2:0
0:0
- : -

FBC Vikings Kopřivnice - Aligators Klobouky Teamstore.cz 2:0
23. Jakub Kresta, 40. Jakub Kresta; rozhodčí: Michal Prouza - Petr Rogowski; vyloučení: 1:2; využití: 0:0; diváků: 104; zásahy brankářů: Jan Klinka 18 - Patrik Rychlý 20; po třetinách: 0:0, 2:0, 0:0;
60:00
59:59
Komentář trenéra hostujícího celku: Zápas výborných brankařů. Kopřivnice lepší a sebevědomější na míčku. My si to prohrajeme hlavně v hlavách, v průběhu zápasu. Musíme v týdnu zapracovat na sebedůvěře jednotlivců a celého týmu. Děkujeme domácím za dobrou lekci. Cesta je dlouhá...
59:59
Komentář trenéra domácího celku: Zápas byl moc vyrovnaný, naštěstí jsme v druhé třetině dali dvě branky a ty rozhodly zápas, pak už jsme měli hru ve svých rukou a záleželo na tom jestli si to nepokazíme sami. Dobré 3 body a díky soupeři za hru.
57:49
Kopřivnice dobře brání proti početní převaze.
57:10
Hostující tým to jde zkusit do šesti.
57:08
Timeout Aligators Klobouky Teamstore.cz
56:15
Konec zápasu probíhá ve vysokém tempu, vidíme plno šancí, ale na obou stranách sledujeme také výborné golmany, kteří si drží téměř čisté konto.
45:22
Vyloučen hráč Lukáš Vávra družstva FBC Vikings Kopřivnice na 2 minuty za sekání.
43:44
Domácí kluci jsou o mnohem lepší v osobních soubojích než hráči hostů.
41:09
Třetí třetina začala ve vysokém tempu.
40:01
Úvodní buly třetí třetiny pro hostující celek.
40:00
40:00
39:59
Střely po třetině ve prospěch domácích 8-6.
39:27
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil Jakub Kresta, asistoval Daniel Opatřil (2:0).
39:00
Poslední minuta druhé třetiny.
33:13
Trestné střílení družstva Aligators Klobouky Teamstore.cz neproměnil Lukáš Gregr.
33:12
Vyloučen hráč Patrik Jedlička družstva Aligators Klobouky Teamstore.cz na 2 minuty za hrubost.
33:12
Závar před brankou a je z toho trestné střílení pro hostující celek.
31:21
Kopřivnice si zahraje početní výhodu.
27:00
Borci z Kopřivnice mají jednoznačně nad svého soupeře.
24:42
Po první brance se tempo zvýšilo a hraje se nahoru a dolů.
22:23
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil Jakub Kresta, asistoval David Matúš (1:0).
22:22
Nahrávka na beka a Kresta se svým golfem nemýlí a otevírá tak dnešní brankový účet.
21:28
Dobrá střela Soukala z půli hřiště.
20:01
Úvodní buly druhé třetiny pro hostující celek.
20:00
20:00
19:59
Na střely to byla vyrovnaná třetina 7-7.
19:20
Sled velmi dobrých šancí, ale nic z toho.
17:59
Kopřivničtí se v početní převaze snaží dobýt branku hostí.
17:40
Vyloučen hráč Radim Fila družstva Aligators Klobouky Teamstore.cz na 2 minuty za sekání.
12:50
Na hale jsme sledovali delší pasáž bez faulů, ale taky bez gólů.
09:35
Mojmír Jahoda nám předvedl jak běhají borci v Kopřivnici, bohužel ho golman po úniku po lajně vychytal.
07:40
Kopřivnice se snaží hrát v tempu, bohužel jim to soupeř nedovoluje a přerušuje hru.
05:52
Hraje se zatím v pomalém a nudném tempu.
03:45
První dobrá střela hostů, ale pouze do horní tyče.
01:50
Kopřivničtí zatím předvádějí techničtější hru než soupeř.
00:59
00:01
Úvodní buly dnešního zápasu pro domácí celek.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Michal Prouza a Petr Rogowski.
00:00
00:00
Line-up hostů Aligators Klobouky Teamstore.cz: brankář: Patrik Rychlý; hráči v poli: Roman Svoboda, Dominik Král, Michal Kolaja, Radim Fila, Michal Fila
00:00
Line-up domácích FBC Vikings Kopřivnice: brankář: Jan Klinka; hráči v poli: Jakub Kresta, Zdeněk Matúš, Daniel Opatřil, Lukáš Vávra, David Matúš