2:1
1:2
- : -

Sokol Brno I EMKOCase Gullivers - TJ Znojmo LAUFEN CZ 5:3
10. Martin Ulman, 20. Martin Ulman, 25. Martin Ulman, 37. Tomáš Dvořák, 56. Martin Ulman - 38. Lukáš Matoušek, 43. Tomáš Kucharič, 52. Pavel Palát; rozhodčí: Filip Drápal - Jakub Pospíšil; vyloučení: 0:1; využití: 0:0; diváků: 117; zásahy brankářů: Daniel Chrást 24 - Lukáš Bauer 22; po třetinách: 2:0, 2:1, 1:2;
60:00
Střely ve třetí třetině: 12:12
60:00
Střely celkem: 27:27
60:00
Komentář trenéra hostí, pana Libora Šťasty: Dnešní zápas rozhodly první dvě třetiny, kde jsme totálně zaspali a byli jsme ještě doma. Soupeř rozhodl rychlými brejky. V třetí třetině jsme hru zlepšili, bohužel selhala koncovka. Děkujeme soupeři za utkání.
60:00
Komentář trenéra domácích, pana Jiřího Bořeckého: : Dnes jsme se vyvarovali zbytečných výpadků a dokázali být po celý zápas 100 % koncentrovaní na naší hru. Výborně nám taky zachytal brankář, což společně s obětavou hrou dozadu a dobře vyřešenými brejkovými situacemi přineslo důležité vítězství. Děkuji soupeři a našim nejlepším fans.
60:00
59:54
Ulman dvakrát na prázdnou, dvakrát tyč. Mohl to mít za 6 no chlapec.
55:34
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil Martin Ulman, asistoval Václav Černoch (5:3).
55:34
Černoch sice míchal až přemíchal...Ulman z druhé vlny však dílo dokonává.
53:50
Bouška vzal situaci 3 na 1 na sebe, což bych mu nevyčítal, ale vedle no.
53:23
Znojmo na koni, Gulls pod koněm.
51:15
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil Pavel Palát, asistoval Filip Daberger (4:3).
51:15
Palátova citovka nad nohu vrací Znojmo do hry.
50:12
Videman použil expeliarmus a soka odzbrojil, jenže sám jdoucí na bránu selhává.
47:00
Hosté se zlobí, ale nic se tím nemění.
45:25
Videman ani nadvakrát. Achjo.
42:43
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil Tomáš Kucharič, asistoval Petr Čihal (4:2).
42:43
Znojmo si to obehrálo dokola a Kucharič trefuje.
39:33
Černoch už mohl dávat tak třetí gól. Leda kulový.
37:03
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil Lukáš Matoušek, asistoval Tomáš Kucharič (4:1).
37:03
Matoušek přes tři lidi deset nad led na zadní. Pěkný no.
36:16
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil Tomáš Dvořák, asistoval Jan Videman (4:0).
36:16
Hra připomínala konzervu sardinek, ze které vyplavala prázdná brána před Dvořákem.
35:44
A zas ten Ulmi. Tentokrát vedle.
35:12
Ulmanova teč málem zaplachtila až za čáru. Tento vklad na účet byl však zamítnut.
33:46
Videmanovi se to vlastně hrozně nepovedlo, ale díky tomu našel Házyho, který v tutovečce přestřeluje zařízení.
33:12
Domácí se po delší době usadili v útočném pásmu.
30:50
Chrást vyjel až někam do alelůja, to budiž důsledkem jeho úspěchu.
29:15
Hosté situaci 3 na 1 vyřešili nejhůř jak mohli...nahrávkou 2 metry mimo.
28:35
Videman svoji střelu schoval jak Voldemort viteály a Bauer se měl co otáčet.
26:40
Chrást vytahuje střelu do spojnice.
26:17
Vrtěl s hlavou vzhůru vyčkal a našel Černocha...ten zas nic.
24:57
24:57
Další kombo jak z továrny na čokoládu...a Ulman má hattrick. Labůžo.
23:30
Teď to zas jednou pěkně smrdělo před Chrástem..i přes to, že má vypranou golmanskou.
21:38
Neskutečné střídání druhé domácí formace, která vygradovala Zbořilovou arcišancí..dobrý zákrok golmana hostí.
20:00
20:00
Střely v první třetině: 7:5
20:00
19:41
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil Martin Ulman, asistoval Adam Bouška (2:0).
19:41
Akce první formace jak ze snu. A Ulman slíznul smetanu...ale ne Bedřicha.
19:19
Zbořil, muž posledních řádků, dostál svému jménu.
16:04
Před Zbořilem se nacházela už jen prázdná brána a sláva...vedle.
15:32
Zbořilova střela stylem "dlouho jsme nevystřelili, tak já to teda máznu z půlky." Nad.
14:41
Vyloučen hráč David Dvořák družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ na 2 minuty za hra na zemi.
13:40
Žůrek to zkusil bekendem z půlky, načež výtečně zasáhl, že to tvrdý y je málo. Následně Černoch opět mimo.
11:55
Černoch to od Ulmana dostal na zlatém podnose, jenže pod nohou Bauera mičudu do brány neprocedil.
09:10
09:10
Ulmanova odysea to dotáhla až na gól a ochozy šílí.
05:56
Černoch mohl dovést Bouškovo dílo k naprosté dokonalosti. Vedle.
04:54
Videmanova pirueta kolem brány jak z Labutího jezera nevede k ničemu.
03:35
Po chybičce v domácí rozehrávce první seriózní práce pro Chrásta.
02:54
Zatím sucho jak v Jordánu.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Filip Drápal a Jakub Pospíšil.
00:00
00:00
Line-up hostů TJ Znojmo LAUFEN CZ: brankář: Lukáš Bauer; hráči v poli: Daniel Krejčíř, Martin Ďuriška, Tomáš Kucharič, Petr Čihal, Lukáš Matoušek
00:00
Line-up domácích Sokol Brno I EMKOCase Gullivers: brankář: Daniel Chrást; hráči v poli: Lukáš Vrtěl, Michal Žůrek, Martin Ulman, Adam Bouška, Václav Černoch