7:1
- : -
FBC Hranice

FBC Hranice - S.K. P.E.M.A. OPAVA 14:9
2. Vladimír Blažek, 7. Radim Klimecký, 11. Ondřej Dobeš, 15. Ondřej Souček, 20. Petr Velech, 28. Lukáš Novosad, 35. Petr Velech, 41. Petr Velech, 43. Ondřej Borik, 49. Jiří Vraj, 50. Lukáš Novosad, 53. Jaroslav Král, 55. Petr Velech, 56. René Mikel - 1. Štěpán Kostolány, 6. Oldřich Sova, 8. Daniel Šimera, 16. Štěpán Kostolány, 27. Štěpán Kostolány, 27. Oldřich Sova, 29. Oldřich Sova, 35. Jan Mazur, 52. Jan Rabinský; rozhodčí: Petr Števček - Radek Števček; vyloučení: 3:2; využití: 2:0; diváků: 71; zásahy brankářů: Jan Kadlec 20 - Kryštof Bezděk 12, Tomáš Novák 8; po třetinách: 5:4, 2:4, 7:1;
60:00
Komentář trenéra hostí Michala Trunkáta: Dneska hvězdné války, bohužel soupeř více chtěl a ve třetí třetině nás přetlačil.
60:00
Komentář trenéra domácích Marka Hlocha: Souhlasím s trenérem hostí, dneska hurá florbal. První dvě třetiny nám nefungovalo skoro nic, bez zájmu, bez nasazení, prohrané souboje jeden jednoho. Opět druhá třetina z našeho podání katastrofa. Naštěstí nás zachránila třetí třetina, kde jsme byli jasně lepší. Děkuji divákům, pořadatelům za pevné nervy při pořádání v téhle skvělé hale Naparia. Jdu na panáka, dám si na moje nervy.
60:00
57:04
Vyloučen hráč Marek Vraj družstva FBC Hranice na 2 minuty za vysoká hokejka.
55:18
Branku družstva FBC Hranice vstřelil René Mikel, asistoval Jaroslav Král (14:9).
54:09
Branku družstva FBC Hranice vstřelil Petr Velech, asistoval Lukáš Novosad (13:9).
52:50
Branku družstva FBC Hranice vstřelil Jaroslav Král, asistoval René Mikel (12:9).
51:16
Branku družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA vstřelil Jan Rabinský, asistoval Lukáš Rychlý (11:9).
49:40
Branku družstva FBC Hranice vstřelil Lukáš Novosad bez asistence (11:8).
49:40
Střídání brankáře. Nový brankář Tomáš Novák družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA
48:20
Branku družstva FBC Hranice vstřelil Jiří Vraj, asistoval Ondřej Souček (10:8).
47:53
Vyloučen hráč Karel Balnar družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA na 2 minuty za nesportovní chování.
44:32
Vyloučen hráč Jaromír Šenkeřík družstva FBC Hranice na 2 minuty za nesportovní chování.
42:40
Branku družstva FBC Hranice vstřelil Ondřej Borik bez asistence (9:8).
40:48
Branku družstva FBC Hranice vstřelil Petr Velech, asistoval Jiří Vraj (8:8).
40:00
40:00
34:46
Branku družstva FBC Hranice vstřelil Petr Velech, asistoval Radim Klimecký (7:8).
34:12
Branku družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA vstřelil Jan Mazur bez asistence (6:8).
28:28
Branku družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA vstřelil Oldřich Sova, asistoval Jan Mazur (6:7).
27:47
Branku družstva FBC Hranice vstřelil Lukáš Novosad, asistoval Petr Velech (6:6).
26:15
Branku družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA vstřelil Oldřich Sova, asistoval Jan Petlach (5:6).
26:00
Branku družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA vstřelil Štěpán Kostolány, asistoval Karel Balnar (5:5).
20:00
20:00
19:24
Branku družstva FBC Hranice vstřelil Petr Velech, asistoval Jiří Vraj (5:4).
17:00
Vyloučen hráč Ondřej Dobeš družstva FBC Hranice na 2 minuty za vysoká hokejka.
15:55
Branku družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA vstřelil Štěpán Kostolány, asistoval Michal Trunkát (4:4).
14:29
Branku družstva FBC Hranice vstřelil Ondřej Souček, asistoval Petr Velech (4:3).
13:28
Vyloučen hráč Tomáš Blahut družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA na 2 minuty za hrubost.
10:15
Branku družstva FBC Hranice vstřelil Ondřej Dobeš, asistoval René Mikel (3:3).
07:29
Branku družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA vstřelil Daniel Šimera, asistoval Jan Mazur (2:3).
06:27
Branku družstva FBC Hranice vstřelil Radim Klimecký, asistoval Petr Velech (2:2).
05:45
Branku družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA vstřelil Oldřich Sova, asistoval Daniel Šimera (1:2).
01:26
Branku družstva FBC Hranice vstřelil Vladimír Blažek, asistoval Ondřej Souček (1:1).
00:33
Branku družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA vstřelil Štěpán Kostolány, asistoval Lukáš Rychlý (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Petr Števček a Radek Števček.
00:00
00:00
Line-up hostů S.K. P.E.M.A. OPAVA: brankář: Kryštof Bezděk; hráči v poli: Karel Balnar, Lukáš Rychlý, David Zwinger, Vojtěch Repček, Štěpán Kostolány
00:00
Line-up domácích FBC Hranice: brankář: Jan Kadlec; hráči v poli: Jiří Vraj, Marek Vraj, Radim Klimecký, Petr Velech, Lukáš Novosad