0:1
2:1
- : -

FBC Štíři Č. Budějovice-ČKrumlov - Banes Florbal Soběslav 3:5
1. Michal Tibitancl, 38. David Dvořáček, 45. Karel Uhlíř - 3. Ondřej Vácha, 6. Prokop Žák, 15. Prokop Žák, 19. Šimon Vančata, 33. Prokop Žák; rozhodčí: Kamil Vraspír - Jiří Kohnheiser; vyloučení: 1:1; využití: 0:0; diváků: 29; zásahy brankářů: Daniel Zdychynec ?, Jakub Šítal ? - Vladislav Petržilka ?; po třetinách: 1:3, 0:1, 2:1;
45:00
44:42
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice-ČKrumlov vstřelil Karel Uhlíř, asistoval Samuele Mazzola (3:5).
41:55
Vyloučen hráč Ondřej Vácha družstva Banes Florbal Soběslav na 2 minuty za hra na zemi.
40:02
Timeout Banes Florbal Soběslav
37:39
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice-ČKrumlov vstřelil David Dvořáček, asistoval Matěj Beniačik (2:5).
32:18
Branku družstva Banes Florbal Soběslav vstřelil Prokop Žák, asistoval Šimon Vančata (1:5).
30:00
30:00
28:39
Vyloučen hráč Tomáš Drobiš družstva FBC Štíři Č. Budějovice-ČKrumlov na 2 minuty za sekání.
18:24
Branku družstva Banes Florbal Soběslav vstřelil Šimon Vančata, asistoval Marek Doucha (1:4).
15:00
Střídání brankáře. Nový brankář Jakub Šítal družstva FBC Štíři Č. Budějovice-ČKrumlov
15:00
15:00
14:42
05:20
Branku družstva Banes Florbal Soběslav vstřelil Prokop Žák, asistoval Ondřej Vácha (1:2).
02:34
Branku družstva Banes Florbal Soběslav vstřelil Ondřej Vácha, asistoval Šimon Vančata (1:1).
00:31
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice-ČKrumlov vstřelil Michal Tibitancl, asistoval Patrik Matys (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Kamil Vraspír a Jiří Kohnheiser.
00:00
00:00
Line-up hostů Banes Florbal Soběslav:
00:00
Line-up domácích FBC Štíři Č. Budějovice-ČKrumlov: brankář: Daniel Zdychynec; hráči v poli: Samuele Mazzola, Michal Tibitancl, Tomáš Drobiš, Jakub Šuster, Matěj Beniačik