1:2
- : -
TJ Turnov

TJ Turnov - Florbalová akademie MB 1:4
58. Johana Fišerová - 13. Petra Beránková, 23. Eliška Mrázková, 55. Monika Fellerová, 60. Tereza Kabátová; rozhodčí: Tadeáš Sidenberg - Michal Reczai; vyloučení: 1:1; využití: 0:0; diváků: 35; zásahy brankářů: Denisa Plačková 22 - Marie Topolová 21; po třetinách: 0:1, 0:1, 1:2;
60:00
Komentář trenéra hostů: Poděkování za kvalitní výkon patří oběma týmům, obětavost domácích nás dlouho držela ve stresu o výsledek, projevily se Vánoční svátky.
60:00
Komentář trenéra domácích, Radima Kolomazníka: první třetina se nám vůbec nepovedla. Ale od druhé už jsme hráli lépe. Kdybychom dnes proměňovali šance, mohli jsme si nějaké body nechat. Děkuji oběma týmům za předvedenou hru.
60:00
59:59
Střely ve třetí třetině: TJ Turnov - 12 Florbalová akademie MB - 9
59:26
Branku družstva Florbalová akademie MB vstřelil Tereza Kabátová, asistoval Eliška Mrázková (1:4).
57:40
Branku družstva TJ Turnov vstřelil Johana Fišerová, asistoval Kateřina Vacíková (1:3).
57:40
Tak jsme se konečně dočkali. Nahození Vacíkové doráží za záda Topolové, která přichází o čisté konto, Fišerová.
54:02
Branku družstva Florbalová akademie MB vstřelil Monika Fellerová, asistoval Michaela Fellerová (0:3).
54:02
Škopánové utíká míček a spolu s ním i sesterské duo Fellerových, které se postaraly o třetí gól MB.
49:18
Hráčky se nemohly dohodnout, který tým bude mít, tak následuje buly na středu hřiště.
45:00
To co se teď stalo u branky Topolové, tomu asi nikdo ještě dlouho neuvěří.
45:00
Nejprve šly Procházková s Vlkovou sami na Topolovou a první zmiňovaná zvolila vlastní zakončení - břevno. Poté následoval další sled střel asi pěti, z nichž 4 byly 100% šance. No nic pokračujeme za stavu 0:2.
43:42
Š. Veselá špatně došlápla a bude to chtít krátké ošetření.
42:55
Zatím se turnovské hráčky drží na útočné polovině.
40:01
Máme zde poslední dvacetiminutovku, ve které se budou snažit domácí hráčky vyrovnat nebo dokonce převrátit stav utkání na svou stranu.
40:00
40:00
39:59
Střely ve druhé třetině: TJ Turnov - 8 Florbalová akademie MB - 10
39:14
Domácí hráčky měly spoustu střel a nebezpečných situací před Topolovou, ale nic z toho gólem neskončilo.
37:14
Vyloučen hráč Tereza Kabátová družstva Florbalová akademie MB na 2 minuty za sekání.
37:14
Přesilovou hru si vyzkouší i domácí hráčky.
34:14
Skvělý obranný zákrok Vacíkové, která zastavila unikající hráčku MB.
30:00
Máme tu půlku zápasu a zatím turnovské hráčky jsou na útočné polovině s dobrýma myšlenkama, ale provedení pokulhává.
26:36
Bittnerová zpět na hřišti, domácí hráčky oslabení přestály.
25:02
Skvělý zákrok Plačkové! Která tygřím skokem zabránila míčku v cestě do odkryté klece.
24:36
Vyloučen hráč Karolína Bittnerová družstva TJ Turnov na 2 minuty za sekání.
24:36
Uvidíme první početní výhodu v zápase a postarala se o ní Bittnerová svým seknutím.
23:36
Vacíková neprostřeluje Topolovou, ta je zatím stoprocentní.
22:29
Branku družstva Florbalová akademie MB vstřelil Eliška Mrázková, asistoval Eliška Horáková (0:2).
22:29
Po úvodních dvou minutách tlaku domácích se jednou odrazí míček vhodně k Mrázkové, která zvyšuje na 0:2.
20:00
20:00
19:59
Střely v 1. třetině: TJ Turnov - 2 Florbalová akademie MB - 7
19:01
Začala nám poslední minuta první třetiny.
17:13
Hraje se již několik minut bez přerušení během kterých bylo k vidění pár střel hostujících hráček a několik skvělých zákroků domácí jedničky v brance.
12:32
Branku družstva Florbalová akademie MB vstřelil Petra Beránková, asistoval Eliška Mrázková (0:1).
12:32
Hostující hráčky jdou zničehonic do vedení, střela Beránkové zapadla k levé tyčce.
12:13
Vacíkové se hrubě nepovedla rozehrávka a hostující hráčky se ocitly 3 na 1 před Plačkovou. Vacíková si může oddechnout, gól to není.
12:02
Asi jednu z těch největších šancí těchto chvílí měla nyní domácí kapitánka. Střelou těsně nad jen zvedla pár diváků ze sedadel.
11:18
Hra ubrala na tempu, víc se nám rozkouskovala drobnými fauly.
08:38
Fellerová míjí pravou šibenici branky Plačkové.
07:50
Beru zpět. Tyč zazvonila i za Plačkovou.
07:10
L. Veselá trefuje tyčku! Na šance zatím vedou domácí.
06:00
Nebezpečný závar před Plačkovou, domácí brankářka pozorná.
05:00
Teď jsou na míčku spíše domácí.
03:48
Vlková dvakrát překazila rozehrávku MB, ale ani jednou neměla štěstí při odrazu, kdy se míček odrazil zpět k hostující obránkyni.
02:50
Skvělý blok Vacíkové.
02:19
Střela Žapkové, Plačková nemusela zasahovat.
01:16
První dobrá akce domácích! L. Brabcová vybojovala na půlící čáře míček a posunula na Škopánovou, té se střela moc nepovedla, ale na začátek zápasu dobrá šance.
00:01
Úvodní buly pro hostující hráčky.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Tadeáš Sidenberg a Michal Reczai.
00:00
00:00
Line-up hostů Florbalová akademie MB: brankář: Marie Topolová; hráči v poli: Tereza Kabátová, Monika Žapková, Eliška Horáková, Petra Beránková, Eliška Mrázková
00:00
Line-up domácích TJ Turnov: brankář: Denisa Plačková; hráči v poli: Šárka Veselá, Andrea Plavcová, Lucie Veselá, Kateřina Vacíková, Lucie Brabcová
00:00
Do začátku utkání 14. kola 1. ligy žen - západ zbývá posledních 10 minut.
00:00
Příjemné nedělní odpoledne. Zdravím Vás z Turnova a během následujících zhruba dvou hodin se vám budu snažit co nejvíce přiblížit očekávaný zápas mezi domácím Turnovem a hostující Florbalovou akademií MB.