Pokorný, teď byl nalezen Pokorný, který minul.
11:47
Domácí odpovídají tlakem, který jim vynesl nebezpečný volný úder.
10:29
Branku družstva SK Florbal Benešov vstřelil Ladislav Vorel bez asistence (2:2).
10:29
Sledujeme splašené kanóny. Vorel během dvaceti vteřin podruhé vyzrál na Hrušku a je vyrovnáno.
10:09
Branku družstva SK Florbal Benešov vstřelil Ladislav Vorel bez asistence (2:1).
10:09
Vorel se nemýlil trefil se přesně do šibenice
10:08
Malá domů a nebezpečná standardka pro Benešov.
09:18
Branku družstva Panthers Praha vstřelil David Kolář, asistoval Lukáš Pokorný (2:0).
09:18
Pokorný fantastickou křížnou přihrávkou mezi nohama bránícího hráče našel Koláře, který nedal Brožovi šanci. 2:0.
08:05
Branku družstva Panthers Praha vstřelil Jiří Krůšek, asistoval Jakub Rybka (1:0).
08:05
Krůšek se dostal ke střele a dokázal rozvlnit síť za Brožem. Využívá tak přesilovku a dává domácím vedení.
06:26
06:26
Lombino sice nebyl zastaven, jen mírně zbržděn, rozhodčí ale i tak ocenili zákrok na polovině dvěmi minutami.
04:24
První tutovka zápasu! Před Brožem se zjevil Waldhauser, trefil se však jen do masky. Bezbrankový stav tak stále trvá.
02:19
Benevšovští obléhají domácí polovinu a houfnicemi z půlky ostřelují Hruškovu svatyni. Žádný pokus se zatím neujal.
01:38
První a zároveň velmi jistý zákrok Hrušky.
01:14
První střelu dne vyslal Krůšek, jeho raketa však zamířila mimo cíl určení.
00:26
Hosté zatím domácím míček nepůjčili, žádnou šanci si však nevytvořili.
00:01
Úvodní buly vyhráli hosté a zápas začíná!
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Tomáš Kapr a Michal Tichý.
00:00
00:00
Line-up hostů SK Florbal Benešov: brankář: Lukáš Brož; hráči v poli: David Lukáš, Albert Půlpán, Miloš Vojtíšek, Marek Garreis, Petr Tůma
00:00
Line-up domácích Panthers Praha: brankář: Martin Hruška; hráči v poli: Pavel Daněk, Lukáš Pokorný, David Kolář, Patrik Míka, Martin Kalous
00:00
Zdravíme Vás u dnešního zápasu a přejeme Vám příjemný sobotní podvečer z arény v Rudné.