2:2
0:0
- : -

1. SC TEMPISH Vítkovice A - FBC ČPP OSTRAVA 3:3
12. Robert Pifka, 14. Tomáš Lichnovský, 20. Josef Haroník - 8. Jiří Kameník, 18. Jiří Kameník, 22. Tomáš Daniš; rozhodčí: Radek Vybíhal - Jiří Večerek; vyloučení: 0:1; využití: 0:0; diváků: 15; zásahy brankářů: Jiří Frank ? - Vladimír Černín ?; po třetinách: 1:1, 2:2, 0:0;
36:00
34:08
Timeout FBC ČPP OSTRAVA
24:00
24:00
21:33
Vyloučen hráč Filip Kapolka družstva FBC ČPP OSTRAVA na 2 minuty za sekání.
21:15
Branku družstva FBC ČPP OSTRAVA vstřelil Tomáš Daniš, asistoval Filip Kapolka (3:3).
19:48
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice A vstřelil Josef Haroník, asistoval Jiří Pecen (3:2).
17:50
Branku družstva FBC ČPP OSTRAVA vstřelil Jiří Kameník, asistoval Miroslav Kozel (2:2).
13:04
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice A vstřelil Tomáš Lichnovský, asistoval Adam Novák (2:1).
12:00
12:00
11:06
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice A vstřelil Robert Pifka bez asistence (1:1).
07:19
Branku družstva FBC ČPP OSTRAVA vstřelil Jiří Kameník, asistoval David Dziuba (0:1).
05:55
Pátá minuta a stále nedokážeme říct, který z celků je v tomhle zápase dominantnější, jelikož oba hrají vyrovnanou partii.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Radek Vybíhal a Jiří Večerek.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC ČPP OSTRAVA: brankář: Vladimír Černín; hráči v poli: Dalibor Foldyna, Rolf Franke, David Cigánek, Martin Both, Tomáš Daniš
00:00
Line-up domácích 1. SC TEMPISH Vítkovice A: brankář: Jiří Frank; hráči v poli: Josef Haroník, Adam Novák, Tomáš Gromnica, Matěj Pechlát, Tomáš Lichnovský