1:2
4:2
- : -

1. SC TEMPISH Vítkovice Rytíři B - FBC ČPP OSTRAVA 6:6
4. Tomáš Svoboda, 24. Tomáš Svoboda, 25. Aleš Orálek, 28. Miroslav Holenka, 31. Aleš Orálek, 33. Roman Švancer - 3. Filip Kapolka, 9. Jiří Kameník, 13. Filip Kapolka, 16. Miroslav Kozel, 29. Tomáš Daniš, 35. Miroslav Kozel; rozhodčí: Lukáš Křivánek - Břetislav Staněk; vyloučení: 3:4; využití: 1:1; diváků: 15; zásahy brankářů: Milan Bučko ? - Vladimír Černín ?; po třetinách: 1:2, 1:2, 4:2;
36:00
34:40
Timeout FBC ČPP OSTRAVA
34:09
Branku družstva FBC ČPP OSTRAVA vstřelil Miroslav Kozel bez asistence (6:6).
32:53
Vyloučen hráč Tomáš Daniš družstva FBC ČPP OSTRAVA na 2 minuty za sekání.
32:53
32:07
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice Rytíři B vstřelil Roman Švancer bez asistence (6:5).
31:45
Vyloučen hráč Roman Sladký družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice Rytíři B na 2 minuty za sekání.
30:33
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice Rytíři B vstřelil Aleš Orálek, asistoval Tomáš Svoboda (5:5).
28:49
Branku družstva FBC ČPP OSTRAVA vstřelil Tomáš Daniš, asistoval Miroslav Kozel (4:5).
28:30
Vyloučen hráč Aleš Orálek družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice Rytíři B na 2 minuty za sekání.
27:19
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice Rytíři B vstřelil Miroslav Holenka, asistoval Roman Švancer (4:4).
25:34
Vyloučen hráč Jiří Kameník družstva FBC ČPP OSTRAVA na 2 minuty za hra rukou.
24:29
24:00
24:00
23:22
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice Rytíři B vstřelil Tomáš Svoboda, asistoval Vojtěch Kopia (2:4).
16:41
Vyloučen hráč Tomáš Daniš družstva FBC ČPP OSTRAVA na 2 minuty za nedovolené vrážení.
15:44
Branku družstva FBC ČPP OSTRAVA vstřelil Miroslav Kozel, asistoval Filip Kapolka (1:4).
12:53
Branku družstva FBC ČPP OSTRAVA vstřelil Filip Kapolka, asistoval Jakub Kučera (1:3).
12:00
12:00
08:43
Vyloučen hráč Martin Trojan družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice Rytíři B na 2 minuty za sekání.
08:28
Branku družstva FBC ČPP OSTRAVA vstřelil Jiří Kameník bez asistence (1:2).
03:32
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice Rytíři B vstřelil Tomáš Svoboda, asistoval Roman Sladký (1:1).
02:43
Branku družstva FBC ČPP OSTRAVA vstřelil Filip Kapolka, asistoval Tomáš Daniš (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Lukáš Křivánek a Břetislav Staněk.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC ČPP OSTRAVA: brankář: Vladimír Černín; hráči v poli: Martin Both, Tomáš Daniš, David Dziuba, Dalibor Foldyna, Rolf Franke