1:0
0:2
- : -

FbK Horní Suchá - FBC Vikings Kopřivnice 1:2
25. Filip Krajíček - 43. Adam Lichnovský, 57. Ondřej Kubátko; rozhodčí: Pavel Hála - Jakub Krátký; vyloučení: 1:2; využití: 1:0; diváků: 37; zásahy brankářů: Filip Plíhal 16 - Jan Klinka 21; po třetinách: 0:0, 1:0, 0:2;
60:02
Komentář trenéra domácích: Soupeř perfektně blokoval. Heroickým výkonem si došel pro tři body, My jsme udělali dvě chyby. Děkuji soupeři za utkání.
60:01
Komentář trenéra hostí: Zápas byl strašně vyrovnaný. Jsme rádi za tyto body, ty jsme potřebovaly. Soupeři děkujeme za hru.
60:00
Střely ve třetí třetině Horní Suchá: 8, Kopřivnice: 5. Střely celkem Horní Suchý: 22, Kopřivnice: 18.
60:00
59:01
Domácí odvolali Plíhala z branky a zkouší hru v šesti.
57:44
Krajíčkova střela zablokována. Na druhé straně zvoní tyčka domácí branky.
56:54
Timeout FbK Horní Suchá
56:54
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil Ondřej Kubátko, asistoval Daniel Opatřil (1:2).
56:54
Kubátko pouze nastavil hokejku a usměrnil balónek za Plíhalova záda.
56:14
Tychtlovy prošly dvě kličky, při třetí byl již o míček připraven.
55:47
Czyžovu střelu vyráží Klinka maskou.
55:16
Krajíčkova střela před Klinkou zablokována.
54:14
Horní Suchá může překlopit utkání na svou stranu v podobě druhé přesilové hry.
53:34
Vyloučen hráč Zdeněk Matúš družstva FBC Vikings Kopřivnice na 2 minuty za nedovolené vrážení.
53:27
Hensler našel na středu Melníka, ten byl o míček připraven.
52:17
Cirkl si připisuje další blok.
51:40
Žwak sám proti 4 protihráčům neuspěl.
49:44
Bílek od mantinelu bekendem branku netrefuje.
49:18
Hra se začíná přiostřovat na obou stranách. Není střídání, kdy by nedošlo k osobnímu souboji, po kterém jeden z hráčů skončí na zemi.
47:41
Domácí mají šanci na gól ve standardní situaci. Ta se jim, ale nepodařila rozehrát podle jejich představ.
47:18
Horní Suchá je zamčena na svojí polovině a vůbec se jí nedaří se dostat do útočného pásma.
45:50
Kopia pouze vyzkoušel pozornost Klinky lehkým nahozením ze středu.
44:44
Žwakovi se pod tlakem nepodařilo v těsné blízkosti Kopřivnické branky Klinku přehodit.
44:01
Krajíčkova střela po standardní situaci těsně před Klinkovou brankou vyražena.
42:21
První střelou na branku ve třetí třetině Lichnovský vrací utkání zpátky na začátek.
42:20
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil Adam Lichnovský, asistoval Jakub Kresta (1:1).
41:02
Minařík z otočky přestřeluje.
40:01
Úvodní buly třetí třetiny pro domácí tým.
40:00
40:00
Střely ve druhé třetině Horní Suchá: 13, Kopřivnice: 7.
40:00
39:24
Pěknou kombinaci předvedlo trio mladých Czyž- Mrózek a Mašurka. Střelu Mašurky Klinka vyráží.
37:40
Krajíček předvedl krásnou střelu a skvělým zákrokem se zároveň blýskl i gólman Klinka.
37:05
Žwak dokázal projít přes celé hřiště. Zlaté třešničce po této individuální akci chyběl jenom vstřelený gól.
34:54
Střelu Lichnovského po samostatném úniku vyráží Plíhal nohou.
33:30
Lichnovský po rozehrané standardní situaci netrefuje od mantinelu branku.
33:03
Po standardní situaci Krainovu střelu vyráží Klinka.
31:22
Klinka si připisuje další dva důležité zákroky. Nejdříve včas vyjel proti Kopiovi a poté ještě likviduje dorážku.
30:18
Přečíslení 3 na 2 pro Horní Suchou na sebe vzal Tychtl. Klinka vyráží.
29:43
Tychtl trefuje spojnici Kopřivnické branky!
29:37
Kresta po rychlém úniku podél mantinelu netrefuje branku.
29:21
Mrózek se středu trefuje boty prvního hráče.
28:44
Śimkovu střelu blokuje LIchnovský.
