4:1
3:4
- : -

SK Florbal Benešov - Wizards DDM Praha 10 8:7
12. Petr Vachtl, 23. Ladislav Vorel, 29. Petr Tůma, 30. Jan Pavlíček, 34. Jan Pavlíček, 42. Petr Tůma, 54. Petr Tůma, 59. Marek Garreis - 7. Karel Smutný, 8. Jan Heller, 33. Jakub Novák, 41. Jiří Šrámek, 48. Jakub Novák, 50. Jan Heller, 60. Jan Heller; rozhodčí: Josef Monzer - Lukáš Procházka; vyloučení: 5:3; využití: 1:2; diváků: 44; zásahy brankářů: Pavel Kubásek 32 - Lukáš Vávra 18, Vít Svojše 5; po třetinách: 1:2, 4:1, 3:4;
60:00
střely po třetí třetině: 7:14, celkový počet střel: 30:39
60:00
Komentář trenéra hostí: Na hřišti vyrovnaný a napínavý zápas plný tvrdších soubojů. Soupeř byl nakonec úspěšnější v zakončení a my udělali přeci jen o nějakou tu chybu navíc. Škoda toho, že se zápas na hřišti až zbytečně vyhrotil, ne až tak vlivem hráčů, ale lidi okolo. Zdravotník, který celý zápas nadává hráčům a rozhodčím je přeci jen trošku rarita. Děkujeme za zápas a přejeme hezký zbytek víkendu.
60:00
Komentář trenéra domácích: Emotivní, napínavé utkání, které jsme přetavili ve tři body. Kluci to dnes odmakali, děkujeme soupeři a hlavně divákům.
60:00
59:52
Branku družstva Wizards DDM Praha 10 vstřelil Jan Heller, asistoval Martin Lazárek (8:7).
59:45
Vyloučen hráč Marek Vachoušek družstva SK Florbal Benešov na 2 minuty za sekání.
59:43
Hra v šesti hosty stála jeden inkasovaný gól, ale nadále zkouší štěstí
58:56
Branku družstva SK Florbal Benešov vstřelil Marek Garreis bez asistence (8:6).
58:49
Hra se nám vyostřuje a nervy pracují na plné obrátky. Tempo hry je vražedné, Benešov je v naději ukořistit 3 body na domácí půdě!
57:37
Timeout Wizards DDM Praha 10
57:02
Hýbek nám dnes předvádí jeho gymnastické kousky.
53:56
Branku družstva SK Florbal Benešov vstřelil Petr Tůma, asistoval Jan Pavlíček (7:6).
53:56
Tůma vymetl bránu jak je jeho zvykem a posunul Benešov do vedení.
49:00
Branku družstva Wizards DDM Praha 10 vstřelil Jan Heller, asistoval Jiří Šrámek (6:6).
47:37
Branku družstva Wizards DDM Praha 10 vstřelil Jakub Novák, asistoval Jiří Šrámek (6:5).
47:37
Tato přesilovka byla rychlejší než všichni čekali. Benešovská školácká chyba vedla k minimálnímu brankovému rozdílu.
47:30
Vyloučen hráč Tomáš Pícha družstva SK Florbal Benešov na 2 minuty za sekání.
45:47
Tato přesilová hra domácích nepřinesla žádný zvrat ve hře.
43:46
Vyloučen hráč Vojtěch Mikoláš družstva Wizards DDM Praha 10 na 2 minuty za bránění ve hře.
43:02
Hýbek dostal od Vachtla na pravém mantinelu přihrávku, ale bohužel přestřeluje.
41:22
Branku družstva SK Florbal Benešov vstřelil Petr Tůma, asistoval Miloš Vojtíšek (6:4).
40:29
Branku družstva Wizards DDM Praha 10 vstřelil Jiří Šrámek, asistoval Karel Smutný (5:4).
40:28
Nedáš, dostaneš! Krásná nahrávka od Vorla na Vachouška nebyla proměněna. hostí vybojovali balónek a snižují brankový rozdíl.
38:29
Vyloučen hráč Tomáš Pícha družstva SK Florbal Benešov na 2 minuty za nesportovní chování.
38:29
Vyloučen hráč Jan Svoboda družstva Wizards DDM Praha 10 na 2 minuty za nesportovní chování.
33:34
Pavlíček vymetl Vávrovi všechny zbylé pavouky v rohu a zvyšuje skóre.
33:32
Branku družstva SK Florbal Benešov vstřelil Jan Pavlíček, asistoval Tomáš Pícha (5:3).
32:46
32:45
Další přesilovou hru si připisuje tým hostí, který ji okamžitě využil.
32:19
Vyloučen hráč David Lukáš družstva SK Florbal Benešov na 2 minuty za bránění ve hře.
30:02
Krásná souhra Pavlíčka s Tůmou, Jediné, co hosty drželo od dalšího gólu byl brankář Vávra, který je dnes ve skvělé formě.
29:23
Branku družstva SK Florbal Benešov vstřelil Jan Pavlíček bez asistence (4:2).
28:10
Branku družstva SK Florbal Benešov vstřelil Petr Tůma, asistoval Marek Garreis (3:2).
26:24
Garreis na středu v šanci! Míček bohužel končí za mantinelem.
24:20
Vachtlovi zvoní tyč!
22:51
Branku družstva SK Florbal Benešov vstřelil Ladislav Vorel bez asistence (2:2).
22:51
Nepozornost obránců hostí vedla k úniku Vorla, který dorovnal skóre na 2:2
22:01
Karta se obrátila a Benešov hraje oslabení.
22:00
Vyloučen hráč Petr Vachtl družstva SK Florbal Benešov na 2 minuty za sekání.
17:50
Píchova střela nenalezla svůj cíl, hostující brankář byl opět rychlejší!
12:13
Smutnému zvoní tyč!
11:52
Branku družstva SK Florbal Benešov vstřelil Petr Vachtl, asistoval Ladislav Vorel (1:2).
09:59
Vyloučen hráč Jakub Novák družstva Wizards DDM Praha 10 na 2 minuty za bránění ve hře.
09:52
Benešov čeká přesilová hra, možnost na snížení brankového rozdílu se jim zvýšila, uvidíme zda-li využijí tuto možnost.
07:56
07:26
Další gól zadarmo pro Wizard, opět ze středu stačila pouhá dorážka.
06:13
Benešovští obránci si nepohlídali volného Smutného na středu a ten otevřel skóre.
06:12
Branku družstva Wizards DDM Praha 10 vstřelil Karel Smutný, asistoval Jiří Šrámek (0:1).
05:02
Tůmova střela skončila na hrudi golmana z Wizardů, dnes je v opravdu dobré formě!
03:00
Benešov zkouší kombinační hru, ale její zakončení končí vždy v rukou golmana hostí.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Josef Monzer a Lukáš Procházka.
00:00
00:00
Line-up hostů Wizards DDM Praha 10: brankář: Lukáš Vávra; hráči v poli: Petr Krob, Martin Lazárek, Jan Heller, Vojtěch Mikoláš, Martin Dušek
00:00
Line-up domácích SK Florbal Benešov: brankář: Pavel Kubásek; hráči v poli: David Lukáš, Albert Půlpán, Tomáš Pícha, Marek Garreis, Petr Tůma