1:1
2:1
- : -

TJ Slovan Havířov - FBC Štíři Č. Budějovice 4:5
18. Martin Děček, 21. Vojtěch Vavrečka, 49. Michal Kozelský, 54. Martin Děček - 5. Jan Králík, 8. Radek Hanák, 16. Tomáš Hanák, 38. Tomáš Hanák, 41. Tomáš Hanák; rozhodčí: Libor Gavlas - Lukáš Mikula; vyloučení: 2:1 + Dominik Vlček (BUD) 5; využití: 0:0; diváků: 90; zásahy brankářů: Martin Zapletálek 27 - Josef Macek 35; po třetinách: 1:3, 1:1, 2:1;
60:00
Střely na branku po 3. třetině. Slovan - Budějovice. 10:12
60:00
Komentář trenéra domácích Václav Komačky: Trápime sa v produktivite. Prvá tretina z našej strane veľa šanci, ale nám v tom zakončení proste chýba kvalita a z brejkov inkasujeme. Začíname sa pripravovať na play down.
60:00
Komentář trenéra hostů Lukáše Malého: Konečně jsme vyhráli zápas, kde jsme byli horší. Soupeř nás v první třetině válcoval, ale my jsme dali ze tří střel na branku tři góly. Další důležitý faktor byl ubránění oslabení na začátku třetí třetiny.
55:49
Vyloučen hráč Lukáš Herblich družstva TJ Slovan Havířov na 2 minuty za hrubost.
53:21
Děček se neskutečně vytočil a vymetl pravý horní roh.
53:20
Branku družstva TJ Slovan Havířov vstřelil Martin Děček, asistoval Vojtěch Vavrečka (4:5).
51:13
Mrózek se natáhl, aby zabránil střele na Zapletálka.
48:39
Vavrečka z rohu na volného Kozelského, který s přehledem trefuje branku.
48:38
Branku družstva TJ Slovan Havířov vstřelil Michal Kozelský, asistoval Vojtěch Vavrečka (3:5).
46:27
Domácí ve většině případů střel trefují prvního hráče.
44:02
Slovan nedokázal vymyslet žádnou nadějnější šanci.
44:01
Hosté po dlouhé době v plném počtu.
43:04
Kudláček zamezil střele Herblicha.
42:00
41:37
Domácí budou mít výhodu 5 na 3 po skončení Kycova trestu.
41:36
Vyloučen hráč Václav Hejplík družstva FBC Štíři Č. Budějovice na 2 minuty za držení.
40:20
Duo Hanák, Hanák v dnešním zápase rozhodují. Slovan je proti nim bezmocný.
40:19
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil Tomáš Hanák, asistoval Radek Hanák (2:5).
40:00
Vyloučen hráč František Kyc družstva TJ Slovan Havířov na 2 minuty za sekání.
39:01
Vyloučen hráč Dominik Vlček družstva FBC Štíři Č. Budějovice na 5 minut za hrubost.
39:00
Probíhá poslední minuta 2. třetiny.
37:32
Chyba domácích při přechodu do útoku nahrála Hanákovi, který přidává třetí bod v dnešním zápase.
37:31
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil Tomáš Hanák bez asistence (2:4).
35:30
Několik šancí domácích, bez úspěchu.
34:20
Zapletálek krásným vymrštěním ruky tečuje míček mimo branku.
30:24
Obrovská chyba Mrózka, který při rozehrávce nahrál na Budějovického Čížka, ten naštěstí trefil tyč.
28:45
Neuvěřitelná souhra náhod pomohla Budějovicím od inkasování branky.
26:40
Děček se backhandovou střelou snažil dorazil míček do branky Macka.
25:46
Vavrečka vystřelil. Ze vzduchu tento míček dokázal trefit ještě Řezáč. Bohužel mimo.
24:20
Kyc zpoza branky na Špačka, kterému střela moc nesedla.
22:40
Herblich vypálil na branku, míček se několikrát odrazil , ale k brance se nedostal.
20:33
Zmatku před Mackem využil Vavrečka, který snižuje stav.
20:32
Branku družstva TJ Slovan Havířov vstřelil Vojtěch Vavrečka, asistoval Petr Řezáč (2:3).
20:01
Buly pro Slovan.
20:00
20:00
Střely na branku po 1. třetině. Slovan - Budějovice. 14:8.
20:00
19:00
Probíhá poslední minuta 1. třetiny.
17:54
Kozelský na svou střelu čekal do poslední chvíle. Jeho střelu vyrazil Macek, ale pozorný Děček míček dorazil do branky.
17:53
Branku družstva TJ Slovan Havířov vstřelil Martin Děček, asistoval Michal Kozelský (1:3).
15:13
Procházka nahodil na rozběhnutého Hanáka, který střelou nad nohu přelstil Zapletálka.
15:12
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil Tomáš Hanák, asistoval Jan Procházka (0:3).
14:58
Domácím se nedaří koncovka.
14:20
Macek se štěstím chytil loktem střelu Sekuly.
13:00
Řezáč zkusil rychlou nahrávku s Malinou, tuto akci hatí Macek.
11:20
Mrózek vypálil na Macka, míček se odrazil ještě na Špačka, který bohužel nedokázal vysoký míček dostat do branky.
09:36
Hanák T. to zkusil na vzdálenější tyč. bez úspěchu.
07:44
Nepokrytý Hanák měl jednoduchý úkol před Zapletálkovou brankou.
07:43
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil Radek Hanák, asistoval Tomáš Hanák (0:2).
06:48
Herblich se pokusil vystřelit od mantinelu, bohužel mimo.
04:24
Králík otevírá skóre dnešního zápasu
04:23
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil Jan Králík, asistoval Ondřej Havelka (0:1).
04:00
Kyc trefil pouze tyč.
02:48
Vavrečka opět zkouší střelu, tentokrát Macka do ramene.
01:56
Sekula zabránil střele Havelky.
00:21
Řezáč zadovkou na Vavrečku, který těsně míjí branku.
00:01
Úvodní buly pro Slovan.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Libor Gavlas a Lukáš Mikula.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC Štíři Č. Budějovice: brankář: Josef Macek; hráči v poli: Václav Hejplík, Ondřej Havelka, Marek Slepička, Dominik Vlček, Jan Králík
00:00
Line-up domácích TJ Slovan Havířov: brankář: Martin Zapletálek; hráči v poli: Martin Děček, Kryštof Malina, Michal Kozelský, Petr Řezáč, Vojtěch Vavrečka