28:21
Horní Suchá rozehrává standardní situaci ze středu hřiště. Večeřa při střele netrefuje branku.
27:55
Melníkovu ráno z poloviny hřiště vyráží Klinka.
27:20
Kresta prověřil Plíhalovu pozornost od mantinelu.
26:27
Krajiček našel na středu Kasince, tomu se nepodařilo míček zpracovat a do protiútoku šla Kopřivnice. V tento moment předvedl Žwak krásné vrácení do obrany.
25:30
Minařik poslal krásný "námaz" přímo před svojí branku pro sbíhajícího Baďuru. Plíhal naštěstí včas připraven.
24:10
Branku družstva FbK Horní Suchá vstřelil Filip Krajíček, asistoval Lukáš Kraina (1:0).
23:30
Krajíčkovu střelu od mantinelu Klinka vyráží.
23:05
Vyloučen hráč Adam Lichnovský družstva FBC Vikings Kopřivnice na 2 minuty za sekání.
22:22
Kopřivnice se provinila faulem a Horní Suchá zatím využívá odloženého vyloučení v 6 hráčích v poli.
20:51
Kopřivnice do druhé třetiny vlítla po hlavě a tak si Plíhal připisuje již třetí zákrok.
20:01
Úvodní buly druhé třetiny pro hosty.
20:00
20:00
Střely v první třetině Horní Suchá: 6, Kopřivnice: 6.
20:00
18:41
Mašurka našel na středu volného Mrózka. Ten však nebyl schopný balónek zpracovat a poslat na branku.
17:12
Kresta vyřešil zakládání útočné akce Kopřivnice posláním balónku za mantinel.
16:45
Situaci před brankou Kopřivnice uklidňuje Klinka.
14:46
Tychtl při střele trefuje dobře postaveného Řehu,
14:22
Vávra od mantinelu nad Plíhalovu branku.
12:40
Kasincova střela z otočky mimo branku.
11:11
Šimek hledal před brankou Krainu, ale úplně se netrefil s umístěním, tak že Klinka chytá.
08:52
Mělník zkusil fintu, kdy chtěl oběhnout Klinkovu branku a balónek prostrčit kole tyčky, Klinka byl však připraven.
08:16
Hensler poslal míček dopředu na Kopiu, ten bekendovou střelou netrefil branku.
07:10
Žwak s Tychtlem zachytili balónek a dostali se do přečíslení 2 na 1. V koncové fázi Tychtlovi balónek sjel, ale i tak se dostal k zakončení, které Klinka vyřešil,
06:15
Díky přesilové hře se Kopřivnice poprvé na delší časový úsek usazuje na útočné polovině. První pokus chytá Plíhal.
05:40
Vyloučen hráč Vojtěch Kopia družstva FbK Horní Suchá na 2 minuty za nadzvedávání hokejky.
04:37
Žwak si obhodil hostujícího útočníka a poslal lehce skákavý balónek na Tychtla. Tomu se míček nepodařilo zpracovat a balónek skončil za mantinelem.
03:41
Czyž zkusil ze středu hřiště, jeho střela byla zablokována a míček končí za mantinelem.
03:22
Lichnovský při střele trefuje pouze dobře blokujícího Šimka.
02:17
Standardní situace pro Horní Suchou od mantinelu. Pro nához na branku si došel Klinka,
01:30
Večeřa z rohu našel před brankou volného Šimka, který ve 100% šanci trefuje tyč!
01:19
Cirkl unikl po levém mantinelu a vyslal první střelu na branku Klinka.
00:45
Střela Zátopka od mantinelu netrefila branku.
00:01
Úvodní buly pro domácí tým. Už první vyhrané buly je z domácí střídačky oceněno kladně. Vypadá to, že domácí jsou v dobrém rozpoložení.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Pavel Hála a Jakub Krátký.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC Vikings Kopřivnice: brankář: Jan Klinka; hráči v poli: Jakub Kresta, Tadeáš Strnad, Adam Lichnovský, Daniel Opatřil, David Matúš
00:00
Line-up domácích FbK Horní Suchá: brankář: Filip Plíhal; hráči v poli: Lukáš Kraina, Václav Večeřa, Jan Hensler, Vojtěch Kopia, Petr Šimek
00:00
Krásné sobotní odpoledne, vítám Vás u dalšího onlinu z Horní Suché, tentokrát však ze sportovní haly Na Císařství. V dnešním zápase bude domácí tým bojovat o upevnění místa uprostřed tabulky. Za to pro Kopřivnici 3 body mohou při zaváhání ostatních znamenat postup o tři příčky nahoru.